0

@Survier bez przesady xd

0

czapki z głów
dzięki za wszystko

0

@wierbafcb jednym z nich jestem ja
zapamietaj

0

@Poro6niec standard życia z czasem się zwiększa to przecież zupełnie normalne
Poza tym większość tych 20 Latków sobie dorabia dodatkowo więc mogą sobie pozwolić na coś lepszego
Nie widzę w tym sensacji xd

0

@Jonyx wtedy trzeba zarzucić peron po leao

0

@dniel moim zdaniem najlepiej wziać goscia na przeszczep organow
albo po prostu testować wszelkiego rodzaju leki bakterie itd
przynajmniej na cos by sie przydał społeczenstwu

1

@Survier rap woda browar skręty
Chodzę uśmiechnięty ;p

0

@BulaKG tyle ile razy to leci na baletach hahah
Mi tam już się chyba nie znudzi ;D

0

@Khajio moim zdaniem to jest ta sama półka co modric xavi czy iniesta tylko że nie gra w realu/Barcy dlatego nigdy nie będzie tak doceniony xd

0

@KlonaZepan mordo kibicujemy barcelonie reprze polski
nikt od nas nie jest bardziej przystosowany do ogladania gowna xdd

1

@Firestone Superancko zainwestowalismy te kaskę xd
Tylko pogratulować

2

@Kondziubarca dla syna to musi obnizyć ;p

2

@Lionel_Messi10 albo u nas
cala trojke bierzemy
a co tam ;p

1

@urbipl ale kox
z ciekawosci bym kupil haha

0

@Sawik_10 a jak sobie radzi w serie A

0

@Danger204 to akurat ci wyszło xDD

0

@Klejnot_Nilu czyli idealnie haha

1

@PIWOSZ89 szanse zawsze jakieś są
O ile matematyka i duma zawodników espaniolu pozwolą xd

0

@Crystal37 komentarz taktyczny #film

0

@BorzyKrzys ojj jutro będzie ciężko
Trzymaj się tam
Miłej zabawy ;p

0

@mekston rudy musi pobic ten rekord henrego w koncu

0

@VegetaPolska wszystkie te cechy też opisują cb co ?
wiec też bedziesz wybitnym ruchaczem

1

@MesQueUnClub_87 najpierw to trzeba mieć kaca xd
Ja dalej jest tak zbombiony że szkoda gadać

0

@agaFCB nie no busi ma
Co nie zmienia faktu że nowe pokolenie wchodzi na mocne obroty

0

@Sawik_10 stary mówimy o momencie w którym Suarez prawie wygrał ligę Liverpoolowi
My najprawdopodobniej braliśmy wtedy najlepszego napastnika tego wieku a ty wyjezdzasz z lewym

0

@AdrianFCB10 no i po co dzwoniłes xd

0

@BartqRKO u nas w klasie ledwo wsyzscy mieli klasyfikacje z większosci przedmiotów xDD

0

@VegetaPolska ja w gorzowie i jest git
zaraz orliczek wlatuje ;D

0

@Encore taktyczny

0

@TheNekro94 powiem ci ze jestem na 4 sezonie bcs
totalny benger

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?