kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kitek1640 ahh biologia jak ja jej nienawidze xD
1
@Nano22 @gavinho
w punkt
ja jeszcze z ziomkami na piaskownicy oglądalismy ten finał :D
wspieliśmy sie na drabinke i był idealny widok na telewizor
piekne czasy
1
@Ojciec5tkidzieci no prawie xd
moj wiek x2 + jeszcze troche dodajesz
1
@Ojciec5tkidzieci jeszcze ja wtedy mam urodziny
to juz w ogołe święto ;p
0
@P33ck 2010
porto
casillas
=
serie a
lyon
eto
afryki
2010-2019
city
4
@Piotr,1985 wybitny jest co to dużo mówić
4
@Medium znajdź sb jakieś zainteresowanie może siłownia jakiś sport
Jakaś zajawka może pomóc
4
@Lionel_Messi10 mógłby zostać taki zmiennik to złoto ;)
0
@Emhyr jeszcze felix mbappe jest w czym wybierać xd
1
@AmigoBlancos taa i słuchanie tych komentatorów jak próbują oblodzić lewemu
Super sprawa ...
Wtedy juz zostanie tylko oglądanie zagranicznych streamów xdd
0
@Sulimo jakoś się boję zjeść z zabki coś innego niż hotdoga xdd
1
@Comfortable_ mnie to najbardziej zdenerwowała sytuacja z obito + całyy wątek czarnego zetsu xdd
1
@Foro kontynuacja będzie dopiero za rok :/
0
@TheNekro94 podeslesz priv?
1
@KSSniper tego mu życzę :D
1
@Pawel13sz coś nie coś potrafi ;p
1
@AmadiRM ja dzisiaj spałem 1,5 h i może się przespie w pociągu zobaczymy
A jeśli chodzi o to to da rade normalnie
1
@Isso89 nie zycz mu tak źle xdd
11
@bartas97 dzisiaj za City ;)
1
Ktoś jeszcze się bawi ;p
0
@bartas97 musisz dużo pic
Ogólnie już raczej za późno xDD
Ja przestałem mieć kaca jak zacząłem dużo pic ( pije dziennie 5-6 litrów wody xD)
Ale jeszcze takim ostatecznym ratunkiem są elektrolity ;p
Po godzinie działają cuda ;D
5
Jak tam? Ktoś jeszcze się bawi :D
1
@Lionel_Messi10 zdrówka
ja dzisiaj i juro lece w balet takze od wieczora zaczynamy zabawę ;p
0
@Adamski69 team city
niech zgarna to co mogą i w następnym sezonie zagramy z nimi meczyk o superpuchar europy ;p
0
@Antimadridista~ było trenowac xd
0
@Janas11224 teraz już benzema nie podbiegnie ;p
0
@Ghotti nie wiadomo czy by się u nas tak rozwinął
jakby nie patrzeć był pod skrzydłami guardioli
1
@elmayakos to świadczy o jego kunszcie i wachlarzu zagrań
z kazdej sytuacji potrafi cos zrobic ;p
1
@Janiama 5-2 w koncu mi wejdzie xD
dla barcy oczywiście ;p
1
@derlysy1979 ja dałem remis ;D
Zobaczymy ;p