kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zaiks czemu masochista
fajny meczyk był ogólnie tez sobie kiedyś obejrze powtorke :D
0
@arasz1819 przewaznie to wlasnie grał słabo
ale ostatnio cieżko sie o coś przyczepic
chyba kazdy jest w gazie
xavi jes niesamowity
0
@karol130197 uzywał teleporacji
2
@Pawel13sz pan piłkarz ;)
4
@Worny atmosferic :D
0
@matirix20 ten czarny szybki z villarealu
0
@Momals11 po kimmichu
1
@Worny aa no tak bo to przecież przez koszulki
kurde ciekawe jakby mecz sie potoczył gdyby grali w prześcieradlach xdd
0
@JimMorrisonFCB messi i griezman
zdecydowanie
0
@mkord fakt miał jeszcze lepszych :D
1
@IronSanHybrid szef
uwielbiam akich showmenów
fajnie że do nas przyszedł
moze na koniec kariery sie odbije i zdobędzie z nami kilka pucharów
bo szkoda ,zęby tak genialny piłkarz tak mało wygrał
1
dobra dawac te bayerny i inne liverpole :D
16
Powiem wam ze czuje niedosyt że tylko 4 im włożyliśmy
Niesamowity meczyk :D
0
@Coutinho007 ja bym mu dał Oskara albo inne dziecko
2
@Pawel13sz kozak grafika
1
@zaiks powodzenia ;)
0
@Transu96 mocno się prezentuje :D
0
@AdamaTraore zimne
7
@Messibestplayerintheworld xavi jak zawsze w punkt
0
@barcowy1899 Kimmich salah mbappe
2
@MesQueUnClub96 nie nudzi się wam to jeszcze xd
0
@Czajka90 piękny jest tylko jeden
0
@Sau_Ron Tibo
Tibo
Stegen
Nw xd
2
@zaiks to bardzo ważna cecha ;)
0
@Woland10 niesamowite jak potrafisz wyprzedzic fakty i wykąpać najmniejsze detale
Po prostu geniusz
Fajnie ze dzielisz się z nami swoim nietuzinkowymi przemyśleniami, i wspaniała umiejętnością analizy
Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy
Jak zawsze w punkt panie woland
0
@333tricampeones333 on nie gra częściej na skrzydle?
0
@clyde kozacka robota
Szacun ;)
1
@arsenallondyn0 cały dzień będziesz oglądał :DD
0
@Faun stary to ty chyba nie widziałeś innych piłkarek XD
Ona to jest totalnym topem jeśli chodzi o nie :D
1
@Zoker oba top
Super się ogladalo