0

@Songo91 dobry on jest ?

3

@Pawel13sz łysy dawał radę ;p

0

@Janiama za duzy kocioł by był
ktos z nich albo nawet dwóch by odeszło
nikt z nich nie łapałby odpowiedniej ilosci minut wiec ciezko by było jakies gigantyczne liczby jakiegoś pojedynczego zawodnika

1

@Popitek12 powodzenia :D

0

@tomek8756 freestyle
jakoś to bedzie
ale jednego jestem pewien dla mnie juz dzisiaj sie zaczyna majówka ;p

1

@Worny no i namowili ;p

0

@busquets5 zalezy ile za niego dadzą

0

@Arkon może poszukaj na jakiś zagranicznych stronkach

1

@PatrychoO dobra jednak nie wszystkie

1

@Lionel_Messi10 wszystko spoko
Ale czemu serowe :v

1

@PatrychoO wszystkie

0

@msmsmsstyljest chyba równie ważny albo odroobine mniej ważny niż sam wynik i to nie tylko wg nas ale wydaje mi się że też wg zarządzających tym klubem
Jesteśmy chyba jedyna drużyna która byłaby w stanie odczuwać niedosyt po wygraniu jakiegos Pucharu jeśli osiągnęliśmy to w mało przekonujący sposób

0

@P33ck to juz pewniaczek
benz niszczy w tym sezonie
w pełni zasłużona nagroda

1

@zaiks ciezko zaprzeczyć
oby rewanż był tak samo dobry :D

0

Alee poszedł :oo

0

@Herato nikt
chyba ,ze jest się jakimś fanatykiem xdd

1

Genialny jest ten meczyk
Rudy i Benz top
Dawać więcej :D

2

@FCBurnley otóż dla kibiców Madrytu może tak być
Ale my mamy najlepiej grać i wygrywać to jest ta różnica
Jeśli tego nie łapiecie to nie ma sensu dyskutować
To po prostu ma być totalna dominacja

0

@Rust_Cohle oby nie

1

@MesQueUnClub96 mi by było szkoda czasu
wolałbym już uderzyć w akademik

1

@DaPidejpi wizji i elegencji zdecydowanie henio
reszta w miarę równo

0

@macio_944 szkoda ,że tylko ligowe wzięli pod uwage

1

@Sau_Ron moim zdaniem tylko w technice modric jest lepszy

0

@deyna2018 nie
ogolnie nie oglądałem serialu ;D
i właśnie sie pytam czy warto obejrzeć :D

0

@deyna2018 nie oglądałem jeszcze tego
warte obejrzenia ?

1

@Gaz szkoda ze nie wyciagnelismy diaza z porto ;d

0

@Messibestplayerintheworld tylko gotówka ;p

0

@Neutral no trochę tak ;p

1

@FC1899Barca piękna sprawa :D

0

@Cule1234 myślicie ze z 80 mln jest do wyciągniecia za niego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?