kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Neymar top no i król z kolejna asysta ;D
1
@Hubsao to jakby nic nie powiedzieć xDD
Ostatnio jestem na redukcji no i zrobiłem sb wakacje i zeszło mi 10 kg
I nawet nw w którym momencie mnie zmiata ;p
0
@mateusz1989VeB piękny jest
Takich nam potrzeba ;D
0
@Piernikowy liczą się chęci xDD
3
@Hubsao parę razy się topilem
A z ostatnich to w poniedziałek pokonała mnie grawitacja i moja twarz aktualnie nie wygląda tak jak wcześniej
0
@Zoker silva akurat potrafi się dostosowywać więc raczej nie będzie problemu
2
@Kgorecki2500 gratki ;)
1
@Lola120 wielu i to naprawdę wielu
Cały czas trzymam się z ludźmi których znam odkąd sięgam pamięcią i wiem ze mogę im w pełni ufać ale po drodze , w późniejszym czasie też spotkałem kilka naprawdę fajnych osób
Także przynajmniej pod tym względem mam szczęście xd
0
@AnqFCB najlepiej patrzeć po kursach
Szukaj męczy które cb interesują i sprawdź u jakiego buka mają najlepsze kursy
0
@Image nie siedzę w temacie ale myślę że na pewno znalazł by się jakiś,, wizjoner " który chciałby coś podzialac xd
0
@Khajio tory były słabe
2
@BARCA1899Messi
Że jeszcze nikt nic z nim nie zrobił
Srać na niego xdd
2
@Janas11224 twoje zdrowie ;)
0
@Roobo wiadomo ale lewy ma też ja na wysokim poziomie
1
@Luciano99 sorki mordo
Już nie powtórzy
Przeproś jeszcze tatę
1
@Jakchcesz kurde xDD
No ogólnie już tydzień xDD
0
Komentarz usunięty
3
Lecimy nie śpimy aiuuu
0
Jak tam lecicie ;D
3
Nie spimyyy lecimy dalej
Pozdrowienia dla wszystkich na wakacjach i nie tylko ;D
1
@Kondziubarca top!!
1
@Janiama dominacja wyraźnie zaznaczona ;p
1
@Comfortable_ o kurde
ale bym takie chciał ;D
2
@HavertzKai noo w karierkach się kozacko rozwijał ;p
1
@barcowy1899 oby
Z nimi w gazie ten sport staje się piękniejszy :D
2
@kamilop podłapali xDD
3
@Esteban_ mental teraz jest na topie xd
2
@Pawel13sz no iklasa ;)
0
Ktoś podsumuje meczyk?
Kto na plus kto zawiódł?
0
jak gra bernardo do tej pory ?