- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
22
LEO MESSI został nowym liderem klasyfikacji kanadyjskiej Mundialu (gole + asysty):
1. LEO MESSI - 20
2. Miroslav Klose - 19
2. RONALDO NAZARIO - 19
2. Gerd Müller - 19
2. Pelé - 19
3. GRZEGORZ LATO - 17 (ulala - mój idol z/od najwcześniejszych lat młodości wraz z "Kaką" Deyną oraz Włodkiem Lubańskim and Kempesem /Cruyffem/Bońkiem /Andrzejem Iwanem czy Gadochą, ale kiedy to było - za króla Ćwieczka!!!).
Nicolás Otamendi na początku swojej kariery zdobywał mistrzostwo Argentyny z Vélezem Sarsfield. Na Mundialu 2010 sromotnie zawiódł, u swoich początków w reprezentacji Argentyny.
Potem dominował Portugalią z FC Porto, gdzie w pierwszym sezonie zdobył nawet Ligę Europy. Mundial 2014 go ominął, bo na wypożyczeniu u Brazoli nie odzyskał formy.
Potem odrodził się w Los Che i u szczytu swojej kariery stał się czołowym stoperem samego Manchesteru City, jednocześnie wywalczając na długi czas miejsce w wyjściowym składzie reprezentacji Arhentiny.
Teraz dogrywa karierę też w Portugalii, ale w Benfice i jako lider środka obrony "Albicelestes" walczy o mistrzostwo świata!!! Aaaa mogłoby się wydawać, że Nicolás wylądował na zadupiu cywilizacji zachodnioeuropejskiej, mam na myśli ligę portugalską (odrodziła się - nie przeczę), jednak trza zawsze wierzyć w SIEBIE i nikogo pochopnie nie skreślać!!!
1
@Don-Corleone z tego co pisał @Danny Gaucho messi ma 19g+a
1
@kryhaa Będę miał chwilę to spróbuję przedstawić te asysty, dlaczego Pele ma tyle, a Messi ma tyle.