1

@Kidd mocarny transfer
szkoda ze nie wykorzysał pelni swojego potencjalu ;/

1

@Pawel13sz szefuncio
Nie mieliśmy kogoś na tym poziomie od czasów Iniesty

57

widać ,ze kocha ten klub
mega profesjonalne podejście
szacun ;)

0

@VegetaPolska nie było przypadkiem takiej sytuacji że Isco śmigał że smycza Barcelony na treningi realu? Xd

0

Jakoś to będzie ;)

1

@CryMeARiver wszędzie są tacy kibice

0

@draxidox zależy co chce ;V
Jak wyjść coś porobić to czemu nie ;p

0

@lucca87 5 razy tak
A co tam ;p

0

@kaczucha1899 bilva rozniesie
Wiadomo może liczb nie robi ale magię drybling kontrolę piłki jest drygentem
I co najważniejsze prawdziwym liderem
A takiego szefa który weźmie gre na sb
potrzebujemy najbardziej

1

@Gibbon_FCB no i w sumie co z tego xD
Pośmiać się można że wszystkiego

0

@Emhyr bez przesady
Dogadają sie ;)

4

@Don-Corleone Messi top

0

@GeneralXavi znaleźć sb swój cel i przekazać coś następnym pokoleniom

0

@Pawlak1992 oczywiście że w PSG
Ale jak nie patrzy się tylko na liczby
Chyba nigdy nie widziałem takiej różnicy poziomów pomiędzy neyem z pierwszych dwóch sezonów a reszta ligi
To była taka dominacja że to szok
A gość nie pobił liczb z Barcy tylko dlatego że w około 50 % meczy nie grał
Zdecydowanie w psg miał swój prime

2

@Kgorecki2500 ważne że do przodu

0

@FcBarcaVamosMyClub zgadzam się że wszystkim poza ta pozycja busiego

0

@MateuszGotowka99 moim zdaniem czysto pilkarsko jest lepszy od Crisa
No i roniego ale to zawsze temat na gorące xDD

3

@Pawel13sz jest gicioor ;)

0

@Pawel13sz oby
15 znaków

5

@Pawel13sz dawać go
Totalny szefuncio

1

@VegetaPolska dumny jak vegeta nie jak jakiś kundel

2

@Pawel13sz najpiękniejsi ;D

0

@MateuszGotowka99 gość jest wybitny moim zdaniem najbardziej utalentowany piłkarz po Messi w ostatnich latach

0

@michal26 ponoć wzorował się na ed edd i eddy i kilku ciekawych produkcjach ogólnie ten Ed to ciekawa produkcja
ponoć te wszystkie dzieciaki nie żyją i były z różnych czasów
Wyszedł nawet jeden odcinek kilku minutowy w którym się działy mega chore rzeczy i został szybko wywalony
Krążą jakieś pasty i jak się postarasz to znajdziesz ten odcinek ale w beznadziejnej jakości xd

1

@Vebrol też tak będzie ;p

27

Terrorysta z rosario w tym sezonie wysadza Ligue 1

1

@GeraltzKatalonii nw może to już spaczenie ale moim zdaniem w jego zagraniach nie ma przypadku ;D

1

@Medium Neymar top no i król z kolejna asysta ;D

1

@Hubsao to jakby nic nie powiedzieć xDD
Ostatnio jestem na redukcji no i zrobiłem sb wakacje i zeszło mi 10 kg
I nawet nw w którym momencie mnie zmiata ;p

0

@mateusz1989VeB piękny jest
Takich nam potrzeba ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?