kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tomek8756 XDDDD
niesamowite to jest
0
@Esteban_ jak zawsze w punkt
1
@PatriBarca trochę jeszcze pogra ;p
1
@MesQueUnClub96 nie byłem w stanie wybrać pomiędzy nimi
Dla mnie remisik xdd
7
@Pawel13sz oby ;)
1
@Khajio @Sulimo zdecydowanie najgorszy region
0
@Emhyr raczej stylem życia
choc juz nie traktuje tego całkowicie priorytetowo
potrafie odpuscic jakis trening ,gierke czy nawet obejrzenie meczyku jeśli mam cos zrobic bądz spokac sie ze znajomymi
1
@Khajio też ciekawe zestawienie ogólnie liczę na o ,ze ash po prostu nie zmierzy się z Iris
jakoś ta walka wydaje mi się najmniej ciekawa
1
@Rust_Cohle co za napastnik :O
0
@Sulimo ja teraz sb obejrzałem walke asha o elitarną osemke
ciekawią mnie walki w finałach tego turnieju ;p
0
@Herato moim zdaniem już jest pograne
Piłka leci do Benza
0
@Emhyr no to Lipka ://
0
@Emhyr tego kamare z OM można by było spróbować
Albo rodriego z City jeśli niedługo mu się kończy kontrakt
1
@Ksavix kibicuje to zle słowo
ale po tych wszystkich comebackach nie będzie mnie po prostu piekło jak wygrają
zasłużyli walką do końca i zaangażowaniem
3
@Medium XDDDD
już zamówione
1
@Kapitan hawk oczywista oczywistość
Mental realu >>>mental Crisa
0
@kibicblaugrany taktyczny komentarz
0
@tristan87 fajny kierunek
Powodzonka ;)
1
@vangoor wiesz jak jest xD
Dla mnie właśnie najlepsza rzeczą która mnie spotkała po średniej szkole to brak matmy xD
0
@bartekvisca Benz już to ma
Nie widzę innej możliwości
0
@mrboom myślę że tak tylko potrzebował by więcej czasu
0
@DragonxNF gdyby można było dawać tu reakcje jak na fejsie to wlecialoby
,, wow''
Gratulacje mordo :D
1
@Mr8lack seetaa :D
0
@Popitek12 zupełnie nie
Podstawowa matura kończy się po matmie
0
@MSN30 najlepiej uderzyć
Nie ma co się czaić
Powodzenia byku ;D
1
@Rust_Cohle za niebieskim menczesterem
0
@QQL5 taa jestem zamulony i suszy mnie jak na mocnym kacu xddd
1
@DonMatteo901 przecież gra dobrze
Zarówno Diaz jak i ferran
0
@Gibbon_FCB dziwnie piszesz City ;p
0
@macio_944 czy ja wiem w Portugalii
Jest paru fajnych grajków :D