0

@Momals11 ponoć jest bardzo nieregularny
ale mozę jest tu jakiś kibic interu i sie o nim wypowie

3

@Pawel13sz pewnie Komisja musi go zatwierdzić :v

1

@masq jest taki kanał na yt
Anatomia biegania
Tam powinieneś znaleźć wszystko co cb interesuje ;)

1

@Hubsao uwielbiam coś takiego
Piękna sprawa

0

@Janas11224 przyblizysz co w nim takiego tragicznego? Xd

0

@panczo prędzej na prawe skrzydło ;D

0

@masq ponoć lepsze nizz breaking bad ?
prawda ?

0

@Uukasz_93 możliwe hahah
ale jakieś plusy za checi sie liczą ;D

0

@Jestjakjest to co kiedy lecimy ?
jakieś zapisy coś ?

2

@Uukasz_93 najpierw trzeba zobaczyć kadre w akcji w różnych formacjach itd
zawodników w różnych rolach
dajmy czesiowi pracować ;)

1

@clyde ja bym uważał
pewnie ładuje karabinki xd

0

@Tomix_83 w sumie jakby zachciało mu sie grać w piłke klubową to czemu nie
jakości odmowić mu nie można ;p

0

@Hubsao xDDD niesamowite to jest xD

0

@Herato ciężki temat
Pierwszy na pewno Benzema
Ale na następne miejsca jest kilku kandydatów
Ogólnie zp jest teraz za sezon czy rok kalendarzowy ?

0

@Jestjakjest z drugiej strony nie futbolu bez alkoholu
więc moze cos tam jeszcze da od siebie

0

@AdamaTraore ja mam 21 i dalej mieszkam
Ale możliwe że od następnego semestru polecę do innego miasta także wtedy jazda

0

@gumaz może tego lafonta
Interesowalismy się jeszcze takim młodym z Granady
Najbardziej szkoda że nie wyciągnęliśmy maiganna wtedy byłoby super
Jakość niska cena
Może kimś nas zaskoczy laporta za spółka ;p

2

@RobiS bejlu jest gitem
Gorzej z Casemiro xdd

0

@AlexDark00 od 18 też jest lepsza

1

@Lola120 trzeba czekać aż bedziemy mogli podjąć rękawice na wszystkich frontach ;)
Veb :D

0

Niesamowite to jest xD

0

@thorin najwięcej okolo 90
a teraz z 30 to pewnie byłby sukces XD

0

@agaFCB i żeby na koniec real przegrał
amen .

1

@Messibestplayerintheworld demb powinien wziąc przykład ;p

0

@MikusBarca :oo
ogień
kozackie są

0

@MikusBarca podeślesz ?

3

@FC1899Barca na 3 obrońców z umtitim xDD
To by podchodzilo pod kabaret

0

@Clue taktyczny komentarz

1

@PatrychoO szkoda że nie na spo ://

7

@escarabajo Vietto miał papiery
Już nawet nie pamiętam co poszło nie tak xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?