kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokofiew właśnie dobrze że pompują wtedy naprawdę czuć jak wielkie to jest wydarzenie i jakie ogromne są emocje
Ja też jestem zdania że roztrzaskamy madryciakow i na to się nastawiam ;)
0
@Deviler ja besta 90
5
@Rust_Cohle dark jest zajebiste
Polecam każdemu
To must have do obejrzenia
1
@Esteban_ gratki ;D
1
@BulaKG i pomyśleć że łoniaki zaszedł tak daleko dzięki papcio parisovi ;)
1
@Messibestplayerintheworld demb grałby na prawym a na lewe uderzylbym po kvare ;)
3
@cris2706 zdecydowanie tak takie szmacisko nadaje sie tylko do utylizacji
2
@pt9 i tak warto zerknac
0
@Deathwing112 oby zdążył jeszcze zgarnąć złotego balona ;)
0
@Emhyr no i gicior
oby to było tylko jakies naciągniecie
0
Może Dembele wejdzie na drugą połowę xd
0
@Faro po jaka cholere łączycie ich życie prywatne z zawodowym xDD
0
@Gaz wydaje sie to logiczne podejscie ale kazdego trzeba rozpatryywać indywidualnie na niego moglo to dobrze zadziałać ale juz @TheNekro94 moze działać inaczej
najlepiej po prostu wszystko na sobie sprawdzic ;)
Ogolnie kulturyści jak masuja to i tak do poziomu w którym widać im krate na brzuchu tylko ,że tam też lecą rózne bonusiki ;p
0
@TheNekro94 jakby co organizm to troche szmata i w zime troche bardziej stara sie trzymać tłuszcz wiadomo z powodów biologicznych (chce żeby ci było cieplo ;D)
ogolnie jesli nie liczycie kalorii, nie patrzycie za bardzo co jecie to srednio w zimę bedziecie mieli 2 kg więcej
to taka fizjologiczna ciekawostka ;D
0
@Janas11224 brakowało rączki a poza tym wszystko git
podbijesz do @Transu96 i wyjdzie idealnie ;)
2
@MesQueUnClub96 a to nie tak ,ze @Janas11224 zrobił sobie fotke z autem lucka ;v
3
@MesQueUnClub96 mlody w formie ostatnio
jednak co w rodzinie to nie zginie ;)
1
@shahman w sumie to dodałeś viniemu
porownywać go do takiego grajka to jest wyróznienie xd
0
@Transu96 nawet zeby uzupelnic ławke w tym ostatnim skladzie cie nie stac
zenada
0
@Arnold1234 sprawdz g+a w tym roku i ogolnie samą gre
1
@barcanawieki brakuje Neymara
1
@cules100pro proste że tak i żaden wyrok tego nie zmieni xd
0
@Gaunter zmęczenie materiału xd
Wyżej ci dobrze poradzili
Możesz jeszcze spróbować pogadać w 4 oczy ale jak nic z tego nie wyniknie to nie ma sensu się starać
0
@esem91 przynajmniej będzie mieć dużo białka xd
1
@Lionel_Messi10 najlepszego;)
2
@JimMorrisonFCB nawet on by wtedy zaliczył
Innej opcji nie ma
8
@Kessie no i to sie szanuje ;)
0
@Medium wygląda na 16 lat
1
@ToWinaSedziego @Moderacja
w punkt wszystko co nie spelnia wymagan ma być teraz usuwane
1
@Janiama na orlika kiedyś można się zgadac ;D