kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
no i super
fajny gest ze strony klubu ;D
1
@AmigoBlancos dobry zawodnik
0
@Rust_Cohle taktyczny
0
@P33ck sylwetkowo to jest prime w sumie xd
0
@DonMatteo901 ja bym wybrał sznur po czymś takim xDD
Nigdy w życiu nie pojade do Tajlandii i krajów o podobnej kulturze Xd
4
Jeśli wyciągniemy francuza to może być ciężko w następnych latach z kupowaniem zawodników od Chelsea xDD
1
@Medium już uwierzyli xd
2
@Karokilla coś takiego to chyba można usłyszeć od jakiegoś boomera 50+ Xdd
1
@Messibestplayerintheworld w takim razie obyśmy musieli zapłacić te zmienne ;D
1
@Luciano99 tak trzeba żyć
0
o to chodzi
trzeba nakręcać
rape top
0
@Lisek dzięki mordo
0
@Kondziubarca w sumie szkoda że go nie chcemy ;D
0
@Worny ciekawe jak się potoczy ta jego kariera w Newcastle ;)
0
@ViscaBarca123 taktyczny komentarz
0
Romantyczne niczym PSG
1
@Lionel_Messi10 jest ten luz ;D
1
@Hubsao bedzie grał
sezon jest dlugi, mozna zmieniać formacje poza tym za dobrze mu szlo w poprzednim sezonie zeby od tak go posadzic
1
@Cule1234 myślalem ,zę zrobi wieksza kariere xdd
0
@Rarenzio Słaby technicznie XDD
2
@Kgorecki2500 szkoda tego diaza ;//
0
@Emhyr jak pozbędziemy sie kogo trzeba to 11 na 10 :D
0
@Pawel13sz jeszcze Ibra
0
@mateusz1989VeB chyba na ławie chce siedzieć xdd
0
@Adamski69 tak trzeba żyć
Ja też od dwóch dni jestem na bombie i jakoś daje radę
Twoje zdrowie ;)
12
lewy w barcelonie
ja mam urodziny
wszystko sie składa idealnie haha
mam nadzieje ,ze do poniedziałku wróce do domu ;D
wasze zdrowie mordy :D
1
@Zoker wiadomo
gratis to byłaby uczciwa cena ;P
1
@Lola120 cieżko xDD
ale polacy są eksperami we wszystkim przecież ;p
takze na pewno dowiesz sie wielu nowych ciekawych rzeczy ;D
3
@don'T.R.I.P.e gorzej jak przyjdzie bernardo xDDD
0
@D10SLEO kto nie grał w serie A ;p