kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Don-Corleone z tego co pisał @Danny Gaucho messi ma 19g+a
0
@FcBarcelonaFanMSN a co napisał?
0
@MrPGG już wiadomo czego go nauczył Robercik podczas tej rozmowy po meczu xD
1
@mekston dokładnie podbije sb jeszcze liczbę bramek występów
Plus pomoże zdolnej młodzieży argentyńskiej wprowadzić się do repki ;D
0
@MESSIah16 powtorka bedzie z francja ;p
1
@Janiama ciekawe czy pusci ich kiedys w duecie w formacji z dwoma napastnikami ;D
0
@barcelonaLM mysle ze jak jego rozwoj pojdzie w dobrym to za 4 lata on i odegard to wiecej niz wystarczająco zeby się zakwalifikowac ;D
1
@Firestone swoje zrobił w tym ostatnim meczu fazy grupowej;D
1
@cris2706 spoko spoko
Bo mi na Fejsie się coś takiego wyświetliło ;D
0
@MESSIah16 ciekawe czy będzie się chciał zająć piłka klubowa
CV ma potężne ;D
0
@cris2706 chyba ma 9 asyst
0
@michal26 są gusta i guściki xd
0
@TheNekro94 mlodemu niech dadzą ;)
5
prosze niech strzeli jakaś z wolnego ;)
0
ten alvarez mocno przypomina aguero
oby zrobił podobną kariere ;D
2
dziwnie się kibicuje dużynie która gra jak real xD
ciekawe co czuje modric xD
0
faul na keperze chorwacji co ? xD
2
@Jacu327 ale gosc ma luz nie mam pytań xdd
0
@Rl9k1nG zalezy od trybu zycia
ja np jestem na studiach i nie wyobrażam sobie byc w związku xd
1
@Janiama 2-0 argentyna
0
@Kessie już wiadomo że będzie dziewiateczka w przyszłości haha
1
@Emhyr pitny oczywiście ;p
0
Messi to bierze nie ma o tamto ;D
1
@Luciano99 dokladnie
jeszcze na dokładke przed wyjazdem dostanie w ciry od poteżnego maroko ;p
0
@Encore ja bym widział luisa w atletico
jestem ciekawy jak by ich zmienił ,co by z nimi ugrał
2
@Medium ttaka władza nadaje sie tylko do utylizacji Xd
0
@Uukasz_93 inny typ zawodnika
ale umiejętności ma ogromne
1
@Deviler dzis bez dogrywki to bierze argentyna ;p
2
@MESSIah16 moim zdaniem był lepszy od robbena i riberiego
1
@LeoMessi1994 jest lepszy