0

@MESSIah16 czy ja wiem
Dania i Niemcy to mocne kandydatury xD

1

@Comfortable_ jeszcze lepiej oczywiście
Szkoda że trafili na Hiszpanie ://
Jest dylemat


0

@esem91 niczym Kamil Grosicki

0

@barcelonaLM mistrzostwa by se podglądali a nie kombinują ;D

0

@Encore brazylia też dupy nie urywa
juz lepiej od nich sie prezenuje hiszpania xd

1

@Mario96w rekordowe xd

5

@Antimadridista_WR oby zawsze marzył o grze w barcelonie ;p
gość to totalny terminator
lipsk zgarnie fajną kaske

0

@FCB_dimiC wiesz jak jest to taki odruch Xd

1

@PatrychoO dlaczego tede k#### jest

0

@koksik2700 jednak dobre maroko otwiera oko ;D

0

@ArterkHD prawie mieli karnego
kilka centymetrow zadecydowało
a tak poza tym dupy nie urwało

5

@Bartula no raczej
boli go wielka polska ;D

0

no rudy dzisiaj robi im giere
niech strzelą cos Xd

0

@IronSanHybrid XDDDDDDD
piekne to jest

0

@Herato ciekawe jak pojdzie
juz plan minimum wykonany wiec nie ma ciśnienia, w dodatku rywal z którym nikt nie daje nam większych szans
wiec mozę zaczniemy grać w piłke ;D

1

Ciekawe gdzie pojdzie enzo fernandez
na tych mistrzostwach gra jak toalny szef

0

@tom9001 pieprzyć te analizy
przynajmniej obejrzymy dobry meczyk w 1/8 ;p

1

@Cochise bardziej w punkt sie nie dalo
powinni to gdzies przypiąć na stronie

1

@YeastMoss ksywa terrrorysta nie wzięła się z niczego ;p

1

@Barca_Big_Moment klasa
Dzięki za podzielenie się doświadczeniami ;)

0

@tobiasson92 bereszynski

0

@kynio302 półke wyżej są od polek xd

1

@Luciano99 jak zawsze w punkt
Dobre te chłopaki z Argentyny
Fajnie że dzięki tobie poznajemy mentalność innych krajów
Widać że nie tylko biznesmen ale też człowiek z otwartą głowa
Pozdrawiam z rodzinka

0

@Emhyr jak zawsze w punkt

0

@Janiama leci jakieś studio ?

1

@kynio302 wjechał jak do siebie ;D

0

@Nano22 top
w przeciwienstwie do gry iranu xd

0

@Janiama iran 2-2
anglia 3-2

0

@Kgorecki2500 obby nie xd

0

@MarioVeB! nadzieja umiera ostatnia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?