kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 czy ja wiem
Dania i Niemcy to mocne kandydatury xD
1
@Comfortable_ jeszcze lepiej oczywiście
Szkoda że trafili na Hiszpanie ://
Jest dylemat
0
@esem91 niczym Kamil Grosicki
0
@barcelonaLM mistrzostwa by se podglądali a nie kombinują ;D
0
@Encore brazylia też dupy nie urywa
juz lepiej od nich sie prezenuje hiszpania xd
1
@Mario96w rekordowe xd
5
@Antimadridista_WR oby zawsze marzył o grze w barcelonie ;p
gość to totalny terminator
lipsk zgarnie fajną kaske
0
@FCB_dimiC wiesz jak jest to taki odruch Xd
1
@PatrychoO dlaczego tede k#### jest
0
@koksik2700 jednak dobre maroko otwiera oko ;D
0
@ArterkHD prawie mieli karnego
kilka centymetrow zadecydowało
a tak poza tym dupy nie urwało
5
@Bartula no raczej
boli go wielka polska ;D
0
no rudy dzisiaj robi im giere
niech strzelą cos Xd
0
@IronSanHybrid XDDDDDDD
piekne to jest
0
@Herato ciekawe jak pojdzie
juz plan minimum wykonany wiec nie ma ciśnienia, w dodatku rywal z którym nikt nie daje nam większych szans
wiec mozę zaczniemy grać w piłke ;D
1
Ciekawe gdzie pojdzie enzo fernandez
na tych mistrzostwach gra jak toalny szef
0
@tom9001 pieprzyć te analizy
przynajmniej obejrzymy dobry meczyk w 1/8 ;p
1
@Cochise bardziej w punkt sie nie dalo
powinni to gdzies przypiąć na stronie
1
@YeastMoss ksywa terrrorysta nie wzięła się z niczego ;p
1
@Barca_Big_Moment klasa
Dzięki za podzielenie się doświadczeniami ;)
0
@tobiasson92 bereszynski
0
@kynio302 półke wyżej są od polek xd
1
@Luciano99 jak zawsze w punkt
Dobre te chłopaki z Argentyny
Fajnie że dzięki tobie poznajemy mentalność innych krajów
Widać że nie tylko biznesmen ale też człowiek z otwartą głowa
Pozdrawiam z rodzinka
0
@Emhyr jak zawsze w punkt
0
@Janiama leci jakieś studio ?
1
@kynio302 wjechał jak do siebie ;D
0
@Nano22 top
w przeciwienstwie do gry iranu xd
0
@Janiama iran 2-2
anglia 3-2
0
@Kgorecki2500 obby nie xd
0
@MarioVeB! nadzieja umiera ostatnia xd