kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 komentarz taktyczny
Zachlewam w tym tygodniu alee trzeba być w temacie
2
@Luciano99 piekna sprawa
pozdrawiam z rodzinkom
4
@P33ck worldwide xDD
2
ładna liczba ;)
0
@pyra92 w rewanzu to dembele zrobi z ich obrony wiatrak ;p
0
@LukaszFan raczej nie
2
@TheNekro94 Bayern jest tak samo rzadki
Jak tak patrzę na te wszystkie drużyny to liczę że Napoli weźmie te ligę mistrzów Xd
3
Mogli by zacząć coś grać xD
0
@wawrzyn1 brzmi bardzo logicznie ;D
0
Co dzisiaj obstawiacie
Jakieś pomysły ?
0
@WiernyKibic2012 kto nie ma ten nie ma
jutro ostatnie zaliczenie
jak zdam to zrobie sobie ,,walentynki " do konca tygodnia ;p
dzisiaj trzeba to przeboleć chociaż wyjazd do paryża na meczyk nie jest zla opcją ;D
8
teraz druzyna ;D
0
@BorzyKrzys wiele tego teraz jest
mozę czuje sie pozytywka albo jakimś zwierzakiem
0
@tomek8756 dziwne, ze tutaj jeszcze nie znaleźli sie jacyś obrońcy tego goscia dla których jest bohaterem xdd
1
@Deviler oby oby ;)
1
@MadafakinGuy przynajmniej pewniak xDD
0
@Herato skrzydłowy
Wrzucasz kogokolwiek i karzesz mu coś działać
Może podejmować największe ryzyko i nie jest za to jakoś mocno pociągany do odpowiedzialności
W końcu jego zadaniem jest przełamać szyki rywala
A najtrudniejsza to defensywny pomocnik
1
@Rust_Cohle wie jak przekupic syna xDD
1
@Smixu ale bayern będzie golony ;p
1
@Eto'o9 R10 araujo ma często kontuzje
a ten ndicka jest mlodym całkiem sprawdzonym stoperem z potencjałem
jak cos nie wypali bo bedzie sie skarżył na malo minut to zawsze mozna na nim całkiem nieźle zarobic
jak dla mnie transfer bez wad ;D
3
@Emhyr cos jak araujo
tylko troche lepiej z piłka przy nodze
0
@tristan87 nie sadziłem ze kiedykolwiek obrona bedzie nasza najmocniejsza formacja xD
1
spektakularnie to on gasi ;p
0
@ZwyklyKibicBarcy04 lepszy od niego jest jego partner
Christensen jest totalnym chadem
Nie sądziłem że będzie tak potężny
6
@michal26 jest w tym jakaś racja
Tylko no jakby nie patrzeć że te wszystkie dobra płacimy z własnej kieszeni roznego rodzaju podatkami ubezpieczeniami itd
Więc wydaje mi się że przynajmniej jeśli o to chodzi nie jesteśmy nic winni państwu
10
@Krzysztof1987 kapitan musi zostać
1
@Lionel_Messi10 no co ty stary
Kvara oshimen Messi
Ale by to chodziło :oo
1
@doc nie wierzę w jakieś mls czy inne Argentyny
Gość dalej jest topem
Zostanie na pewno w Europie
0
ładnie gra w piłke ten villareal
przyjemny meczyk ;D
0
@Hubsao w sumie ciezko powiedzieć
ogolnie też nw sam jakbym zareagował gdyby juz do czegos takiego doszło
moze jednak bym zosał i bronil
ciezko sie postawic w sytuacji w której sie jeszcze nie było
a najbardziej logiczny dla mnie w tym momencie jest wyjazd