1

@Kitek1640 ahh biologia jak ja jej nienawidze xD

1

@Nano22 @gavinho
w punkt
ja jeszcze z ziomkami na piaskownicy oglądalismy ten finał :D
wspieliśmy sie na drabinke i był idealny widok na telewizor
piekne czasy

1

@Ojciec5tkidzieci no prawie xd
moj wiek x2 + jeszcze troche dodajesz

1

@Ojciec5tkidzieci jeszcze ja wtedy mam urodziny
to juz w ogołe święto ;p

0

@P33ck 2010
porto
casillas
=
serie a
lyon
eto
afryki
2010-2019
city

4

@Piotr,1985 wybitny jest co to dużo mówić

4

@Medium znajdź sb jakieś zainteresowanie może siłownia jakiś sport
Jakaś zajawka może pomóc

4

@Lionel_Messi10 mógłby zostać taki zmiennik to złoto ;)

0

@Emhyr jeszcze felix mbappe jest w czym wybierać xd

1

@AmigoBlancos taa i słuchanie tych komentatorów jak próbują oblodzić lewemu
Super sprawa ...
Wtedy juz zostanie tylko oglądanie zagranicznych streamów xdd

0

@Sulimo jakoś się boję zjeść z zabki coś innego niż hotdoga xdd

1

@Comfortable_ mnie to najbardziej zdenerwowała sytuacja z obito + całyy wątek czarnego zetsu xdd

1

@Foro kontynuacja będzie dopiero za rok :/

0

@TheNekro94 podeslesz priv?

1

@KSSniper tego mu życzę :D

1

@Pawel13sz coś nie coś potrafi ;p

1

@AmadiRM ja dzisiaj spałem 1,5 h i może się przespie w pociągu zobaczymy
A jeśli chodzi o to to da rade normalnie

1

@Isso89 nie zycz mu tak źle xdd

11

@bartas97 dzisiaj za City ;)

1

Ktoś jeszcze się bawi ;p

0

@bartas97 musisz dużo pic
Ogólnie już raczej za późno xDD
Ja przestałem mieć kaca jak zacząłem dużo pic ( pije dziennie 5-6 litrów wody xD)
Ale jeszcze takim ostatecznym ratunkiem są elektrolity ;p
Po godzinie działają cuda ;D

5

Jak tam? Ktoś jeszcze się bawi :D

1

@Lionel_Messi10 zdrówka
ja dzisiaj i juro lece w balet takze od wieczora zaczynamy zabawę ;p

0

@Adamski69 team city
niech zgarna to co mogą i w następnym sezonie zagramy z nimi meczyk o superpuchar europy ;p

0

@Antimadridista~ było trenowac xd

0

@Janas11224 teraz już benzema nie podbiegnie ;p

0

@Ghotti nie wiadomo czy by się u nas tak rozwinął
jakby nie patrzeć był pod skrzydłami guardioli

1

@elmayakos to świadczy o jego kunszcie i wachlarzu zagrań
z kazdej sytuacji potrafi cos zrobic ;p

1

@Janiama 5-2 w koncu mi wejdzie xD
dla barcy oczywiście ;p

1

@derlysy1979 ja dałem remis ;D
Zobaczymy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?