0

@Sulimo jakos nie chce mi znalezc konta xd

1

@Barwindg :OO
No to niezle
ja mam 2 legi ito jeszcze z kolosow eventowch xd

0

@Sulimo wow
ja mam 160 na jarunie gram
a w shake na swiecie 32

2

@Barwindg to kox ja mam 316 lvl w szejksie

2

@Sulimo ja wlasnie gram w margo ;D
jes bonusik do doswiadczenia za questy

0

@DCHX jesteś kotem szacun :D

0

@skype77 jasne poza tym jeśli jesteś stosunkowo młody i się wyróżniasz to masz szanse dojsć gdzieś wyzej :D

0

@kuz w końcu coś muszą włożyć z 3-0
4-1

0

@kiper09 to i tak nie jest źle
A spróbować można ;p

0

@Janiama@Momals11
Dają radę chłopaki :D

0

@Pilka_jest_okragla Neymar kiedyś nabil takie liczby :oo

2

@ZielonySzparag hejterzy i tak powiedzą że wybrałeś statystyki pod rudego xD

1

@MesQueUnClub96 na spokojnie haha
To nie był żaden atak w twoja stronę ;D
No wiadomo ze nie trzeba ale to pomaga
Jednak te siano tes trzeba umieć mądrze wydawać ;p

0

@Encore no bo jest lepszy

0

@MesQueUnClub96 jak ich stać to niech wydają

0

@Messibestplayerintheworld ze 120 dadzą to można pomyśleć ;p

0

@Janiama obyś się pomylił ;p

0

@KrwawiaceoczyVEB bo kupili dzikaku ;D

3

@Lionel_Messi10 nie ma co się spieszyć ;)

0

@panczo do 10 mln @Deeespacito

0

Kogo kupić do Legii w FMie?
Jakieś propozycje? ;p

2

@tomek8756 ja zacząlem w wieku 19 lat kurs teraz mam 21 i dalej nie skończyłem xdd
Jakoś mi nie po drodze
Ale myślę że w te wakacje jak znajdzie się czas to skończę

2

@IronSanHybrid wysunięty napastnik xD

1

@Janiama z jego zdrowiem też bym wolał zejść xd

0

@Kitek1640 nic dziwnego haha ;p

1

@Janiama 3-2 dla nas

1

@Ferran mocne xDDDD

0

Oni akurat mogli by trochę więcej sypnac ;p

1

@Lionel_Messi10 oby nie
niech rash siedzi w menczesterze

1

@LS no i każdy zwróci uwage :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?