2

@papryk13 sredniawa
ale np magister sztuki kubanowi wyszedł ;p

1

@Medium dolewam dolewam dolewaaam

2

ale bimber jest potężn xDD

0

@takisobiektos to dobrze
mniejsza cena xD

0

@TheNekro94 zajebista ma dykcje ;D

0

@Katalończyk 99 nabiał pewnie

0

@skubi99 @barteggg08 też tego uzywam i fakt włosy są ułozone ale nie jes to jakis efekt wow i dosyc szybko sie psuja w szczególnosci jak jest wiatr
macie jakies inne protipy albo uzywacie czegos jeszcze żeby polepszyć efekt ?

1

@Jakchcesz taktyk film kryminał

1

@Firestone 3-4
na redukcji 2

0

@agaFCB smażone
albo cukier cynamon masło

1

@maroon po prostu nie ma takiego życia
niech wypiedralala tylko problem jakmacie dzieciaka bo wtedy na 100% pojdzie do matki xdd

0

@TheNekro94 ja tam białka juz nie kupuje xDD
wole zwykłym żarciem nabijac

1

@Emhyr przecież to było promowanie xdd
gosciu nie dosć ze nie przegrał swojej kasy to jeszcze pewnie dostał kilkukrotnie tyle xDD
Poza tym nawet jesli to i tak jego kasa niech gosc sie bawi życiem i tyle
uczciwie zarobił to ma ;p

1

@GdefnyMU dobry bait
mam nadzieje ze nikt już poza @Sysia11 się nie złapie

3

@Rewolucja123 nie da sie w to grać lepiej od niego xD

1

@VamosRakieta kisiel > budyń

2

ja pieprze
w moim mieście podpalili wlosy jakiemuś bezdomnemu
Gorzów top

0

@Crystal37 literalnie

0

zarzućcie jakies fajne tapety zwiazane z barcelona ;p

2

Wasze zdrowie;D

9

@QQL5 przynajmniej nie ciągniesz tego na siłę
Dobra decyzja

1

@Emhyr ney henry suarez

8

@VegetaPolska brak magnezu

1

@HighestInTheRoom bo jesteś madryciak

0

@Kengo wiadomo ze tak

w końcu to trójmiasto a nie sao paulo

2

@agaFCB nie mow hop
jeszcze podłapie bajere od @Luciano99 i sama zaczniesz za nim latac ;p

1

@escarabajo pewnie też zależy od środowiska w jakim się obracasz
Wśród moich znajomych raczej nie ma typowej zrzędy
Ale jak slucham to co gadają rodzice czy dziadkowie to nie ma nic innego niż narzekanie xDD
Może to po prostu z wiekiem przychodzi XDD

0

@mekston ciekawe ile walnie do końca kariery
Oby on i crisu byli jak najwyżej ;p

1

@arsenallondyn0 smartgasm

3

@Pawel13sz ten fabregas zawsze bawi hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?