kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMajkeL franek gra najlepszy sezon odkąd przyszedł do barcy ( no moze od czasu kiedy przyszedł xavi )
0
@ignacywawa 3 piłkarz na świecie poprzedniego sezonu
Kto by nie zaczynał układania składu od niego xdd
0
@Bartek22 do alby też nic nie mam ma taki charakter i tyle nie łamie nikomu kości także nie robi nic takiego
A kłótnie wyzywanki itd to też element tego sportu
A z tym Neymarem to poleciales ostro po bandzie
Zdrada to za duże słowo odszedł bo chciał być liderem + ojciec nakręcił go na transfer ( choć to nie musi być prawda)
Fakt powinien szybciej o tym poinformować wtedy możliwe że byśmy mieli lepsze
Poza tym jakie afery i kłótnie z kibicami xD
Z tego co pamiętam miał jakaś spine z semedo
A poza tym u nas się dobrze prowadził to że w Paryżu mu zaczęło odwalać nie ma nic wspólnego z barca
Imprezki xD
Gość grał u nas będąc w wieku 21-24/25 ciężko żeby gdzieś sobie nie wyszedł
A to i tak nie przeszkadzało i prezentował odpowiedni poziom sportowy
Jakby Enrique coś przeszkadzało to by go ustawił od razu
0
@koziar dla tych do 21 lat to zdecydowanie wygrywa ;p
0
@MesQueUnClub96 fakt nie opinia
1
@Bartek22 a co takiego zrobił Neymar XD
1
@Kitek1640 o prosze warto zapamiętać ;p
0
O proszę salah się w końcu odblokował
Mam nadzieję że utd coś jeszcze z siebie wykrzesze
1
@DaPidejpi ciężko powiedzieć
1
@avanes w sumie to wszystko idzie w środek bramki xdd
Chociaż może tak zajebiście się przesuwa xd
0
@333tricampeones333 w prawej ma młotek a lewa techniczną ;p
0
@barcelonaLM ja próbowałem
Sredniawa
1
@Janiama zapłaci rachunek za Eintracht
6-0 dla nas
0
@Encore Messi się wozi i się będzie wiózł
0
@MatLMG wybitni sportowcy
Ogląda ich na boisku to piękna sprawa
1
@Herato wawrzyniak był całkiem git
0
@MesQueUnClub96 serio Kimmich
Wydaje się być gitem
Dodatkowo bardzo dobry piłkarz
0
@DonMatteo901 co za psychol
Inna liga
0
@taris myślę że ten lewy obrońca z Anderlechtu
1
@OsamaDembele tak po krotce xD
Brat mnie obudził wylewając na mniewode
To ja, wszedłem do łazienki wylałem płyn do płukania zębów i napelnilem go woda
Kiedy go gonilem poslizgnalem się na mokrej podłodze wywrocilem się i dupa mnie boli że hej xd
0
@tomek8756 a mi wyślesz ;p
0
@P33ck Messi bardziej zjechal jakby nie patrzeć Xd
0
@OsamaDembele weź nic nie mów demb xdd
2
@Messibestplayerintheworld szef totalny
0
@Messibestplayerintheworld geri to jednak ma łeb do interesów ;p
0
@AmigoBlancos jednak odświętnie cos zmienili ;p
2
@PodkarpackiKibic a co tam xd
ronaldo jest wielki ale messi jest najlepszy
jesli ktoś nie patrzy tylko na flashscora to powinien to potwierdzic
1
@Ojciec5tkidzieci bronn tyrion bealish i łysy bez sprzętu
2
@PodkarpackiKibic otóż to
W punkt
6
@Pawlak1992 boże Narodzenie