kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Pan trener
nawet z utd mu cos wychodzi
ciekawe co by zrobił z barca ;)
3
@VegetaPolska nie myslimy tylko działamy pamiętaj !!
1
@JimMorrisonFCB zejdzcie juz z niego hahah
4
@VegetaPolska oo w koncu mowisz z sensem
bierzesz ziomków i lecisz na balety sie odhamic
Jednak te wszyskie dyskusje czegos cb nauczyly ;D
0
@Kengo kiedyś se kupie
1
@Lola120 tak trzeba żyć
i w sumie wydalismy na ten luksus pol miliarda XDD
0
@Encore mbappe i norweg są tylko tyle warci
no jeszcze moze fede i gvadiol reszta o wiele za dużo xd
0
@P33ck ale za to jaka bramkę wczoraj strzelił
0
@SteuerFreiMoney tru hahahah
3
@Luciano99 piekna inicjatywa ( emotka braw x2)
0
Przynajmniej 3 brameczki strzelił chłopak xdd
0
@Rewolucja123 Czyli to co zawsze
A jednak chciałoby się żeby na tle niskoligowej drużyny dali coś ekstra Xd
0
@DonCarletto niektore były okej
w sumie te na początku
0
@jacob345 oczywiście ze tak ;D
w niedziele wychodzi pierwszy odcinek nowelki o sasuke takze to będzie jedna z niewielu rzeczy wartych obejrzenia wrzuconych w serie ,,boruto"
Polecam sie za to zabrac :D
odcinki znajdziesz na wbijam.pl
1
@Lola120 oby to był juz sezon dembusia haha
2
@VegetaPolska no właśnie to jestt problem xdd
za bardzo się starasz
nawet jak juz znajdziesz sobie jakąs to i tak będziesz pod pantoflem a kiedy jej sie znudzi prowadzenie pieska na smyczy to wtedy cb rzuci
No i wtedy zacznie się prawdziwy lament
0
@against_modern_football tak jest
na telefon
0
@Lola120 nie dzisiaj lekko wygrywamy
nasi szybko poodpadali z mistrzostw takze powinni być w top formie ;)
0
@agaFCB daj mu jakaś rade ;D
krzesła sobie przyniesiemy ;p
4
@Pawel13sz jaaa dlaczego odszedł
z nim w teamie na pewno by była jedna LM więcej xd
0
jak sciąnać z yt nutke na playliste spotify ?
1
@TheNekro94 no i gicior niech sobie ćwiczą ;D
0
@Klaudiaa8 nie doprecyzowalem xd
szkoda mi bo strasznie uwielbiałem jego styl to jeden z niewielu gości dla ktorych odpalałem meczyki
nawet jak jego team trenował taki beton jak mou xdd
Dla mnie jako kibica to duza strata nawet jeśli gra w madrycie xd
0
@Toretto opowiesz jak było
Też się zastanawiam nad tym zabiegiem ale jakoś nie mogę się zebrać xdd
1
@kynio302 strasznie go szkoda ;///
0
@4drian0 szacuneczek ( emotka braw )
0
@kuz jakiś ciekawy wywiad?
czy nowa ustawa ?
1
@Luciano99 i to się nazywa myślenie przyszłościowe ;)
1
@Jacu327 kibicuje Barcy więc to już zawsze jakaś pozytywną cechą
0
@clyde co za głąby
Miałem to obejrzeć ... ;((