kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Emhyr mati borek w punkt
1
@LeoMessi1994 ibra aguero rooney
4
@tomek8756 jakim psem trzeba być żeby wgl złożyć taka oferte ...
1
@Adran360 irytuje mnie te ich przedłużanie xd
0
@mkord w sumie racja
Ale też jest o wiele trudniejsza zawodowo
Liczy się o wiele więcej cech niż w siatkówce i jest o wiele większą konkurencja
2
@P33ck halloweenowych nie przebiją
0
@LambiPL bardziej pewnie mu chodzi o to pokolenie ,,walczaków"
dobrze ,zę juz nie produkuje sie takich piłkarzy jak roy keane xdd
4
@shahman niesamowite ,ze trafiło nam sie tyle kozaków w takim samym czasie
szkoda ,zę nie udało się obronic tej ligi mistrzow ;///
1
@Lionel_Messi10 w sumie zawsze chciałem pewnego belga na skrzydle w barcy ;P
szkoda ,zę ten belg juz nie dojeżdza i jeszcze poszedł do madryciakow xdd
0
@Kuba_1 urzymają sie
niewwierze żeby taki dobry klub spadł xdd
z dwa/trzy sezony i pewnie wrócą na swoje miejsce
0
@Emhyr oby oby
jeszcze ten brozovic za kessiego i będzie gitara grała
0
@jeyx77x nie no ta dziura jednak troche niszczy obraz
dziurki przecież są ważniejsze od bramki
0
@ranger3120 przecież to musi być fejk xDD
To nie jest możliwe hahahahah
5
@Bocheno1 nie strasz dzieciaka
Przecież lubi do was przychodzić na złom ;D
1
@masq ciezko powiedzieć
nie pamiętam tych poprzednich najlepszych meczy ;d
7
@Medium raz w życiu może bym sie na cos takiego zdecydował ;D
0
@AmigoBlancos taktyczny komenarz
serial
1
@FcPortoFan1999 to ten depresyjny dzień ?
Na trening wy**** a nie w jakieś depresję się bawicie
0
@qchulainn w punkt
1
Oby manitka wleciała
1
Ale dzisiaj sypie bramkami
Oby Barca też coś postrzelala :D
2
@FacioFCBARCA wiem o co chodzi ;D
0
@RomanHoffer trzymaj się tam
Zdrówko
0
@AnnaMarianna niech se robi co chce o jego życie
nie rozumiem czym wy sie tak podniecacie xd
0
@KlonaZepan w punkt Jacuś jest gitem
Poszedłbym z nim kiedyś na melanż
0
@Azi xDDDD
A czyje ?
1
Noo ter Stegen czapki z głów
I pomyśleć że go sprzedawałem
W tym sezonie totalny top
6
Dembele usiądź mi na mordzie
0
ale zapalnik dał kounde xDD
5
@VegetaPolska poddaje sie xDD
jesli naprawde masz problem to w tych wszyskich dyskusjach które sworzyłeś masz milion rad co probować podziałac i jak to jest wiec przeanalizuj sobie materiał
Chyba ,zę serio robisz nas w konia i moze nawet jesteś jakimś j333ym gigachadem to wtedy szacun xd