kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 w sumie nawet bez messiego te pozycje wymagają największego wzmocnienia
1
@hayek da sie zrobić haha
0
Leci ktoś z was w czwartek na melanż w Poznaniu ;D
1
@DawidekFCB piekna sprawa ;)
1
@DawidekFCB jak wrzucisz fotki to mnie oznacz ;D
1
@Oskar00 przynajmniej byśmy się jakoś zapisali w kartach historii po tym mundialu xdd
1
@MesQueUnClub_87 wystarczy kupić PPV xd
1
@Compadre najważniejsza jest konsekwencja XDD
0
@bartas97 to narazie są kasztanki Xd
0
@msmsms jest bardzo dobry
Ale cena taka dlatego że jest Anglikiem
2
@Medium no i o to chodzi
jedyna sluszna decyzja
1
@msmsms pewnie utd go weźmie ;D
0
@katalonczyk112 u mnie troche ich było
6
@ShawnC to są wlasnie te detale ;p
4
@Messibestplayerintheworld mimo wszystko na ten moment dembele powinien tu byc xd
0
@Pilka_jest_okragla ale mega klimacik ;D
1
@Pawel13sz co za psychol xDD
1
@Pawel13sz szkoda w sumie ://
dalej daje rade
0
@leonek160 gra o tron
1
@kuz chyba 30
ale jest jakaś opcja ze dostajesz 10h gry od 27 wrzesnia jesli zaplacisz gdzies tam 5zl
tak mi mowil braciak xd
1
@bixmix ja sie z tobą zgadzam
ney jest lepszym pilkarzem od ronniego
tylko ludzie tutaj nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy xd
0
@FC1899Barca spoko tylko niech zamiast mls będzie drużyna z najwyższa pozycja w rankingu UEFA
Albo chociaż finalista lm
A nie jakieś badziewne mls
0
@paweldunajecfcb pewnie częściowo prawda
Mimo wszystko nie wzięło się to z niczego xd
0
@czółkovsky haha
Taki właśnie urok tego wszystkiego;D
1
@MesQueUnClub96 z tego co tu mówią to masz 8 lat także jeszcze trochę tych wakacji przed tobą haha
1
Uu Jacuś i tripier z paczek
A wy co ciekawego trafiliście z web appa ?
0
@Cochise słabo to wygląda xDD
co nie zmienia faktu ze lewemu też mozna taki filmik skleic
taki ,,urok" bycia napastnikiem
jakby co mecz strzelali po 5/6bramek to nie byłoby tylu emocji ;p
1
@Emhyr i to jest sprytny plan ;p
w takim razie za rok LM juz wpada na pewno ;D
1
@Luciano99 hahaha
oznaczaj mnie ;D
1
@Pawlak1992 ale mocarz :ooo