kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip jakiś live był ?
1
@tristan87 5-1
Juz do końca sezonu nie przegramy
1
@Klaudiaa8 nawet bym powiedział że rekord bramek też pewny ;D
1
Oby rudy pobił w tym sezonie rekord asyst ligi angielskiej
0
@draxidox żyje ?
1
@AllBundy ja dalej kac po wczoraj
a juz byłem wypocić na boisku xdd
nie pozostaje nic innego jak lecieć dalej ;D
milej zabawy ;)
1
@Rastafarnianin oczywista sprawa ;D
0
@Criss18Barca pochwal sie co trafiłeś pozniej ;D
2
@Mns21 #piekłomężczyzn
1
@antymadridista100 XDD gościu wam walnął swoja opinie a wy wszyscy zaczęliście sie usprawiedliwiać jak w podstawówce po bójce z ziomkiem
szkoda gadac xDDD
6
@Luciano99 I to jest podejście
Widać że nie odbije ci od sławy Swój chlop
1
@Medium nw jak z tymi tabletkami ale piwko jest dobre na wszystko ;D
1
@DaPidejpi ale imprezuje sie tam pięknie ;D
0
@Borry pewnie ze tak ;)
2
@VegetaPolska stary do 15 też podbijasz xdd
czy mowisz o doswiadczeniach z przeszłości ?
2
@Barca1992 zajebiste
0
@Bernard777 a nie ma być przypadkiem brozovic ?
2
@The_Man w sumie to lepszy skład ma Brazylia Anglia Francja i portugalia
Hiszpania dzieciaki Holandia średniaki Niemcy w przebudowie Włochy to się nawet na mundial nie dostały Belgia zjazd plus dziadki
Także no ogólnie wychodzą na ekipę top 5 więc z automatu półfinał to cel minimum
0
@FCB_dimiC alexis sanchez
0
@Rust_Cohle silva aguero hazard kane
a ogolnie myśle ,zę rudy top 1
jeszcze sanchez wymiatał no i son też zasługuje na wyróżnienie
0
@Rust_Cohle na razie jest z czego sie śmiać ;D
jak odpali to wtedy zamknie mordy ( o ile odpali ) ;p
1
@FCB24 nie może być zbyt miło xdd
2
@Sysia11 @VegetaPolska ktos cię ubiegł xD
6
@Conradxc dobry punch
co nie zmienia faktu że na trochę za duzo sobie pozwalasz co ?
2
@Luciano99 pewnie bestseller;D
0
@Kitek1640 dzisiaj jeszcze trzeba jakoś przeczekać a od jutra można balowac
0
@Medium myślałem ze wyślesz jakas zalana krowe xD
20
@Emhyr mati borek w punkt
1
@LeoMessi1994 ibra aguero rooney
4
@tomek8756 jakim psem trzeba być żeby wgl złożyć taka oferte ...