1

@SuperPatsonFCB katar jest chyba najmocniejszy w Azji

2

@OsamaDembele coś czuje ze dzisiaj strzelisz brameczkę ;p

7

@MesQueUnClub96 u nas wszystkiego zawsze był winny Messi
Tak to już jest xd

0

@Pawel13sz dobrze trzeba ich dojechać
licze na mnostwo bramek ;p

2

@Khajio przyblizysz jego profil ?

1

@Lionel_Messi10 tylko pozniej miał doswiadczenie z gry na N a darwin nie ma
poza tym w poprzednim sezonie nie prezentował się najlepiej a cena jest mocno zaporowa
cięzki temat xd

0

@DonMatteo901 fajnie chodził ;)
ale czy w tym sezonie nie gra bardziej jako skrzydłowy ?

0

Ale jest nagrzana atmosfera xDD
Dobrze przynajmniej meczyk będzie się fajnie oglądać ;p

0

@Semafor80 cos za coś
Ale mam nadzieję że było warto ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Johnnie_Walker koke przynajmniej to dobry piłkarz xd

0

@Bykunn moim zdaniem to urozmaicenie w tym sporcie
dzieki nim jest wiecej druzyn rywalizujących na najwyzszym poziomie i zwiększa sie różnorodnosć druzyn
dodatkowo pompowanie siana w en sport pomaga w jego szybszym rozwoju
już nie mogę sie doczekać jak będzie sie prezenować newcastle po letnich wzmocnieniach ;)

0

@Sysia11 lewy nie jest lepszy od Karima

1

@Deviler zabrali im mistrzostwo świata
I Europy plus real który regularnie bił ich drużyny
Mają powody ;p

0

@Ronaldinho10zMadrytu ja tam lubię te nasza rywalizację ;D
Tylko czasami trzeba was sprowadzić do parteru żebyście pamiętali kto tu jest szefem ;p

0

@AmigoBlancos oo to się nie resetuja kartki na półfinały? Xd
No to lipa trochę

2

@macio_944 bez madryciarzy byłobby nudno;p

0

@AnnaMarianna niestety nie umiem ://
bedzie trzeba sie nauczyć tych skillsów ;p

3

@Medium na drillach brzmi lepiej

0

@Rust_Cohle oby nie
licze na dobry meczyk z awansem hiszpanskiej druzyny ;p

6

w fmie najlepszy bramkarz młodego pokolenia
nic tylko brać ;p

0

@DonMatteo901 kozak totalny

0

@Bartula a kto jest lepszy wg cb?

0

Ahhahaha niesamowite

2

@malicinho @LionelM95 wiadomo ma talent ;D

0

Pieknie hahaha
Brawo Villareal

3

Coś nie coś potrafi ten Modrić ;p

1

@GeneralXavi ja też tak w sumie umiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 kup jedno wino na wszelki jakby koleżance nie podpasowało xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?