0

@DonMajkeL franek gra najlepszy sezon odkąd przyszedł do barcy ( no moze od czasu kiedy przyszedł xavi )

0

@ignacywawa 3 piłkarz na świecie poprzedniego sezonu
Kto by nie zaczynał układania składu od niego xdd

0

@Bartek22 do alby też nic nie mam ma taki charakter i tyle nie łamie nikomu kości także nie robi nic takiego
A kłótnie wyzywanki itd to też element tego sportu
A z tym Neymarem to poleciales ostro po bandzie
Zdrada to za duże słowo odszedł bo chciał być liderem + ojciec nakręcił go na transfer ( choć to nie musi być prawda)
Fakt powinien szybciej o tym poinformować wtedy możliwe że byśmy mieli lepsze
Poza tym jakie afery i kłótnie z kibicami xD
Z tego co pamiętam miał jakaś spine z semedo
A poza tym u nas się dobrze prowadził to że w Paryżu mu zaczęło odwalać nie ma nic wspólnego z barca
Imprezki xD
Gość grał u nas będąc w wieku 21-24/25 ciężko żeby gdzieś sobie nie wyszedł
A to i tak nie przeszkadzało i prezentował odpowiedni poziom sportowy
Jakby Enrique coś przeszkadzało to by go ustawił od razu

0

@koziar dla tych do 21 lat to zdecydowanie wygrywa ;p

0

@MesQueUnClub96 fakt nie opinia

1

@Bartek22 a co takiego zrobił Neymar XD

1

@Kitek1640 o prosze warto zapamiętać ;p

0

O proszę salah się w końcu odblokował
Mam nadzieję że utd coś jeszcze z siebie wykrzesze

1

@DaPidejpi ciężko powiedzieć

1

@avanes w sumie to wszystko idzie w środek bramki xdd
Chociaż może tak zajebiście się przesuwa xd

0

@333tricampeones333 w prawej ma młotek a lewa techniczną ;p

0

@barcelonaLM ja próbowałem
Sredniawa

1

@Janiama zapłaci rachunek za Eintracht
6-0 dla nas

0

@Encore Messi się wozi i się będzie wiózł

0

@MatLMG wybitni sportowcy
Ogląda ich na boisku to piękna sprawa

1

@Herato wawrzyniak był całkiem git

0

@MesQueUnClub96 serio Kimmich
Wydaje się być gitem
Dodatkowo bardzo dobry piłkarz

0

@DonMatteo901 co za psychol
Inna liga

0

@taris myślę że ten lewy obrońca z Anderlechtu

1

@OsamaDembele tak po krotce xD
Brat mnie obudził wylewając na mniewode
To ja, wszedłem do łazienki wylałem płyn do płukania zębów i napelnilem go woda
Kiedy go gonilem poslizgnalem się na mokrej podłodze wywrocilem się i dupa mnie boli że hej xd

0

@tomek8756 a mi wyślesz ;p

0

@P33ck Messi bardziej zjechal jakby nie patrzeć Xd

0

@OsamaDembele weź nic nie mów demb xdd

2

0

@Messibestplayerintheworld geri to jednak ma łeb do interesów ;p

0

@AmigoBlancos jednak odświętnie cos zmienili ;p

2

@PodkarpackiKibic a co tam xd
ronaldo jest wielki ale messi jest najlepszy
jesli ktoś nie patrzy tylko na flashscora to powinien to potwierdzic

1

@Ojciec5tkidzieci bronn tyrion bealish i łysy bez sprzętu

2

@PodkarpackiKibic otóż to
W punkt

6

@Pawlak1992 boże Narodzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?