kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl no i Gorzów góra
Dumny z pochodzenia xDD
0
@AmigoBlancos nie będzie żadnego
0
zawsze byłem za rayo
Zawsze
wierny kibic zwycięskich druzyn
0
@urbipl ale kozak
0
@tomek8756 to poszło w zupełnie złym kierunku
na zavhodzie ponoc juz istnieje cos takiego jak szkalowanie dobrze wygladajacych ludzi bo chciało im sie ruszyć dupsko i cos tam poćwiczyć
kolejna odkleja tego świata
1
@MESSIah16 to napoli w tym roku bije rekordy ;p
0
@MESSIah16 no i gicior
buduja sb swoje legendy ;)
1
@Rust_Cohle Ivar >> nunez
0
@AmigoBlancos
real
psg
napoli
chelsea
city
milan
benfica
porto
2
@VamosRakieta w punkt
1
@tomek8756 liczę na niespodziankę w postaci Napoli
Ale w tym roku myślę że szejki zgarniają pulę
0
@AmigoBlancos real 60%
PSG 55%
Barca 50%
0
No i pięknie
Bayern dostanie od PSG prowadzonego przez Messiego i neya
Napoli raczej następna runda
Plus kilka fajnych mieczyków
No i co najważniejsze my zagramy z ciekawym rywalem
Superancko ;D
0
@Medium bohater
0
@AmigoBlancos ciężko powiedzieć
Ale taka liga konferencji w następnym sezonie jest do zrobienia;)
1
@Rust_Cohle @Luciano99
Chyba mamy zestawienie na kolejną gale ;p
0
@Herato ney messi rudy
1
@Rust_Cohle on jest na spokojnie na tej samej półce co xavi iniesta czy modric
Sentyment mydli oczy xd
0
ragnar z brameczka
0
@takisobiektos wiadomo ,ze lekko nie bedzie
za marzenia nie karaja xd
3
@Lionel_Messi10 ciekawa opcja
ale ja mimo wszystko rzuciłbym sie na potężnego gruzina
0
@jeyx77x jest kvara z napoli
moim zdaniem idealnie sie w to wpisuje ;)
1
@Medium szacuneczek ;p
1
@Medium klasa
ja akurat odkrylem go trochę pozniej
ale na kocercie udalo sie byc chociaż juz wtedy grał egzotykę
i kiedy publicznosc prosila go zeby nawinał prowo to nie pamiętał tekstu xdd
ale i tak było zajebiście
2
@Medium piekna płyta
0
@FcPortoFan1999 myśle ,ze powalczymy ;)
głowa do góry
1
@barcanawieki obyśmy my mieli powody do smiechu na koniec sezonu ;p
0
@MESSIah16 to henry nie był absolutnie największy?
1
@Medium jakoś wczesniej mi sie lepiej słuchało kukona
nowe płytki jakos nie przemawiaja
0
@Kuba_1 chyba nie da rady xd
ciezki temat ;d