kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr top G trenerów
0
@Encore dla casemiro to w sumie pomarańczowa
0
@DonMatteo901 coś niecoś w tej Europie wygrali dodatkowo całkiem często są w półfinałach
Jakies argumenty są
1
@The Game 10 przede wszystkim tebas xDD
1
@KrychaFCB czyli dowiemy się całe nic jeśli chodzi o decyzję transferowa xd
3
@Medium tam będą wtedy inne rozgrywki hahaha
Jaca będzie miała kim balowac xDD
0
@Dundersztyc tak bo ma już top skład
Tak przestarzała że w ciągu ostatnich trzech lat
Zrobił finał półfinał i finał ligi mistrzów xd
Pewnie tak
zrobi sobie przerwę może ogarnie jakaś repke i wezmę jakiś ciekawy projekt
0
@Dundersztyc skoro to takie proste to czemu mou nie utrzymał się w tych najszybszych bolidach? xD
0
@tomek8756 bonio jak zawsze top ;D
3
@Dundersztyc co za idiotyzm
po co ma schodzić pólkę nizej skoro jest topką
mou spuscił z tonu i dlatego trenuje rome a nie jakies druzyny liczące sie w europie xd
0
@sonek taktyczny
0
@Kgorecki2500 od razu patologiczną ...
czasami się zrobi wesoły pociąg
0
@VegetaPolska im wyżej tym drozej
i to drastycznie
np 3 liga to juz milion
a 2 10 mln XDDD
1
@VegetaPolska potrzebują 100 tysięcy żeby móc uczestniczyć w rozgrywkach( wyjazdy kasa dla zawodników sędziów itd )
Tylko tyle wiem
Pewnie jeszcze wymagania z cyklu szatnia i inne bajery
0
@Transu96 ja do tej pory lewy balde clauss
1
@HighestInTheRoom ja najbardziej bym go widział w bayernie
ale ogolnie jakby przszedł do psg /realu to bym się nie zdziwił
szczegolnie ze ponoc mbappe woli grać na skrzydle
1
@HighestInTheRoom za dobry jest żeby przejść do utd
Niech bierze jakiś klub w którym w końcu coś powygrywa xd
0
@Ojciec5tkidzieci szefuncio ;D
2
@Luciano99 hahahahaah XDD
0
@Danny Gaucho griez mvp sezonu
on albo ter stegen innej opcji nie ma
0
@draxidox co za cyrk xDD
0
@Nazio87 komentarz taktyczny
podcast kryminał
0
@626 totalnie obojętnie xd
1
@NeKenI mam wielu
Obracam się w sumie w towarzystwie które znam od piaskownicy
I się trzymamy
2
@HighestInTheRoom po tej płytce już tylko pojedyncze dobre numery ;//
Albo po prostu nie mój gust xd
0
Gdyby mi się chciało jak mi się nie chce xD
0
@MrPGG komentarz taktyczny
0
@zodiak_10 taktyczny xDD
0
@Herato czyli był totalnym kotem jesli lepszy od ozila xd
1
@Bykunn dobrze ze zarciki pomagaja haha
zdrówka ;D