kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo jakos nie chce mi znalezc konta xd
1
@Barwindg :OO
No to niezle
ja mam 2 legi ito jeszcze z kolosow eventowch xd
0
@Sulimo wow
ja mam 160 na jarunie gram
a w shake na swiecie 32
2
@Barwindg to kox ja mam 316 lvl w szejksie
2
@Sulimo ja wlasnie gram w margo ;D
jes bonusik do doswiadczenia za questy
0
@DCHX jesteś kotem szacun :D
0
@skype77 jasne poza tym jeśli jesteś stosunkowo młody i się wyróżniasz to masz szanse dojsć gdzieś wyzej :D
0
@kuz w końcu coś muszą włożyć z 3-0
4-1
0
@kiper09 to i tak nie jest źle
A spróbować można ;p
0
@Janiama@Momals11
Dają radę chłopaki :D
0
@Pilka_jest_okragla Neymar kiedyś nabil takie liczby :oo
2
@ZielonySzparag hejterzy i tak powiedzą że wybrałeś statystyki pod rudego xD
1
@MesQueUnClub96 na spokojnie haha
To nie był żaden atak w twoja stronę ;D
No wiadomo ze nie trzeba ale to pomaga
Jednak te siano tes trzeba umieć mądrze wydawać ;p
0
@Encore no bo jest lepszy
0
@MesQueUnClub96 jak ich stać to niech wydają
0
@Messibestplayerintheworld ze 120 dadzą to można pomyśleć ;p
0
@Janiama obyś się pomylił ;p
0
@KrwawiaceoczyVEB bo kupili dzikaku ;D
3
@Lionel_Messi10 nie ma co się spieszyć ;)
0
@panczo do 10 mln @Deeespacito
0
Kogo kupić do Legii w FMie?
Jakieś propozycje? ;p
2
@tomek8756 ja zacząlem w wieku 19 lat kurs teraz mam 21 i dalej nie skończyłem xdd
Jakoś mi nie po drodze
Ale myślę że w te wakacje jak znajdzie się czas to skończę
2
@IronSanHybrid wysunięty napastnik xD
1
@Janiama z jego zdrowiem też bym wolał zejść xd
0
@Kitek1640 nic dziwnego haha ;p
1
@Janiama 3-2 dla nas
1
@Ferran mocne xDDDD
0
Oni akurat mogli by trochę więcej sypnac ;p
1
@Lionel_Messi10 oby nie
niech rash siedzi w menczesterze
1
@LS no i każdy zwróci uwage :DD