kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fan2005 to wszystko zależy od kierunku poza tym uczelnie dostają ogromne dotacje za duzo ilosc studentów takze jest im o na ręke
No i niektórzy idą na studia wląsnie po to ,zębyy przedłuzyć sobie młodośc pobalować troche , poznac nowych ludzi ,mozliwe ,ze zmienić miejsce zamieszkania .Patrzą z innej perspektywy niz tylko zarobek za x lat
Nie każdy kierunek musi być jakis konkretny i wymagający
A jesli ktoś jest po zawodówce czy technikum i zarabia teraz więcej od takich studenciaków to spoko . W końcu to była jego decyzja , ostatecznie obie strony mogą być zadowolone ze swoich decyzji ;D
Wiec moim zdanie podwyższenie progów byłoby mocno krzywdzące
1
@Essos o juz nie będzie to samo wszyscy stracili na dynamice ( no moze nie neymar )
mysle ze o nie będzie tak śmigać i przez to mg zepsuć swoją legende
co nie zmienia faktu ze i tak bym oglądał ;p
0
@kryhaa no bo Zwykle nie byłem w żaden sposób osłabiony po tym
Ale z drugiej strony dawna też nie oddawalem krwi także ciężko powiedzieć
Może po prostu zrobię sb lekki trening
1
Mogę po wysiłku fizycznym (sipownia)pójść oddać krew?
1
@PatrychoO również poprosze o oznaczenie
0
@Worny może coś się zmieniło xd
2
@YouTuber kurde
Szkoda że nie lewego z Barcelony ://
1
@Tollusiek nikt
sam zadzwoniłem
8
@Nano22 ciężko żeby napastnicy nie mieli najwięcej zmarnowanych ;d
0
@Corr to walka która na pewno wygrasz
Trzymaj się tam
Zdrowia
1
@Lionel_Messi10 wydaje mi się że jednak cris jest bardziej rozpoznawalny
Co nie zmienia faktu że Messi też robi swoje ;p
1
@kiper09 w następnych sezonach będzie lepiej
Młodzież się teraz ogra w lidze Europy
Zrobią parę transferów i można uderzać w top 4
W końcu teraz im niewiele brakowało
Także wszystko jest do zrobienia ;)
0
@JohnnyBarca come to Barcelona
0
@Ferran jeszcze pokazesz hejterom
Głowa do góry ;D
0
@DonAndrzejos brzmi dobrze ;p
0
@DonAndrzejos wiadomo +/- ile wtedy by kosztował ?
2
@Kgorecki2500 powodzenia szefie ;)
1
@gumaz nie dałbym rady bez tego xdd
1
@DaPidejpi 70 proc
Ale ogólnie o wiele lepiej napisałem za pierwszym razem
Na poprawce bardzo się powstrzymywalem i starałem nie wchodzić w szczegóły żeby nie dostać znowu kardynała xdd
0
@DaPidejpi Polski xdd
0
@KidusFCB przez chwile nawet sie zastanawiałem czy nie napisać chemii jednak po zobaczeniu arkusza chęci sie skończyły xdd
3
@bartas97 niesamowicie jest odklejony
1
@Lionel_Messi10 zaorane xDD
0
@Roobo 30 lewy
20-25 auba
0
@FC1899Barca ale dobra miejscowa :OOO
0
@Emhyr lenglet już wtedy wiedział xDD
0
@Kitek1640 pewnie jak skończę studia
I zacznę coś samemu działać ;p
1
@YouTuber bajla ela
0
w sumie to on sie wydaje takim gosciem co obleci kilka klubów xd
nawet jakby do nas przyszedł o pewnie po 3/4 latach by odszedl
0
@Pilka_jest_okragla wiadomo jaka kwota ?