kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SuperPatsonFCB katar jest chyba najmocniejszy w Azji
2
@OsamaDembele coś czuje ze dzisiaj strzelisz brameczkę ;p
7
@MesQueUnClub96 u nas wszystkiego zawsze był winny Messi
Tak to już jest xd
0
@Pawel13sz dobrze trzeba ich dojechać
licze na mnostwo bramek ;p
2
@Khajio przyblizysz jego profil ?
1
@Lionel_Messi10 tylko pozniej miał doswiadczenie z gry na N a darwin nie ma
poza tym w poprzednim sezonie nie prezentował się najlepiej a cena jest mocno zaporowa
cięzki temat xd
0
@DonMatteo901 fajnie chodził ;)
ale czy w tym sezonie nie gra bardziej jako skrzydłowy ?
0
Ale jest nagrzana atmosfera xDD
Dobrze przynajmniej meczyk będzie się fajnie oglądać ;p
0
@Semafor80 cos za coś
Ale mam nadzieję że było warto ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Johnnie_Walker koke przynajmniej to dobry piłkarz xd
0
@Bykunn moim zdaniem to urozmaicenie w tym sporcie
dzieki nim jest wiecej druzyn rywalizujących na najwyzszym poziomie i zwiększa sie różnorodnosć druzyn
dodatkowo pompowanie siana w en sport pomaga w jego szybszym rozwoju
już nie mogę sie doczekać jak będzie sie prezenować newcastle po letnich wzmocnieniach ;)
0
@Sysia11 lewy nie jest lepszy od Karima
1
@Deviler zabrali im mistrzostwo świata
I Europy plus real który regularnie bił ich drużyny
Mają powody ;p
0
@Ronaldinho10zMadrytu ja tam lubię te nasza rywalizację ;D
Tylko czasami trzeba was sprowadzić do parteru żebyście pamiętali kto tu jest szefem ;p
0
@AmigoBlancos oo to się nie resetuja kartki na półfinały? Xd
No to lipa trochę
2
@macio_944 bez madryciarzy byłobby nudno;p
0
@AnnaMarianna niestety nie umiem ://
bedzie trzeba sie nauczyć tych skillsów ;p
3
@Medium na drillach brzmi lepiej
0
@Rust_Cohle oby nie
licze na dobry meczyk z awansem hiszpanskiej druzyny ;p
6
w fmie najlepszy bramkarz młodego pokolenia
nic tylko brać ;p
0
@DonMatteo901 kozak totalny
0
@Bartula a kto jest lepszy wg cb?
0
Ahhahaha niesamowite
2
@malicinho @LionelM95 wiadomo ma talent ;D
0
Pieknie hahaha
Brawo Villareal
3
Coś nie coś potrafi ten Modrić ;p
1
@GeneralXavi ja też tak w sumie umiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessi1994 kup jedno wino na wszelki jakby koleżance nie podpasowało xd