kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck niesamowity gosc ;D
oby miał siły i trenował jak najdłużej ;)
0
@ViscaelBarca2007 oby jednak poszedł w inna strone z tymi transferami haha
0
@Emhyr let him cook
2
@Rust_Cohle ale ten havertz to musi być placek skoro nawet lewy jest od niego lepszy
0
@D10SLEO jestesmy frajerami xd
1
@Medium kownacki był kiedyś właścicielem klubu i nie wypłacał im tam pensji XDDD
0
@Medium wsumie ciekawe jak z tymi poludniowcami xd
chilijczycy potrafia w siebie duzo wlac XDD
14
@Cotutajsiedzieje on taki nie jest ;p
2
@tbas swoj chłop
uderzyc kiedyś z nim i neymarem w balet ...
marzenie haha
1
@arsenallondyn0 idol ;)
0
@GeneralXavi wybitny jest
on modric xavi iniesta o najlepsi pomocnicy ostatnich 15lat
3
@Pawci023x na luzie
4
@Emhyr to co dzoszua gundo i on xD
na wyjscie z grupy w tym roku powinno styknąc ;D
0
@Kitek1640 jakie macie dywizje ?
2
@Esteban_ masz idealna niunie poszukamy dziury w całym ;p
1
powodzenia Jordi ;)
0
@Rust_Cohle to juz zalezy czy na codzień masz jakies doczynienie ze sportem haha
bo jak zamulasz na chacie to nawet 5 bedzie git
byle zeby zacząć sie ruszac
0
@abram3k zła decyzja
0
@Rl9k1nG melanż siłka piłka muza
Dietetyka fizjo
Ogólnie sport
6
@Rust_Cohle wszystko się zgadza poza za ter Stegenem
3
@Bocheno1 oo kłotnia w firmie
i to jak zwykle w takich sytuacjach powodem jest kobieta
@Luciano99 musisz szybko pogadać z pracownikami i załagodzic konflikt wewnętrzny w firmie
0
@Rust_Cohle nie ogladam utd ale bruno całkiem niezly sezon rozgrywa
chyba lepszy od pedriego jest
w sumie ciekawe jak wygladaja ich statystyki
0
@MarcelNJ11 sam sprawdź mordo
1
@Comfortable_ komentarz taktyczny
1
@gumaz będziemy chlac
Jadą świry kula mać hahah
0
@gumaz którego starego ?
0
@IronSanHybrid ta ?
Mi jeszcze musi coś udowodnić
1
@gumaz ma 11 lat
Zostaw go w spokoju
0
@TheNekro94 dobra dobra
Wszyscy barceloniarze to jedna rodzina
A on nas zdradził ...
3
@clyde juz nie przesadzaj xDD
nie przyszedł to nie przyszedł
a statusu legendy i tak nikt mu nie zabierze
wskocz se do jakiegos jeziorka i ochłoń bo to juz jest odkleja totalna xd