0

@gumaz 183 82 kg
#roadtowielkichłop

0

@gacper pieprzyć go
Jedyny jego wybitny występ to z 6 lat temu przeciw Barcy i dalej na tym jedzie

0

@Janas11224 no ogólnie na byle jakim meczu drużyn z Ameryki południowej i tych drużyn islamskich można było wyhaczyc po 5 ładniejszych
Ale no wie gdzie i jak się zakręcić i pewnie osiągnęła to co chciała xd

0

@tomek8756 o proszę w końcu z sensem
Ale i tak czy siak chyba na próbne się nie uczy żeby pokazać nauczyciela nad czym jeszcze trzeba popracować

7

@macio_944 po naszych starych przed telewizorami

2

@Gaz villa to potwór
gdyby szybciej poszedł do jakiegos lepszego klubu to byśmy mówili o zawodniku pokroju suareza czy lewego ;D

3

@Luciano99 XDDD
Wysunięty napastnik

3

@LeoMessi1994 szczerze sam Messi ci daje te 15 procent nawet jakby grał w reprezentacji Kambodży
A mówimy tu o Argentynie !!
Już bez jaj xDD

0

@Medium mi się wydaje że ney będzie głównym kątem chłopaków z munchen
Na kimś będzie się musiał wyładowac ;D

2

@Sawik_10 de Paul i acuna kompletnie bez formy jak i zespoły w których grają

0

A mówią że na czarnych nie można zarabiać ;v
Brawo Francja :D

1

@LeoMessi1994 mam wrażenie że wokół tej repki jest zupełnie inna energia niż 8 lat temu
Jeśli nie będzie jakiegoś blamażu to i tak kibice Argentyny podziękują za piękny turniej
A tyle medali ile zdobył ...
Co tu dużo mówić piękna sprawa;)

1

@cold_play kapitana i kounde w to nie mieszaj ;p

0

@VegetaPolska przynajmniej próbujesz xd

1

@VegetaPolska jest różnica pomiędzy byciem miłym a byciem pod butem xd

1

@Przemek2323 terrorysta

0

@HighestInTheRoom nie wiem co masz na myśli z tą speluna
Ale one nie zawsze szukają bolca/sponsora w klubach
Czasami idą się po prostu pobawić potańczyć

0

@Kubsoleon moim zdaniem w 14 grał lepiej

0

@Gall ale trochę podgonili ;D

1

@Joe_Pesci bez kitu xd
mam teraz zapalenie oskrzeli i 2 stówki poszły lekko xd

0

@Krzysztof1987 a nie na lewym?

0

@ChampionLW czy wygramy czy przegramy jeden ...

0

@Krzysztof1987 pewnie też na prawym skrzydle pogra ;D

2

@Kgorecki2500 ja to pewnie bym nie patrzył na takie pierdoły skoro awansowałem do finalu misrzostw swiata ;D

1

@Kidd na pewno chelsea zrobi jakiś mocny ruch
możliwe ze arsenal bo mają realne szanse na mistrzostwo
liverpool też cos powinien zrobic w koncu ten sezon mega przecietny
jeszcze bayern potzebuje bramkarza na już
no i city pewnie wyhaczy jakaś perełke
moze być mega ciekawie ;D

1

@Lionel_Messi10 w sumie wart jest tego siana
mega dobry deal

1

@Piorun łezka pewnie poleciała ;)

3

@kamiVeB moze kiedyś by nas potrenował
jakby nie patrzeć potrafi idealnie przygotować drużyne na konkretnego przeciwnika a jak cos nie działa robi idealne korekty którymi trafia w punkt ;D
moze to była ta recepta na ligę mistrzów haha

1

@AnnaMarianna kazdy ma inny gust
nie widze w tym jakis kontrowersji xd

1

@Medium szczerze mowiac lipa
jakby nie patrzeć siano za fajki ladnie napędza gospodarke xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?