0

@Encore Pan trener
nawet z utd mu cos wychodzi
ciekawe co by zrobił z barca ;)

3

@VegetaPolska nie myslimy tylko działamy pamiętaj !!

1

@JimMorrisonFCB zejdzcie juz z niego hahah

4

@VegetaPolska oo w koncu mowisz z sensem
bierzesz ziomków i lecisz na balety sie odhamic
Jednak te wszyskie dyskusje czegos cb nauczyly ;D

0

@Kengo kiedyś se kupie

1

@Lola120 tak trzeba żyć
i w sumie wydalismy na ten luksus pol miliarda XDD

0

@Encore mbappe i norweg są tylko tyle warci
no jeszcze moze fede i gvadiol reszta o wiele za dużo xd

0

@P33ck ale za to jaka bramkę wczoraj strzelił

0

@SteuerFreiMoney tru hahahah

3

@Luciano99 piekna inicjatywa ( emotka braw x2)

0

Przynajmniej 3 brameczki strzelił chłopak xdd

0

@Rewolucja123 Czyli to co zawsze
A jednak chciałoby się żeby na tle niskoligowej drużyny dali coś ekstra Xd

0

@DonCarletto niektore były okej
w sumie te na początku

0

@jacob345 oczywiście ze tak ;D
w niedziele wychodzi pierwszy odcinek nowelki o sasuke takze to będzie jedna z niewielu rzeczy wartych obejrzenia wrzuconych w serie ,,boruto"
Polecam sie za to zabrac :D
odcinki znajdziesz na wbijam.pl

1

@Lola120 oby to był juz sezon dembusia haha

2

@VegetaPolska no właśnie to jestt problem xdd
za bardzo się starasz
nawet jak juz znajdziesz sobie jakąs to i tak będziesz pod pantoflem a kiedy jej sie znudzi prowadzenie pieska na smyczy to wtedy cb rzuci
No i wtedy zacznie się prawdziwy lament

0

@against_modern_football tak jest
na telefon

0

@Lola120 nie dzisiaj lekko wygrywamy
nasi szybko poodpadali z mistrzostw takze powinni być w top formie ;)

0

@agaFCB daj mu jakaś rade ;D
krzesła sobie przyniesiemy ;p

4

@Pawel13sz jaaa dlaczego odszedł
z nim w teamie na pewno by była jedna LM więcej xd

0

jak sciąnać z yt nutke na playliste spotify ?

1

@TheNekro94 no i gicior niech sobie ćwiczą ;D

0

@Klaudiaa8 nie doprecyzowalem xd
szkoda mi bo strasznie uwielbiałem jego styl to jeden z niewielu gości dla ktorych odpalałem meczyki
nawet jak jego team trenował taki beton jak mou xdd
Dla mnie jako kibica to duza strata nawet jeśli gra w madrycie xd

0

@Toretto opowiesz jak było
Też się zastanawiam nad tym zabiegiem ale jakoś nie mogę się zebrać xdd

1

@kynio302 strasznie go szkoda ;///

0

@4drian0 szacuneczek ( emotka braw )

0

@kuz jakiś ciekawy wywiad?
czy nowa ustawa ?

1

@Luciano99 i to się nazywa myślenie przyszłościowe ;)

1

@Jacu327 kibicuje Barcy więc to już zawsze jakaś pozytywną cechą

0

@clyde co za głąby
Miałem to obejrzeć ... ;((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?