1

@HighestInTheRoom bo jesteś madryciak

0

@Kengo wiadomo ze tak

w końcu to trójmiasto a nie sao paulo

2

@agaFCB nie mow hop
jeszcze podłapie bajere od @Luciano99 i sama zaczniesz za nim latac ;p

1

@escarabajo pewnie też zależy od środowiska w jakim się obracasz
Wśród moich znajomych raczej nie ma typowej zrzędy
Ale jak slucham to co gadają rodzice czy dziadkowie to nie ma nic innego niż narzekanie xDD
Może to po prostu z wiekiem przychodzi XDD

0

@mekston ciekawe ile walnie do końca kariery
Oby on i crisu byli jak najwyżej ;p

1

@arsenallondyn0 smartgasm

3

@Pawel13sz ten fabregas zawsze bawi hahah

0

@kodi77 liczy sie jakosc nie pesel

0

@Transu96 dominacja zaznaczona
o to chodzi ;)

1

@agaFCB wiadomo ,zę przesadza
ale jest charakterny a to zdecydowanie najważniejsza cecha w sporcie

0

@DonCarletto czyy ja wiem praktycznie wszystkie laski maja na imie Julka albo Olka xDD

1

@Kitek1640 też tak mam

1

@mekston rudy raz kopie sie po czole a raz wchodzi na poziom gdzie nie ma zadnego pomocnika xDD
niesamowite

0

@joloskyy ale za to jaka kozacka była Bjorna ;p

2

@Deviler troche tego było
historia sayana ( nawet wysłał screeny rozmowy po czym pewien uzytkownik który co chwile wrzuca cos punchującego kobiety wystalkował laske która naśmiewała sie z naszego lovelasa )
potem uformowały sie dwie grupy obronców ktorych głownym załozeniem było zejsćie z pana kochasia ,zeb nie strzelil samobója
i agresywne dziewiątki które ciśneły go dalej
na koniec dwoch uzytkowników jeden znany z topki jak nie najwieskzej ilosci banów na ttej stronie starł sie z jakimś świeżakiem na priv
to tak w skrócie XD

1

@Faro czuć chemie miedzy nimi xDD

1

@GeneralXavi @JarekS kiedys pisał komentarz w którym tłumaczył dlaczego chrisensen to strzał w dyche
bys musiał sobie poszukac

1

@ShawnC no ta xavi pewnie mu mowil tylko żeby probował
albo klaskał jak zidane xd

0

@Murazor gdzie jest barcelona w europie ?

1

@Matan_Zajcev jak skrzydłowy ma nie mieć strat ?

0

@Emhyr pamiętam co Neymar rozjechał Bayern a miał jedną z najniższych not w drużynie xDD
Szkoda gadać

1

@kylian7 mam i w sumie są spoko

2

@Lionel_Messi10 od 5 fif moj ulubiony wonderkid xDD

0

@gumaz co kazda sobote ;D

0

@Hasszz kazda skrajna dieta to głupota
chyba ,ze jest sie chorym i po prostu trzeba przejsć na coś takiego
czy to keto czy weganizm czy inne gówna

0

@Gall jest lepszy to wykorzystuje to
Prosta sprawa ;p

1

@Ojciec5tkidzieci na studiach jest super
jedyne czegobrakuje to czasami kasy ;D

0

@Objectivo no i super
napoli gra najatrakcyjniejsza piłke ;p

0

@Zoker christensen jest lepszy zarówno od araujo jak i militao

0

@Trojanek23 sa plusy ujemne i plusy dodatniexDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?