0

@PatrychoO gramy punche punchlajny hahahah

28

jest w tym racja xd

0

@Encore idiotyczne to jest wpieprzanie polityki w sport xd

0

@Deviler ty a kiedy są te wybory ?
bo musze wiedzieć czy juz musze sie zapoznać z programami danych partii itd xd

1

@Lola120 @Medium
daj mu szansę ;p
stara sie lepiej niz pewien madryciak kiedykolwiek

0

@Sysia11 spooko
ja o kupiłem w karierce do sassuolo
chociaż tam jest w lepszym miejscu ;D

0

@Encore tielemans pewnie bedzie przebierac w ofertach
nw jak reszta

1

@antymadridista100 nw ale w ten week na przykład wylądowałem w mieście ponad 100 km ode mnie a za cholere nw jak sie tam dostałem xD
szkoda gadac

0

@FcPortoFan1999 a wiesz ile my mieliśmy najwięcej ?

0

@Nazio87 mozesz oznaczyć ;D

0

@MESSIah16 come to Barcelona

0

@Saviola88 a co ma przed nimi od razu rozłożyć nogi xDD

3

@Ptasior gościu gwarantuje dwa trofea na sezon xDD
Szef

0

@cris2706 z drugiej strony on sama swoją obecnością zabiera przeciwników
Dzięki niemu reszta ma więcej miejsca żeby grać

1

@KrwawiaceoczyVEB namówił
Wjeżdża grillek hahaha

0

@Emhyr top G trenerów

0

@Encore dla casemiro to w sumie pomarańczowa

0

@DonMatteo901 coś niecoś w tej Europie wygrali dodatkowo całkiem często są w półfinałach
Jakies argumenty są

1

@The Game 10 przede wszystkim tebas xDD

1

@KrychaFCB czyli dowiemy się całe nic jeśli chodzi o decyzję transferowa xd

3

@Medium tam będą wtedy inne rozgrywki hahaha
Jaca będzie miała kim balowac xDD

0

@Dundersztyc tak bo ma już top skład
Tak przestarzała że w ciągu ostatnich trzech lat
Zrobił finał półfinał i finał ligi mistrzów xd
Pewnie tak
zrobi sobie przerwę może ogarnie jakaś repke i wezmę jakiś ciekawy projekt

0

@Dundersztyc skoro to takie proste to czemu mou nie utrzymał się w tych najszybszych bolidach? xD

0

@tomek8756 bonio jak zawsze top ;D

3

@Dundersztyc co za idiotyzm
po co ma schodzić pólkę nizej skoro jest topką
mou spuscił z tonu i dlatego trenuje rome a nie jakies druzyny liczące sie w europie xd

0

@sonek taktyczny

0

@Kgorecki2500 od razu patologiczną ...
czasami się zrobi wesoły pociąg

0

@VegetaPolska im wyżej tym drozej
i to drastycznie
np 3 liga to juz milion
a 2 10 mln XDDD

1

@VegetaPolska potrzebują 100 tysięcy żeby móc uczestniczyć w rozgrywkach( wyjazdy kasa dla zawodników sędziów itd )
Tylko tyle wiem
Pewnie jeszcze wymagania z cyklu szatnia i inne bajery

0

@Transu96 ja do tej pory lewy balde clauss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?