0

@Emhyr top G trenerów

0

@Encore dla casemiro to w sumie pomarańczowa

0

@DonMatteo901 coś niecoś w tej Europie wygrali dodatkowo całkiem często są w półfinałach
Jakies argumenty są

1

@The Game 10 przede wszystkim tebas xDD

1

@KrychaFCB czyli dowiemy się całe nic jeśli chodzi o decyzję transferowa xd

3

@Medium tam będą wtedy inne rozgrywki hahaha
Jaca będzie miała kim balowac xDD

0

@Dundersztyc tak bo ma już top skład
Tak przestarzała że w ciągu ostatnich trzech lat
Zrobił finał półfinał i finał ligi mistrzów xd
Pewnie tak
zrobi sobie przerwę może ogarnie jakaś repke i wezmę jakiś ciekawy projekt

0

@Dundersztyc skoro to takie proste to czemu mou nie utrzymał się w tych najszybszych bolidach? xD

0

@tomek8756 bonio jak zawsze top ;D

3

@Dundersztyc co za idiotyzm
po co ma schodzić pólkę nizej skoro jest topką
mou spuscił z tonu i dlatego trenuje rome a nie jakies druzyny liczące sie w europie xd

0

@sonek taktyczny

0

@Kgorecki2500 od razu patologiczną ...
czasami się zrobi wesoły pociąg

0

@VegetaPolska im wyżej tym drozej
i to drastycznie
np 3 liga to juz milion
a 2 10 mln XDDD

1

@VegetaPolska potrzebują 100 tysięcy żeby móc uczestniczyć w rozgrywkach( wyjazdy kasa dla zawodników sędziów itd )
Tylko tyle wiem
Pewnie jeszcze wymagania z cyklu szatnia i inne bajery

0

@Transu96 ja do tej pory lewy balde clauss

1

@HighestInTheRoom ja najbardziej bym go widział w bayernie
ale ogolnie jakby przszedł do psg /realu to bym się nie zdziwił
szczegolnie ze ponoc mbappe woli grać na skrzydle

1

@HighestInTheRoom za dobry jest żeby przejść do utd
Niech bierze jakiś klub w którym w końcu coś powygrywa xd

0

@Ojciec5tkidzieci szefuncio ;D

2

@Luciano99 hahahahaah XDD

0

@Danny Gaucho griez mvp sezonu
on albo ter stegen innej opcji nie ma

0

@draxidox co za cyrk xDD

0

@Nazio87 komentarz taktyczny
podcast kryminał

0

@626 totalnie obojętnie xd

1

@NeKenI mam wielu
Obracam się w sumie w towarzystwie które znam od piaskownicy
I się trzymamy

2

@HighestInTheRoom po tej płytce już tylko pojedyncze dobre numery ;//
Albo po prostu nie mój gust xd

0

Gdyby mi się chciało jak mi się nie chce xD

0

@MrPGG komentarz taktyczny

0

@zodiak_10 taktyczny xDD

0

@Herato czyli był totalnym kotem jesli lepszy od ozila xd

1

@Bykunn dobrze ze zarciki pomagaja haha
zdrówka ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?