- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
26
Do dziś mnie mega śmieszy jak ludzie za wszelką cene bronią swoich idoli. Warto się w końcu pogodzić ze dla Messiego istnieją ważniejsze rzeczy niż Barcelona. Jedna z tych rzeczy są pieniążki które dostanie o wiele większe niż u nas. Jakby chciał tu przyjść za wszelka cene to by przyszedł, nawet by nie musiał odchodzić tylko za wczasu przedłużyłby kontrakt. I nie zrozumcie mnie zle, bo ja nie jestem hejterem Leo, wręcz przeciwnie, uważam ze powinni mu postawić pomnik ze złota przy nowym Camp Nou. Jednak życie mnie nauczyło ze pomimo tego co chcemy usłyszeć to w rzeczywistości jest inaczej. Moim zdaniem nawet nie miał w planach tu przychodzić. Jest wielki i na zawsze wielkim pozostanie, tak chce go zapamiętać
10
@Janas11224 uwielbiam, jak ktoś uważa, że siedzi w głowie innego człowieka i wie, co NA PEWNO zrobiłby na jego miejscu. Ja na przykład na twoim miejscu dostosowywałbym prędkość jazdy do warunków panujących na drodze
0
@Janas11224
Problem jest w tym że media napędzają te karuzele i większość kibiców to łapie i wierzy. Wystarczy mieć troszkę własnego rozumu żeby wiedzieć że żadnej że stron nie opłaca się na typ etapie kariery powrót Leo do Barcelony
0
@natanvip nam się akurat opłaca bo to byłby marketingowy bum
0
@PatrychoO haha trzeba było dodać coś żałosnego dla herbów
0
@Janas11224 A mi to nie przeszkadza i jak tak wybierze to nie mam mu za złe. Większość ludzi by wybrała ten hajs a nie jakiś romantyczny futbol
6
@Janas11224 Problem w tym, że tak naprawdę nic nie wiesz o tym czy on chciał czy nie chciał. Możesz się jedynie domyślać i snuć teorię, więc mnie z kolei śmieszy jak ktoś pisze z całym przekonaniem "taka jest prawda: ;D
0
@Faro ja tez nie mam mu za zle. Nie mam prawa go cisnąć za to co dla nas zrobił
0
@Janas11224 Mnie bardziej wkurzyla sytuacja z faksem i chęć odejscia wtedy. Teraz jak odszedl bo go Laporta zmusil to on nie musi wracać jesli nie chce
0
@PatrychoO gramy punche punchlajny hahahah