1

@DonMatteo901 nie ma co porownywac gowna do twarogu ;p

0

@tomek8756 fajnie przydadzą sie lidze hiszpańskiej

0

@AmigoBlancos chce to dzisiaj oglądać wiec ma być duzo bramek ;p
skoro barca nie strzela to niech chociaż reszta cos pokaże xD

0

szkoda norwega nie wiadomo kiedy następnym razem sie powtórzy szansa na pobicie tego rekordu ;//

0

@DonCarletto zdecydowanie wolę city xD
Poza tym jakoś tego nie widzę jak będą grać stoperami na bokach obrony

1

@AmigoBlancos gitara Messi se trzasnie wykształcenie wyższe i będzie go ubóstwiac
Już trzeba mu wysłać wiadomość to może za parę lat przeczyta xd

2

Woo co by dopiero się działo jakby rudy miał formę xDD

3

@DonCarletto oby
Ktoś musi się pozbyć Bawarczyków xd

2

@AmigoBlancos kozak cyferki
oby kiedyś jakis nasz skrzydłowy zrobił podobne xd

0

kogo warto followować na twitterze ??

4

@DonMatteo901 walimy ich na dziurę !
walimy ich do zera !

5

@Azi ale transfer i tak kozacki ;D

1

@bartas97 tacy to pozyją ;v

15

@Conradxc to jeszcze nie legł ten argument ?

4

@ChessInfo to jeszcze nic xDD
@RomanHoffer nie zdajesz sobie sprawy jakim jest sie zwierzakiem w wieku 13-18
do tego jeśli trenujesz jakiś sport lub jesteś w jakiejś szkole o profilu głównie dla mężczyzn ( np elektryk ) to na zajęciach dzieje się takie kongo że to sie w głowie nie mieści xdd

4

@cules100pro jakas satysfakcje czuje xDDD

0

@Lionel_Messi10 ale bayernu nie wyeliminował xd

0

@Bartula psy szczekaja a maszyna xaviego jedzie dalej ;v

2

@Zoker ja jestem na 3 sezonie bcs i ogolnie super sie ogląda ;P
BB niedługo bede rewatchował z braciakiem bo nigdy nie oglądał ;D

1

@Kapitan hawk w sumie to my co mecz gramy takie mecze xDD
jestem tak nieprzyzwyczajony do gry barcy w taki sposob ,ze jeszcze jakos mi to nie przeszkadza xdd
ale na dłuzszą mete to sie musi zmienić xd

0

@JordiAlbion W sumie to wszystko na tym etapie na którym jestem xd
Najpierw muszę skończyć studia porobić parę kursów, złapać doświadczenie,
Znajomi których mam mnóstwo
Mieszkam i tak całkiem blisko granicy więc do roboty mogę sobie dojeżdżać na razie mini joby itd alee no nie muszę się wyprowadzać żeby zgarnąć pitos
Więc w sumie przez najbliższych parę lat nie ma tematu

0

@KrwawiaceoczyVEB come to barcelona

0

@Essos top 1 większego terminatora nie ma w tym sezonie

0

@Michael24 co za skur*****syn

0

@BulaKG jeszcze nie
ale w sumie są jeszcze inne mocne pozycje
reto kaz kuban także zobaczymyco bedzie najlepsze

4

@P33ck xDDDD szkoda gadac

0

@Solmyr lewy co prawda niema jeszcze takich osiagnieć
ale no zobaczymy jak mu tam dalej sie w zyciu potoczy

0

@betonito wielki robercik i tak to bierze za parę lat

3

@Lionel_Messi10 leo ufam tobie
zniszcz munszen

3

@BorzyKrzys chyba za egzotyke od quebo było mniej niz 5 dyszek xD
troche podskoczyły te ceny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?