kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz przed kontuzją wirtz
0
@koksik2700 ale ma dobrego agenta ;D
0
@Hosh liczy się efekt
Śmieszny jest ten płacz
Poza tym całą liga zyskuje na tym
Większa konkurencyjność więcej gwiazd większy obrót pieniędzy większą popularność itd
Nie rozumiem co wam w tym nie pasuje xd
1
@Comentateiro są dalej w 2/3 klasie średniej szkoły
Co nie zmienia faktu że w żaden sposób nie przygotowują do tego testu także tragedia
1
@Comfortable_ najpiękniejszy tasiemiec
O boruto mógłbym coś powiedzieć ale pewnie skończyło by się banem Xd
0
@BorzyKrzys czyli dobra morda tak ?
0
@Bartula na chilku pewnie i tak masz jakieś okienka w międzyczasie;D
Głowa do góry
Studia to piękny czas ;))
0
@AlexDark00 to że stary byłby lepszy to fakt
przynajmniej wg starego xD
0
@don'T.R.I.P.e oo no to będzie trzeba sprawdzić :D
1
@Medium jeszcze może napluć na maczugę czy jakoś tak to leciało xDD
1
@Janiama wiadomo
Lecz kto wie z czasem też może załapać trochę magii ;D
0
@Ghostface za sbc
Hybrydy ligi Narodów czy jakoś tak
2
Yaya toure trafiony ;D
@Oskar00 @Transu96
6
@michal26 w punkt
0
@masq niech żyje jak chce
Ogólnie czego nie zrobi i tak będzie symbolem
Poza tym bez talentu i tak nie da się osiągnąć jakiś konkretów w sporcie
Co jak co ale on akurat jest giga utalentowany
Właściwie ciężko znaleźć kogoś bardziej w boksie ;D
1
@Lionel_Messi10 obyyy
1
@HighestInTheRoom no raczej haha
W każdym razie wbijaj ;D
0
Leci ktoś dzisiaj w balet ?
Ktoś coś Poznań ;D
0
@Bobert_Kubicki pewnie Jacuś mu włosy układa
2
@VegetaPolska za bardzo się nagrzewasz i potem wychodzą takie akcje
Musisz podchodzić do takich spraw totalnie z dystansem , na spokojnie
Bo potem taki kop boli
Pisałem już to z milion razy ale powtórzę jeszcze raz
Nie zapominaj o saiyanskiej dumie
2
@Luciano99 piękne jest to uniwersum haha
0
@Danny Gaucho ale cyrk xd
0
@RomanHoffer ciezko powiedziec ale tak naprawde
,,syf" jem tylko podczas picia alko
jakieś chrupki zelki itd
8
@Kidd a niech mu doliczą te 18 xD
Lepiej będzie smakować poicie rekordu ;p
ney i tak to pobije
dopiero ma 30 lat
0
w fifie i fmie jest kotem nic tylko brać ;D
0
@Medium takyczny
serial
0
@Transu96 komentarz taktyczny
fifa
2
@Luciano99 trash talk podczas walki na najwyższym poziomie
czekamy na więcej !! :D
0
@PatrykBarca jak jest dobry to niech gra
4
@Comentateiro zgłosicie się do @Luciano99
On was ustawi ;)
A my przynajmniej zobaczymy kolejny pojedynek na gali ;p