kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BorzyKrzys chyba za egzotyke od quebo było mniej niz 5 dyszek xD
troche podskoczyły te ceny xd
2
@SciFunMaRacje atak tytanów
szczerze gdyby to nie było anime tylko serial to bym powiedział ,zę to najlepsza rzecz jaką w zyciu oglądałem xD
klimat i fabula nie do porównania
1
@Luciano99 @Sysia11
Jak nie będziecie ze sobą to nie wierzę w miłość ;(
0
@Rust_Cohle @VegetaPolska dał herb
Czyli jednak mu się udało
0
@Nazio87 kolega lucek wie co mowi
jego złomowisko świetnie prosperuje
1
@AdiKingu96 on wygrał zycie całej swojej rodzinie na wiele pokolen ;D
0
@VegetaPolska noo czyli bez różnicy xD
4
@VegetaPolska bo podbijasz do 16 latek xd
4
@VegetaPolska puknij ją i tyle
0
@Cotutajsiedzieje no i przestał strzelać
widać wszystko jak na dłoni
3
@Kondziubarca 150-200 i mozna gadac
2
@michal2007 juz widać ,ze odbija palma pod palma haha
baw sie tam ;D
0
@szkutnik91 taktyczny kom
0
@Rewolucja123 tu nawet niebo nie jest limitem xDD
Możesz nawet sobie strzelić pizzę czy naleśniki
1
@escarabajo kiedyś w fifce miał fajny potencjał ;p
0
@El dominatore trzeba też patrzeć na sytuację finansową Barcy
Tu nie powinno być sentymentów za rok jak dalej będzie się kopał po czole to nic za niego nie wyciągniemy
Piłka to biznes a przez ten nasz ,,romantyzm" jesteśmy w miejscu w którym jesteśmy
Jeśli ktoś zarzuci mega dobrą ofertę to powinni go sprzedać jak nie to zostaje i dostaje szansę albo wypożyczenie od następnego sezonu
0
@AdiKingu96 nic dziwnego
przeciez większosc czasu to była karykatura piłkarza xd
3
w punkt
ogolnie sytuacja wymagała takiej gry i chłopaki przywieźli zajebisty wynik to teraz jest najważniejsze ;)
0
@!34RC3!_0N4 zależy od narracji
Musisz sobie wybrać xDD
0
@Joe_Barbaro na plus gra obronną całego zespołu
36
To było najpiękniejsze gówno jakie widziałem XDDD
0
@DonCarletto jeden normalny chociaż ;p
0
@Donnie_Darko zawsze lepiej dzialac niz nie
1
@P33ck tak samo jak ty
choc licze ,zę newcastle ugra te 4 miejsce ;D
2
@Mario96w w punkt
dobre żarcie to priorytet
dopiero potem sie martwi takimi błahostkami jak zakwaterowanie i inne gowna
4
@Bocheno1 nie promuj idiotyzmu xdd
2
mlody to glupi
niech slucha się starego to daleko zajdzie ;p
0
@koksik2700 jeszcze nie słuchalem
ale ogolnie zauwazylem tendencje ze powroty zawsze konczą się tak samo czyli lipą
Zwykle mija kilka lat, artysta ma inny mindset ,zmienia się przez jakieś swoje doświadczenia
i to fajnie ,ze dana osoba idzie do przodu ,rozwija się ale ich muzyka zwykle wtedy traci
1
@gorgota @VegetaPolska oceń sam
2
@Kluivert_P wygląda super ;D