1

@zaiks czemu masochista
fajny meczyk był ogólnie tez sobie kiedyś obejrze powtorke :D

0

@arasz1819 przewaznie to wlasnie grał słabo
ale ostatnio cieżko sie o coś przyczepic
chyba kazdy jest w gazie
xavi jes niesamowity

0

@karol130197 uzywał teleporacji

2

@Pawel13sz pan piłkarz ;)

4

@Worny atmosferic :D

0

@matirix20 ten czarny szybki z villarealu

0

@Momals11 po kimmichu

1

@Worny aa no tak bo to przecież przez koszulki
kurde ciekawe jakby mecz sie potoczył gdyby grali w prześcieradlach xdd

0

@JimMorrisonFCB messi i griezman
zdecydowanie

0

@mkord fakt miał jeszcze lepszych :D

1

@IronSanHybrid szef
uwielbiam akich showmenów
fajnie że do nas przyszedł
moze na koniec kariery sie odbije i zdobędzie z nami kilka pucharów
bo szkoda ,zęby tak genialny piłkarz tak mało wygrał

1

dobra dawac te bayerny i inne liverpole :D

16

Powiem wam ze czuje niedosyt że tylko 4 im włożyliśmy
Niesamowity meczyk :D

0

@Coutinho007 ja bym mu dał Oskara albo inne dziecko

2

@Pawel13sz kozak grafika

1

@zaiks powodzenia ;)

0

@Transu96 mocno się prezentuje :D

0

@AdamaTraore zimne

7

@Messibestplayerintheworld xavi jak zawsze w punkt

0

@barcowy1899 Kimmich salah mbappe

2

@MesQueUnClub96 nie nudzi się wam to jeszcze xd

0

@Czajka90 piękny jest tylko jeden

0

@Sau_Ron Tibo
Tibo
Stegen
Nw xd

2

@zaiks to bardzo ważna cecha ;)

0

@Woland10 niesamowite jak potrafisz wyprzedzic fakty i wykąpać najmniejsze detale
Po prostu geniusz
Fajnie ze dzielisz się z nami swoim nietuzinkowymi przemyśleniami, i wspaniała umiejętnością analizy
Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy
Jak zawsze w punkt panie woland

0

@333tricampeones333 on nie gra częściej na skrzydle?

0

@clyde kozacka robota
Szacun ;)

1

@arsenallondyn0 cały dzień będziesz oglądał :DD

0

@Faun stary to ty chyba nie widziałeś innych piłkarek XD
Ona to jest totalnym topem jeśli chodzi o nie :D

1

@Zoker oba top
Super się ogladalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?