5

@tomek8756 XDDDD
niesamowite to jest

0

@Esteban_ jak zawsze w punkt

1

@PatriBarca trochę jeszcze pogra ;p

1

@MesQueUnClub96 nie byłem w stanie wybrać pomiędzy nimi
Dla mnie remisik xdd

7

@Pawel13sz oby ;)

1

@Khajio @Sulimo zdecydowanie najgorszy region

0

@Emhyr raczej stylem życia
choc juz nie traktuje tego całkowicie priorytetowo
potrafie odpuscic jakis trening ,gierke czy nawet obejrzenie meczyku jeśli mam cos zrobic bądz spokac sie ze znajomymi

1

@Khajio też ciekawe zestawienie ogólnie liczę na o ,ze ash po prostu nie zmierzy się z Iris
jakoś ta walka wydaje mi się najmniej ciekawa

1

@Rust_Cohle co za napastnik :O

0

@Sulimo ja teraz sb obejrzałem walke asha o elitarną osemke
ciekawią mnie walki w finałach tego turnieju ;p

0

@Herato moim zdaniem już jest pograne
Piłka leci do Benza

0

@Emhyr no to Lipka ://

0

@Emhyr tego kamare z OM można by było spróbować
Albo rodriego z City jeśli niedługo mu się kończy kontrakt

1

@Ksavix kibicuje to zle słowo
ale po tych wszystkich comebackach nie będzie mnie po prostu piekło jak wygrają
zasłużyli walką do końca i zaangażowaniem

3

@Medium XDDDD
już zamówione

1

@Kapitan hawk oczywista oczywistość
Mental realu >>>mental Crisa

0

@kibicblaugrany taktyczny komentarz

0

@tristan87 fajny kierunek
Powodzonka ;)

1

@vangoor wiesz jak jest xD
Dla mnie właśnie najlepsza rzeczą która mnie spotkała po średniej szkole to brak matmy xD

0

@bartekvisca Benz już to ma
Nie widzę innej możliwości

0

@mrboom myślę że tak tylko potrzebował by więcej czasu

0

@DragonxNF gdyby można było dawać tu reakcje jak na fejsie to wlecialoby
,, wow''
Gratulacje mordo :D

1

@Mr8lack seetaa :D

0

@Popitek12 zupełnie nie
Podstawowa matura kończy się po matmie

0

@MSN30 najlepiej uderzyć
Nie ma co się czaić
Powodzenia byku ;D

1

@Rust_Cohle za niebieskim menczesterem

0

@QQL5 taa jestem zamulony i suszy mnie jak na mocnym kacu xddd

1

@DonMatteo901 przecież gra dobrze
Zarówno Diaz jak i ferran

0

@Gibbon_FCB dziwnie piszesz City ;p

0

@macio_944 czy ja wiem w Portugalii
Jest paru fajnych grajków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?