6

dobra wszystko zdane teraz tylko sesja i fajrancik
trzeba to uczcić
wasze zdrowie mordy ;D

0

@Transu96 na EA tez masz screeny ?Xd

1

@Mns21 są prawie tak dobrzy jak my ;)

3

@Michu94 i pomyśleć ,zę to wszystko bez prawego obróncy, lewego skrzydla i defensywneo pomocnika ;v

20

@Kgorecki2500 madryciak takich trzeba olewać
i tak nie zrozumiesz

0

@Kacper1432 zawsze to jakis tryplet ;D

2

@HighestInTheRoom noo messi będzie musiał włączyć goatmode ,zeby przeszli przez ten bayern xD

0

@HighestInTheRoom totalnie normalna ;D

0

@John_Doe jak zwał tak zwał
przekaz jest ten sam

1

@Hubsao poza jakims topieniem sie nic szczegolnego

1

@MesQueUnClub96 fajnie by było xd

1

@John_Doe sadzic palic zalegalizować !!

0

@tadzik447 aa to można wybaczyć xd

2

@Medium a niema wtedy ligi mistrzów ??

2

@koziar jak śmiesz wyrażać się w tak nieprzychylnym tonie o Bogu footballu

0

@Survier pewnie do Barcy by chciał

0

@Adamski69 cos tam w głowie maja skoro cały czas tworzą kontrowersje i sie o nich gada wiec hajs sie zgadza
chyba ,ze są zwykłym narzędziem i tak naprawde wszystko reżyseruje któs mądrzejszy ;p
wtedy propsy dla takiego goscia
fucha życia XDD

1

@Emhyr musi mieć jakis temat na rozprawke ;D

1

@Kamilos84 nic nie zmienia odebranie tych tytułow dajcie im bana kilkanaście lat na europejskie puchary i od razu skonczy sie zabawa xd

0

@The Game 10 troche jak tede

1

@abram3k gdyby tak za kessiego dali fajną oferte .. ;v

1

@Kgorecki2500 jeszcze garrinche i tego jersinho czy jak on tam sie nazywa
takze joga bonito na pełnej xD

0

rivaldo 92
szkoda tych 2 gwiazdek słabszej ale chyba git ;d

1

@okiemtypera_lucaxx95 nic na siłe ;)
ale ogólnie jesli nie zachlewasz niecpasz wysypiasz sie itd to mieśnie regeneruja sie w max 48h
to co teraz czujesz to po prostu bol powięzi ponieważ one są 6/7 razy gorzej ukrwione od miesnia przez co dłuzej sie regenerują
jeśli chcesz zrobic teraz ten trening dobrze sie porolluj i porob sobie mobility zeby dobrze rozhulac te tkankę(zwiększyć ukrwienie w tym rejonie ) i wspomoc szybszą regeneracje ;D

2

@Jakub1513 eripe, quebo, kuban ,kaz bałagane, belmondo aka młody G,guzior
jeszcze wyrożniłbym dwa sławy , słonia,oxon,bisz,ostr,reto,oki ale ich mniej slucham

0

@thorin jesli egzamin końcowy to galowo (wystarczy jeansy i jakis sweter) wszystko inne jak chcesz

2

@John_Doe ale dalej to są emocje
trash talk jest częscią kazdego sportu

1

@John_Doe normalna sprawa ;)
sami kiedyś graliscie w pilke wiec powinniście wiedzieć jak to jest xdd

8

@SinMistico roberto w barcelonie
wszystko sie zgadza xd

1

@Jakub1513 jeśli chodzi ci tylko o pompę to zamiast cytru wystarczy jeść więcej węgli
Możesz witaminę D szczegolnie w okresie zima jesień
Omega i ashwagandha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?