kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Songo91 dobry on jest ?
3
@Pawel13sz łysy dawał radę ;p
0
@Janiama za duzy kocioł by był
ktos z nich albo nawet dwóch by odeszło
nikt z nich nie łapałby odpowiedniej ilosci minut wiec ciezko by było jakies gigantyczne liczby jakiegoś pojedynczego zawodnika
1
@Popitek12 powodzenia :D
0
@tomek8756 freestyle
jakoś to bedzie
ale jednego jestem pewien dla mnie juz dzisiaj sie zaczyna majówka ;p
1
@Worny no i namowili ;p
0
@busquets5 zalezy ile za niego dadzą
0
@Arkon może poszukaj na jakiś zagranicznych stronkach
1
@PatrychoO dobra jednak nie wszystkie
1
@Lionel_Messi10 wszystko spoko
Ale czemu serowe :v
1
@PatrychoO wszystkie
0
@msmsmsstyljest chyba równie ważny albo odroobine mniej ważny niż sam wynik i to nie tylko wg nas ale wydaje mi się że też wg zarządzających tym klubem
Jesteśmy chyba jedyna drużyna która byłaby w stanie odczuwać niedosyt po wygraniu jakiegos Pucharu jeśli osiągnęliśmy to w mało przekonujący sposób
0
@P33ck to juz pewniaczek
benz niszczy w tym sezonie
w pełni zasłużona nagroda
1
@zaiks ciezko zaprzeczyć
oby rewanż był tak samo dobry :D
0
Alee poszedł :oo
0
@Herato nikt
chyba ,ze jest się jakimś fanatykiem xdd
1
Genialny jest ten meczyk
Rudy i Benz top
Dawać więcej :D
2
@FCBurnley otóż dla kibiców Madrytu może tak być
Ale my mamy najlepiej grać i wygrywać to jest ta różnica
Jeśli tego nie łapiecie to nie ma sensu dyskutować
To po prostu ma być totalna dominacja
0
@Rust_Cohle oby nie
1
@MesQueUnClub96 mi by było szkoda czasu
wolałbym już uderzyć w akademik
1
@DaPidejpi wizji i elegencji zdecydowanie henio
reszta w miarę równo
0
@macio_944 szkoda ,że tylko ligowe wzięli pod uwage
1
@Sau_Ron moim zdaniem tylko w technice modric jest lepszy
0
@deyna2018 nie
ogolnie nie oglądałem serialu ;D
i właśnie sie pytam czy warto obejrzeć :D
0
@deyna2018 nie oglądałem jeszcze tego
warte obejrzenia ?
1
@Gaz szkoda ze nie wyciagnelismy diaza z porto ;d
0
@Messibestplayerintheworld tylko gotówka ;p
0
@Neutral no trochę tak ;p
1
@FC1899Barca piękna sprawa :D
0
@Cule1234 myślicie ze z 80 mln jest do wyciągniecia za niego ?