4

@Luciano99 komentarz taktyczny
Zachlewam w tym tygodniu alee trzeba być w temacie

2

@Luciano99 piekna sprawa
pozdrawiam z rodzinkom

4

@P33ck worldwide xDD

2

ładna liczba ;)

0

@pyra92 w rewanzu to dembele zrobi z ich obrony wiatrak ;p

0

@LukaszFan raczej nie

2

@TheNekro94 Bayern jest tak samo rzadki
Jak tak patrzę na te wszystkie drużyny to liczę że Napoli weźmie te ligę mistrzów Xd

3

Mogli by zacząć coś grać xD

0

@wawrzyn1 brzmi bardzo logicznie ;D

0

Co dzisiaj obstawiacie
Jakieś pomysły ?

0

@WiernyKibic2012 kto nie ma ten nie ma
jutro ostatnie zaliczenie
jak zdam to zrobie sobie ,,walentynki " do konca tygodnia ;p
dzisiaj trzeba to przeboleć chociaż wyjazd do paryża na meczyk nie jest zla opcją ;D

8

teraz druzyna ;D

0

@BorzyKrzys wiele tego teraz jest
mozę czuje sie pozytywka albo jakimś zwierzakiem

0

@tomek8756 dziwne, ze tutaj jeszcze nie znaleźli sie jacyś obrońcy tego goscia dla których jest bohaterem xdd

1

@Deviler oby oby ;)

1

@MadafakinGuy przynajmniej pewniak xDD

0

@Herato skrzydłowy
Wrzucasz kogokolwiek i karzesz mu coś działać
Może podejmować największe ryzyko i nie jest za to jakoś mocno pociągany do odpowiedzialności
W końcu jego zadaniem jest przełamać szyki rywala
A najtrudniejsza to defensywny pomocnik

1

@Rust_Cohle wie jak przekupic syna xDD

1

@Smixu ale bayern będzie golony ;p

1

@Eto'o9 R10 araujo ma często kontuzje
a ten ndicka jest mlodym całkiem sprawdzonym stoperem z potencjałem
jak cos nie wypali bo bedzie sie skarżył na malo minut to zawsze mozna na nim całkiem nieźle zarobic
jak dla mnie transfer bez wad ;D

3

@Emhyr cos jak araujo
tylko troche lepiej z piłka przy nodze

0

@tristan87 nie sadziłem ze kiedykolwiek obrona bedzie nasza najmocniejsza formacja xD

1

spektakularnie to on gasi ;p

0

@ZwyklyKibicBarcy04 lepszy od niego jest jego partner
Christensen jest totalnym chadem
Nie sądziłem że będzie tak potężny

6

@michal26 jest w tym jakaś racja
Tylko no jakby nie patrzeć że te wszystkie dobra płacimy z własnej kieszeni roznego rodzaju podatkami ubezpieczeniami itd
Więc wydaje mi się że przynajmniej jeśli o to chodzi nie jesteśmy nic winni państwu

10

@Krzysztof1987 kapitan musi zostać

1

@Lionel_Messi10 no co ty stary
Kvara oshimen Messi
Ale by to chodziło :oo

1

@doc nie wierzę w jakieś mls czy inne Argentyny
Gość dalej jest topem
Zostanie na pewno w Europie

0

ładnie gra w piłke ten villareal
przyjemny meczyk ;D

0

@Hubsao w sumie ciezko powiedzieć
ogolnie też nw sam jakbym zareagował gdyby juz do czegos takiego doszło
moze jednak bym zosał i bronil
ciezko sie postawic w sytuacji w której sie jeszcze nie było
a najbardziej logiczny dla mnie w tym momencie jest wyjazd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?