62

no i super
fajny gest ze strony klubu ;D

1

@AmigoBlancos dobry zawodnik

0

@Rust_Cohle taktyczny

0

@P33ck sylwetkowo to jest prime w sumie xd

0

@DonMatteo901 ja bym wybrał sznur po czymś takim xDD
Nigdy w życiu nie pojade do Tajlandii i krajów o podobnej kulturze Xd

4

Jeśli wyciągniemy francuza to może być ciężko w następnych latach z kupowaniem zawodników od Chelsea xDD

1

@Medium już uwierzyli xd

2

@Karokilla coś takiego to chyba można usłyszeć od jakiegoś boomera 50+ Xdd

1

@Messibestplayerintheworld w takim razie obyśmy musieli zapłacić te zmienne ;D

1

@Luciano99 tak trzeba żyć

0

o to chodzi
trzeba nakręcać
rape top

0

@Lisek dzięki mordo

0

@Kondziubarca w sumie szkoda że go nie chcemy ;D

0

@Worny ciekawe jak się potoczy ta jego kariera w Newcastle ;)

0

@ViscaBarca123 taktyczny komentarz

0

Romantyczne niczym PSG

1

@Lionel_Messi10 jest ten luz ;D

1

@Hubsao bedzie grał
sezon jest dlugi, mozna zmieniać formacje poza tym za dobrze mu szlo w poprzednim sezonie zeby od tak go posadzic

1

@Cule1234 myślalem ,zę zrobi wieksza kariere xdd

0

@Rarenzio Słaby technicznie XDD

2

@Kgorecki2500 szkoda tego diaza ;//

0

@Emhyr jak pozbędziemy sie kogo trzeba to 11 na 10 :D

0

@Pawel13sz jeszcze Ibra

0

@mateusz1989VeB chyba na ławie chce siedzieć xdd

0

@Adamski69 tak trzeba żyć
Ja też od dwóch dni jestem na bombie i jakoś daje radę
Twoje zdrowie ;)

12

lewy w barcelonie
ja mam urodziny
wszystko sie składa idealnie haha
mam nadzieje ,ze do poniedziałku wróce do domu ;D
wasze zdrowie mordy :D

1

@Zoker wiadomo
gratis to byłaby uczciwa cena ;P

1

@Lola120 cieżko xDD
ale polacy są eksperami we wszystkim przecież ;p
takze na pewno dowiesz sie wielu nowych ciekawych rzeczy ;D

3

@don'T.R.I.P.e gorzej jak przyjdzie bernardo xDDD

0

@D10SLEO kto nie grał w serie A ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?