kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd mocarny transfer
szkoda ze nie wykorzysał pelni swojego potencjalu ;/
1
@Pawel13sz szefuncio
Nie mieliśmy kogoś na tym poziomie od czasów Iniesty
57
widać ,ze kocha ten klub
mega profesjonalne podejście
szacun ;)
0
@VegetaPolska nie było przypadkiem takiej sytuacji że Isco śmigał że smycza Barcelony na treningi realu? Xd
0
Jakoś to będzie ;)
1
@CryMeARiver wszędzie są tacy kibice
0
@draxidox zależy co chce ;V
Jak wyjść coś porobić to czemu nie ;p
0
@lucca87 5 razy tak
A co tam ;p
0
@kaczucha1899 bilva rozniesie
Wiadomo może liczb nie robi ale magię drybling kontrolę piłki jest drygentem
I co najważniejsze prawdziwym liderem
A takiego szefa który weźmie gre na sb
potrzebujemy najbardziej
1
@Gibbon_FCB no i w sumie co z tego xD
Pośmiać się można że wszystkiego
0
@Emhyr bez przesady
Dogadają sie ;)
4
@Don-Corleone Messi top
0
@GeneralXavi znaleźć sb swój cel i przekazać coś następnym pokoleniom
0
@Pawlak1992 oczywiście że w PSG
Ale jak nie patrzy się tylko na liczby
Chyba nigdy nie widziałem takiej różnicy poziomów pomiędzy neyem z pierwszych dwóch sezonów a reszta ligi
To była taka dominacja że to szok
A gość nie pobił liczb z Barcy tylko dlatego że w około 50 % meczy nie grał
Zdecydowanie w psg miał swój prime
2
@Kgorecki2500 ważne że do przodu
0
@FcBarcaVamosMyClub zgadzam się że wszystkim poza ta pozycja busiego
0
@MateuszGotowka99 moim zdaniem czysto pilkarsko jest lepszy od Crisa
No i roniego ale to zawsze temat na gorące xDD
3
@Pawel13sz jest gicioor ;)
0
@Pawel13sz oby
15 znaków
5
@Pawel13sz dawać go
Totalny szefuncio
1
@VegetaPolska dumny jak vegeta nie jak jakiś kundel
2
@Pawel13sz najpiękniejsi ;D
0
@MateuszGotowka99 gość jest wybitny moim zdaniem najbardziej utalentowany piłkarz po Messi w ostatnich latach
0
@michal26 ponoć wzorował się na ed edd i eddy i kilku ciekawych produkcjach ogólnie ten Ed to ciekawa produkcja
ponoć te wszystkie dzieciaki nie żyją i były z różnych czasów
Wyszedł nawet jeden odcinek kilku minutowy w którym się działy mega chore rzeczy i został szybko wywalony
Krążą jakieś pasty i jak się postarasz to znajdziesz ten odcinek ale w beznadziejnej jakości xd
1
@Vebrol też tak będzie ;p
27
Terrorysta z rosario w tym sezonie wysadza Ligue 1
1
@GeraltzKatalonii nw może to już spaczenie ale moim zdaniem w jego zagraniach nie ma przypadku ;D
1
@Medium Neymar top no i król z kolejna asysta ;D
1
@Hubsao to jakby nic nie powiedzieć xDD
Ostatnio jestem na redukcji no i zrobiłem sb wakacje i zeszło mi 10 kg
I nawet nw w którym momencie mnie zmiata ;p
0
@mateusz1989VeB piękny jest
Takich nam potrzeba ;D