kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guess jest kozakiem
myśle ze dałby radę
0
@AlexDark00 doku miał też kontuzje dlatego spuścił z tonu
0
@Worny totalny kozak
0
@JohnnyBarca pan pilkarz
moze my bysmy sie nim zainteresowali ;p
1
ajaj szkoda że son nie zdobył króla strzelców ://
0
@Derean szkoda że spadajaca xdd
0
@gumaz wiadomo haha
Dzięki za rady
Również miłej zabawy życzę ;D
0
@Pawel13sz taki duecik i Benz podwieszony pod lewego
Pięknie by to mogło chodzić
A perez przy okazji utarlby nam nosa
Także nie zdziwię się jak spróbują xdd
1
@gumaz domowa
Także będzie latane ;D
0
@norbi77 może za kilka lat przyjdzie ;p
1
@Jakub1513 u mnie oberwanie chmury xD
ale wiadomo dzis bedzie trzeba cos porobic ;v
jutro mozę wleci grilek ;D
smacznego :D
0
@Kgorecki2500 gusta i guściki ;p
1
@Sulimo najlepszy smak lodów
0
@JohnnyBarca ja bym dał sonowi
Salah mimo wszystko duży zjazd w ostatnich miesiącach
0
@kkbarca trochę ich było xD
1
@Medium jak zawsze w punkt mordo
0
@Ojciec5tkidzieci szerszenie,>osy
1
@takisobiektos wolę jednak ja biorą pod uwagę realną gra w danym sezonie a nie jakieś śmieszne głosowania xdd
To że np taki schick nie dostał totsa to żart
1
@FC1899Barca gra o tron
wikingowie
dark /BB
prison break
shawshank / zielona mila
nietykalni
krol lew
moj brat niedzwiedz
1
@vangoor no w końcu wysunięty napastnik ;p
0
@P33ck ale kox
Dziwne ze jeszcze nikt go nie wyciągnął
2
@FC1899Barca top
Gratulacje zasłużone zwycięstwo ;)
0
@JimMorrisonFCB moj kumpel ze studiów grał z nim w kadrze wojewódzkiej
Mówił ,zę nigdy nie gadał z większym debilem XD
ale to było kilka lat także myślałem ze chłopak sie ogarnął
ale kto wie jak jest ;d
1
@okiemtypera_lucaxx95 ogolnie martwy ciag jest o tyle fajnym ćwiczeniem ,zę można sie go nauczyć poprawnie robić nie ćwicząć martwego ciagu ;p
najważniejsze żebys opanował ruch kóry nazywa hip hinge na nim właśnie opiera sie martwy ;)
obejrzyj sb jakies filmiki na yt spróbuj samemu na silce to zrobić i najlepiej poproś kogos ,zeby nagral cb z boku jeśli będzie naprawde fatalnie to po prostu mozże zrobic jakaś regresje tego cwiczenia np jakiś martwy ciąg z podwyższenia czy martwy hantlami .ogolnie jest wiele wariacji . jak o będzie szło słabo to staraj sie wykonywać ćwiczenia w opadzie tułowia np. ( wiosłowanie dziendobry tricepsik bareczki )
Najważniejsze to się nie załamywać jak raz zrobisz cos źle o i tak od razu sie nie posypiesz
Zeby zrobić sb krzywde na siłce naprawdę trzeba sie postarać ( albo być ogromnym sk****nem walczącym z ogromnymi cięzarami )ale to już inna bajka :D
siła mordo ;)
1
@okiemtypera_lucaxx95 mowisz chyba o wiosłowaniu
natomiast martwy to genialnie ćwiczenie i bardzo rozbuduje twoje plecy
w szczególności prostownik pleców
0
@Encore jacus to jednak top pilkarz
wart swojej ceny jest chłopak
0
@Encore pan pilkarz
0
@Wittgenstein my też ponoć go kiedyś chcieliśmy ale Lech za dużo chciał i poszedl do BVB
0
@Fan2005 to wszystko zależy od kierunku poza tym uczelnie dostają ogromne dotacje za duzo ilosc studentów takze jest im o na ręke
No i niektórzy idą na studia wląsnie po to ,zębyy przedłuzyć sobie młodośc pobalować troche , poznac nowych ludzi ,mozliwe ,ze zmienić miejsce zamieszkania .Patrzą z innej perspektywy niz tylko zarobek za x lat
Nie każdy kierunek musi być jakis konkretny i wymagający
A jesli ktoś jest po zawodówce czy technikum i zarabia teraz więcej od takich studenciaków to spoko . W końcu to była jego decyzja , ostatecznie obie strony mogą być zadowolone ze swoich decyzji ;D
Wiec moim zdanie podwyższenie progów byłoby mocno krzywdzące
1
@Essos o juz nie będzie to samo wszyscy stracili na dynamice ( no moze nie neymar )
mysle ze o nie będzie tak śmigać i przez to mg zepsuć swoją legende
co nie zmienia faktu ze i tak bym oglądał ;p