0

@arsenallondyn0 lubuskie
czub i kazik nie ma innych określeń
choć tylko czub jest uzywanyy xD

1

@masq jednodniowa jest całkiem git ;D

3

@Kgorecki2500 dasz radę ja tez po dniu dzisiejszym będę musiał skorzystać z drugiego xD
Ale noo gdyby się wszystko w pierwszym zdawało to by było nudno ;p
Powodzenia

0

@Donnie_Darko wrócisz
Wszystko w swoim czasie ;)

1

@Rewolucja123 koledzy już wytłumaczyli sprawę xDD

1

@GOATessi 4-5 litrów

3

@barcanawieki no to ładnie na koniec umowy mistrza zgarnie ;D

0

@BorzyKrzys niby ta tylko że czesto na zajęciach wymaga sie o wiele więcej niż na samej maturze ( co z resztą nie jest złe bo wtedy latwiej sie ja pisze xd )
w sumie z tym przepuszczaniem to pewnie też zależy od prestizu szkoly
w koncu jak jest szkoła która szczyci sie tym ,zę 99% zdaje mature to też nie przepuszczą jakiegos leszcza xd

0

@Kondziubarca w punkt

1

@GOATessi bierzemy wszystko i tyle w temacie
zadnych kalkulacji

1

@Pawel13sz oby xD

2

@Dironixu to niemożliwe zeby przegrał xd

0

@damianex10 nw o co chodzi ale buja xDD

1

@maciar bmi to gówno nie wskaźnik
ostatnia rzecz która powinieneś sie sugerować xd

2

@kamyk_23 ale koks ;D

0

@agaFCB od czegoś trzeba zacząć haha

4

@Mads piłka siłka spacery muzyka dietetyka lubię też pozwiedzać
No i wiadomo melanż haha

0

@Conradxc nawet jeśli to co z tego wynik zajebisty

3

Dobra Alvarez trafiony z paczki za 3 tokeny
@Transu96 @Kgorecki2500 @Oskar00
1,5 mln kosztuje także musi być niezły wariacik ;D

1

@agaFCB puscic ci jakiś bit ?
Jak nie chodzisz to może zaczniesz rapować ;D

0

@ArterkHD ja mam z lumpa ale no ona jest bardziej jesienna i w sumie jest totalnie git
Poza tym jak ci się podoba to po prostu kup ;D
Jeszcze zajebiste kurtki ma Columbia możesz sprawdzić

0

@Jakub1513tylko w treningowe
ale ja jestem biednym studentem xD
takze jak chcesz to możesz codziennie ;D

0

@Vebrol w sumie to nie powinno się liczyć
Genetyka jest po stronie zawodnika Napoli

1

@Worny dobrze
Niech podkręcają ;p

4

@Pawel13sz jest tylko jeden lepszy i na szczęście gra w Barcelonie ;)

1

@Pawel13sz raczej tak

0

@abram3k może raphinha zacznie cos próbować

1

@Janiama w sumie w pierwszym sezonie double-double o sympatyczny wynik ;D

6

@Kgorecki2500 ciężko powiedzieć ale na pewno trzeba kupić jakiegoś Chorwata
Wtedy liga mistrzów wpadnie;D

0

@ranger3120 to już w sumie zależy od osoby
Ja na przykład bardziej odczuwam głód w drugiej części dnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?