1

@Rust_Cohle przydałoby sie zacząc juz wychowywać młodego bo niedługo bedzie za poźno

0

@tristan87 richarlison dosanie ze względu na to ,zę srzelil na MS

21

@Hubsao jesli to jest definicja honoru to zdecydowanie wole być takim gościem bez honoru xd

0

@barcelonaLM pewnie ktoś wyzywal bundeslige xd

0

@capoN komenttarz taktyczny

0

@Criss18Barca ogolnie my w sport jesteśmy dobrzy
no oczywiście poza piłka
to wina tych skorumpowanych dziadow które dosiadły sie do koryta i przekazują władze swoim psiapsiom i rodzince ...
szkoda gadac xdd

1

@Comentateiro egzaminy to są teraz
no i są giga ciezaryyy xDD

1

@Rust_Cohle dzieki za wsparcie

0

@Rust_Cohle kreatywnie,na pewno bym sie wyróżniał ;p
to masz jakas stronke ?

0

jakie znacie stronki z darmowym generowaniem cv ?

1

@mekston całe życie w błędzie xDD

0

@tomek8756 tez były otwarte ale jestem dobrej myśli ;D

1

@Pawel13sz no to konkretnie to jakieś 3+ czyli więcej niż wystarczająco

1

@Kgorecki2500 ja też jutro o 9
Patologia ogólna czy jakoś tak przedmiot się nazywa
Ogólnie były z niego tylko wykłady i zaliczenie miało być zdalne ale babka zmieniła zdanie tydzień przed sesją i jest w kontakcie xDD

3

@MesQueUnClub96 z jednej strony spoko bo byłyby większe emocje podczas oglądania a z drugiej madryciak
cięzko powiedzieć ...

0

@GOATessi biedny Szczęsny :///

1

@ArterkHD bez szans ;d

6

@Pawel13sz czyli barceloniarze są wysocy
kto ma ponizej 170 ten madryciak ;p

6

@Pawel13sz 183
przynajmniej ze sredniej pomiarów tak wychodzi xDD

1

@Rust_Cohle jakby juz mieli go sprzedać to wymiana za kvare ;D

2

tak dla superligi !!

0

@Kidd 5 razy byłem oddać
ale na pewno będe chodził cześciej
no i w sumie bede oddawał dopoki zdrowie pozwoli ;)

1

Jaaa z taka gra to nawet z Bayernem nie wygrają ;///

0

@Cotutajsiedzieje chyba po 4 drużyny z każdego kontynentu

0

@laikike1 dozoba ;)

2

@Pawel13sz szef

0

@arsenallondyn0 lubuskie
czub i kazik nie ma innych określeń
choć tylko czub jest uzywanyy xD

1

@masq jednodniowa jest całkiem git ;D

3

@Kgorecki2500 dasz radę ja tez po dniu dzisiejszym będę musiał skorzystać z drugiego xD
Ale noo gdyby się wszystko w pierwszym zdawało to by było nudno ;p
Powodzenia

0

@Donnie_Darko wrócisz
Wszystko w swoim czasie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?