1

@Pawel13sz przed kontuzją wirtz

0

@koksik2700 ale ma dobrego agenta ;D

0

@Hosh liczy się efekt
Śmieszny jest ten płacz
Poza tym całą liga zyskuje na tym
Większa konkurencyjność więcej gwiazd większy obrót pieniędzy większą popularność itd
Nie rozumiem co wam w tym nie pasuje xd

1

@Comentateiro są dalej w 2/3 klasie średniej szkoły
Co nie zmienia faktu że w żaden sposób nie przygotowują do tego testu także tragedia

1

@Comfortable_ najpiękniejszy tasiemiec
O boruto mógłbym coś powiedzieć ale pewnie skończyło by się banem Xd

0

@BorzyKrzys czyli dobra morda tak ?

0

@Bartula na chilku pewnie i tak masz jakieś okienka w międzyczasie;D
Głowa do góry
Studia to piękny czas ;))

0

@AlexDark00 to że stary byłby lepszy to fakt
przynajmniej wg starego xD

0

@don'T.R.I.P.e oo no to będzie trzeba sprawdzić :D

1

@Medium jeszcze może napluć na maczugę czy jakoś tak to leciało xDD

1

@Janiama wiadomo
Lecz kto wie z czasem też może załapać trochę magii ;D

0

@Ghostface za sbc
Hybrydy ligi Narodów czy jakoś tak

2

Yaya toure trafiony ;D
@Oskar00 @Transu96

6

@michal26 w punkt

0

@masq niech żyje jak chce
Ogólnie czego nie zrobi i tak będzie symbolem
Poza tym bez talentu i tak nie da się osiągnąć jakiś konkretów w sporcie
Co jak co ale on akurat jest giga utalentowany
Właściwie ciężko znaleźć kogoś bardziej w boksie ;D

1

1

@HighestInTheRoom no raczej haha
W każdym razie wbijaj ;D

0

Leci ktoś dzisiaj w balet ?
Ktoś coś Poznań ;D

0

@Bobert_Kubicki pewnie Jacuś mu włosy układa

2

@VegetaPolska za bardzo się nagrzewasz i potem wychodzą takie akcje
Musisz podchodzić do takich spraw totalnie z dystansem , na spokojnie
Bo potem taki kop boli
Pisałem już to z milion razy ale powtórzę jeszcze raz
Nie zapominaj o saiyanskiej dumie

2

@Luciano99 piękne jest to uniwersum haha

0

@Danny Gaucho ale cyrk xd

0

@RomanHoffer ciezko powiedziec ale tak naprawde
,,syf" jem tylko podczas picia alko
jakieś chrupki zelki itd

8

@Kidd a niech mu doliczą te 18 xD
Lepiej będzie smakować poicie rekordu ;p
ney i tak to pobije
dopiero ma 30 lat

0

w fifie i fmie jest kotem nic tylko brać ;D

0

@Medium takyczny
serial

0

@Transu96 komentarz taktyczny
fifa

2

@Luciano99 trash talk podczas walki na najwyższym poziomie
czekamy na więcej !! :D

0

@PatrykBarca jak jest dobry to niech gra

4

@Comentateiro zgłosicie się do @Luciano99
On was ustawi ;)
A my przynajmniej zobaczymy kolejny pojedynek na gali ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?