20

@Emhyr mati borek w punkt

1

@LeoMessi1994 ibra aguero rooney

4

@tomek8756 jakim psem trzeba być żeby wgl złożyć taka oferte ...

1

@Adran360 irytuje mnie te ich przedłużanie xd

0

@mkord w sumie racja
Ale też jest o wiele trudniejsza zawodowo
Liczy się o wiele więcej cech niż w siatkówce i jest o wiele większą konkurencja

2

@P33ck halloweenowych nie przebiją

0

@LambiPL bardziej pewnie mu chodzi o to pokolenie ,,walczaków"
dobrze ,zę juz nie produkuje sie takich piłkarzy jak roy keane xdd

4

@shahman niesamowite ,ze trafiło nam sie tyle kozaków w takim samym czasie
szkoda ,zę nie udało się obronic tej ligi mistrzow ;///

1

@Lionel_Messi10 w sumie zawsze chciałem pewnego belga na skrzydle w barcy ;P
szkoda ,zę ten belg juz nie dojeżdza i jeszcze poszedł do madryciakow xdd

0

@Kuba_1 urzymają sie
niewwierze żeby taki dobry klub spadł xdd
z dwa/trzy sezony i pewnie wrócą na swoje miejsce

0

@Emhyr oby oby
jeszcze ten brozovic za kessiego i będzie gitara grała

0

@jeyx77x nie no ta dziura jednak troche niszczy obraz
dziurki przecież są ważniejsze od bramki

0

@ranger3120 przecież to musi być fejk xDD
To nie jest możliwe hahahahah

5

@Bocheno1 nie strasz dzieciaka
Przecież lubi do was przychodzić na złom ;D

1

@masq ciezko powiedzieć
nie pamiętam tych poprzednich najlepszych meczy ;d

7

@Medium raz w życiu może bym sie na cos takiego zdecydował ;D

0

@AmigoBlancos taktyczny komenarz
serial

1

@FcPortoFan1999 to ten depresyjny dzień ?
Na trening wy**** a nie w jakieś depresję się bawicie

0

@qchulainn w punkt

1

Oby manitka wleciała

1

Ale dzisiaj sypie bramkami
Oby Barca też coś postrzelala :D

2

@FacioFCBARCA wiem o co chodzi ;D

0

@RomanHoffer trzymaj się tam
Zdrówko

0

@AnnaMarianna niech se robi co chce o jego życie
nie rozumiem czym wy sie tak podniecacie xd

0

@KlonaZepan w punkt Jacuś jest gitem
Poszedłbym z nim kiedyś na melanż

0

@Azi xDDDD
A czyje ?

1

Noo ter Stegen czapki z głów
I pomyśleć że go sprzedawałem
W tym sezonie totalny top

6

Dembele usiądź mi na mordzie

0

ale zapalnik dał kounde xDD

5

@VegetaPolska poddaje sie xDD
jesli naprawde masz problem to w tych wszyskich dyskusjach które sworzyłeś masz milion rad co probować podziałac i jak to jest wiec przeanalizuj sobie materiał
Chyba ,zę serio robisz nas w konia i moze nawet jesteś jakimś j333ym gigachadem to wtedy szacun xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?