kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz czy ja wiem
Gość jest w top 5 obrońców w latach 2010-2020
3
@MrPGG jeszcze bez przesady
Poza tym inna pozycja
Co nie zmienia faktu że to kwestia czasu ;p
0
@Janas11224 do teraz się zdarza xD
Ale nie da sue bardziej w punkt XD
0
@Peciak Bernardo ziyech i Mahrez też aż tak się nie trzymają skrzydła
Ogólnie moim zdaniem pozycję to dosyć umowna sprawa
Wszystko to kwestia założeń taktycznych trenera
Dlatego jeśli ich podpinasz pod skrzydło to salaha chyba też powinno się wziąć pod uwagę jeśli chodzi o te pozycję
Wiadomo to moje zdanie
Pozdrowienia :D
0
@clyde i inni fani Aota
Kontynuacja serii ma być dopiero w 2023 xdd
Chyba będzie trzeba przeczytać mangę
Tak się nahajpowalem a tu coś takiego...
Nie fajnie ;d
0
@Peciak w takim razie jakie jest twoje top 5 prawych skrzydłowych?
I na jakiej pozycji wg cb gra salah?
0
@eydeem a ty które byś polecił obejrzeć?
0
@Danny Gaucho bale Neymar Mbappe
A felix jeszcze może odpalić i być warty swojej ceny
0
@gumaz nie ale podczas czwartkowego meczu coś mozę wleci ;p
0
@Peciak w topce pewnie jest ale nie najlepszy
co nie zmienia faktu ,zę jak dalej się będzie tak rozwijał to pewnie będzie numerem 1 :D
0
@Hubsao myśle ,zę miedzy wierszami daje do zrozumienia ze idzie do barcelony :D
#Alemanymusisz :D
0
@Comfortable_ pewniaczek
pedri to inna liga
będzie kiedyś wymieniany w jednym rzędzie z xavim iniesta i zidanem
1
@Janiama 5-2 dla nas
0
Juanmi 2 bramki 2 asysty
Ładnie się w tym sezonie prezentuje
Ciekawe czy Enrique da mu szanse
3
@Pawel13sz balowali nie tylko na boisku ;p
piekna to była reprezentacja :D
0
@Hubsao tak trzeba żyć
0
@Emhyr obu wziąć
demb na lewym też pociśnie a szeroka kadra to podstawa :D
1
@Adi123456789 jakby nie patrzec te derby maja swoj klimacik :D
1
@MesQueUnClub96 chciałbym zeby postrzelał ale bayern odpadl ;D
1
@kuz trofea mordo
nie każdy chce oglądać czyjeś plecy
moim zdaniem to jest właśnie oznaka ambicji
0
@Encore ciekawe czy neyowi chce sie jeszcze ogarnać
i coś podziałać w światowym futbolu
teoretycznie przed nami mistrzostwa swiata takze jeśli ma jakiekolwiek ambicje to powinien sie ogarnąc i mocno ruszyć na początku następnego sezonu ;)
0
@El dominatore lepiej późno niż wcale :D
7
@Messibestplayerintheworld wiadomo to beda stroje których przynajmniej wleci dublecik ;p
0
@hardmind taktyczny
1
@vangoor od repry Hiszpanii i Xaviego wraz z Iniesta :D
0
@tristan87 jeszcze musi dać radę na mundialu więc pewnie zostanie w Europie
0
@marko111122 jak przykoksi o czemu nie ;p
0
@Criss18Barca niekoniecznie 9 :/
2
kurdeee ://
padło kolano i nie ma co zbierać
zdrowia Moder
1
@Encore w top 2 najbadziej pzehajpowane repki xD