kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Momals11 ponoć jest bardzo nieregularny
ale mozę jest tu jakiś kibic interu i sie o nim wypowie
3
@Pawel13sz pewnie Komisja musi go zatwierdzić :v
1
@masq jest taki kanał na yt
Anatomia biegania
Tam powinieneś znaleźć wszystko co cb interesuje ;)
1
@Hubsao uwielbiam coś takiego
Piękna sprawa
0
@Janas11224 przyblizysz co w nim takiego tragicznego? Xd
0
@panczo prędzej na prawe skrzydło ;D
0
@masq ponoć lepsze nizz breaking bad ?
prawda ?
0
@Uukasz_93 możliwe hahah
ale jakieś plusy za checi sie liczą ;D
0
@Jestjakjest to co kiedy lecimy ?
jakieś zapisy coś ?
2
@Uukasz_93 najpierw trzeba zobaczyć kadre w akcji w różnych formacjach itd
zawodników w różnych rolach
dajmy czesiowi pracować ;)
1
@clyde ja bym uważał
pewnie ładuje karabinki xd
0
@Tomix_83 w sumie jakby zachciało mu sie grać w piłke klubową to czemu nie
jakości odmowić mu nie można ;p
0
@Hubsao xDDD niesamowite to jest xD
0
@Herato ciężki temat
Pierwszy na pewno Benzema
Ale na następne miejsca jest kilku kandydatów
Ogólnie zp jest teraz za sezon czy rok kalendarzowy ?
0
@Jestjakjest z drugiej strony nie futbolu bez alkoholu
więc moze cos tam jeszcze da od siebie
0
@AdamaTraore ja mam 21 i dalej mieszkam
Ale możliwe że od następnego semestru polecę do innego miasta także wtedy jazda
0
@gumaz może tego lafonta
Interesowalismy się jeszcze takim młodym z Granady
Najbardziej szkoda że nie wyciągnęliśmy maiganna wtedy byłoby super
Jakość niska cena
Może kimś nas zaskoczy laporta za spółka ;p
2
@RobiS bejlu jest gitem
Gorzej z Casemiro xdd
0
@AlexDark00 od 18 też jest lepsza
1
@Lola120 trzeba czekać aż bedziemy mogli podjąć rękawice na wszystkich frontach ;)
Veb :D
0
Niesamowite to jest xD
0
@thorin najwięcej okolo 90
a teraz z 30 to pewnie byłby sukces XD
0
@agaFCB i żeby na koniec real przegrał
amen .
1
@Messibestplayerintheworld demb powinien wziąc przykład ;p
0
@MikusBarca :oo
ogień
kozackie są
0
@MikusBarca podeślesz ?
3
@FC1899Barca na 3 obrońców z umtitim xDD
To by podchodzilo pod kabaret
0
@Clue taktyczny komentarz
1
@PatrychoO szkoda że nie na spo ://
7
@escarabajo Vietto miał papiery
Już nawet nie pamiętam co poszło nie tak xd