10

@kondzix2115 no andres był lepszy ale bez przesady ze o kilka poziomow xd
samo to ,że porównywanie ich powoduje taka ogromna dyskusje swiadczy o tym ,ze jest cos na rzeczy xD

0

@FCMichalo pan piłkarz w tym roku

0

@tristan87 a co w tym złego że nie płakał xd

1

@P33ck rudy na pewno wyżej od modrica i Mbappe 3

0

@AmigoBlancos ja juz trzymam

1

@MesQueUnClub96 luzik mordo
Polecam się ;)

0

@Mixtape za rok się szykuje fajna rywalizacja ;)

0

@prokofiew wiesz Franek gra u nas już chyba 3 lata i nie widać jakiegoś progresu w reprze Holandii też się jakoś nie wyróżniał a chłopak ma już 25 lat
To już wiek w którym należy coś od zawodnika wymagać
Moim zdaniem lepiej nie przespać szansy kiedy można zarobić fajne pieniądze na zawodniku który byc może kiedyś odpali

1

@Pawel13sz to zależy bo jak wleci jakiś reprezentant Ukrainy to może być różnie ;p

0

@prokofiew ojj moim zdaniem zupełnie nie
Nawet poszedłbym dalej
Że od kilku lat rudy jest najlepszym pomocnikiem na świecie
Każdy z nich jest o wiele mniej regularny
Gdyby Kevin nie łapał tak często kontuzji to pewnie nie byłoby żadnych dyskusji

1

@Herato nie jest źle
Ogólnie myślałem że jest gorszym piłkarzem xd

0

@FC1899Barca wiadomo Modrić to legenda
Jednak mimo wszystko stawialbym go troszkę niżej niż xaviego i inieste
Co nie zmienia faktu że jest geniuszem i znajdą się jakies powody żeby ich porównywać

0

@maroon taktyczny komentarz

1

@Sau_Ron smacznej karkówki ;D

1

@Joe_Pesci pazernie o to chodzi ;p

0

@Matix28 to taki żarcik xdd

0

@prokofiew to kto jest od niego lepszy? Xd

0

@prokofiew z tym drugim de Bruyne to poleciales
Ale ogólnie się zgadzam
I życzę mu szczęścia w Utd

1

@Homeopata8989 Newcastle

0

@Cule1234 no i w klubie mają rację ;)

0

@Rewolucja123 dzięki za wszystko Franek
Liczę że w Utd zrobi karierę na miarę potencjału z Ajaxu

6

@Pawel13sz no i ma rację
Każdego się zestawia z Messim
Bramki asysty podania drybling inteligencja boiskowa
Wszystkich wybitnych piłkarzy się porównuje do niego
Król tego sportu jest jeden ;)

1

@gaucho104 to może jakaś wycieczka ? ;p

1

Wow z tym Mina to nie wiedziałem że poszedł siedzieć
Chyba ta sprawa nie była jakoś mocno naglasniana xd

1

@Janiama 7-2 dla nas

2

@pato1234 mój ojciec też zrobił podobnie tylko że nie rzucil poprzedniej pracy
Złapał wprawe i co chwile ktoś do niego dzwoni
Myślę że jeśli się w tym odnajdujesz to czemu nie ;p

0

@Janas11224 hohland jest totalnym gitem
Wydaje się być mega pozytywny

3

@Encore zostawili na final LM

1

@Qba2312 zdrowia
ja jeszcze w 100 procentach nie doszedłem do sb po kontuzji kostki
ciezki temat xd

3

@MesQueUnClub96 włoska kuchnia i kebab

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?