- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
9
Messi jak to Leo, ale Neymara zawsze będę zarazem nienawidzić i kochać. Mam do niego słabość ogromną i boli mnie to że wtedy odszedł. Niby zawsze można gdybać, ale jestem pewien że jeśli by został co najmniej jedną ligę mistrzów na spokojnie byśmy wygrali. Wyjątkowy talent. Wręcz epokowy. Uważam że jako jedyny miał możliwości na to żeby zbliżyć się pod względem całokształtu do Messiego. Ale tego P$G nigdy nie wybaczę
0
@MateuszGotowka99 Nikt nie jest w stanie się zbliżyć do Messiego więc nie opowiadaj bajek.
0
@MateuszGotowka99 gość jest wybitny moim zdaniem najbardziej utalentowany piłkarz po Messi w ostatnich latach
1
@Adi123456789 A ja uważam że w pewnym stopniu był stanie to zrobić. Pamiętam jak Leo był kontuzjowany, Neymar brał całą grę na siebie. Już pomijam fakt że w momencie gdy odchodził w presezonie był naszym najlepszym graczem. Może ujmę to tak, moim zdaniem był piłkarzem który był "najbliżej" Messiego w momencie gdy opuszczał Barcelonę.
0
@kryhaa Też jestem tego zdania. Strasznie zmarnowana kariera pod względem sportowym. Miał wiele cech Leo. Technika, wizja gry, rzuty wolne, drybling... Jakbdla mnie był piłkarzem który w swoim primie zbliżył się do poziomu Leo bardziej niż ktokolwiek inny
0
@MateuszGotowka99 moim zdaniem czysto pilkarsko jest lepszy od Crisa
No i roniego ale to zawsze temat na gorące xDD
0
@MateuszGotowka99 Ale to nie zmienia faktu,że nawet gdy Messi miał kontuzje to i tak wykręcał lepsze liczby. Powtarzam jeszcze raz, żaden piłkarz nie może się równać z Leo Messim jeśli chodzi o całą karierę.