kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik poszedlem do sredniej szkoly patrząc na siano
a studia wybrałem z pasji :D
i na razie nie zaluje ;)
1
@Xavyol ze spritem albo sokiem jabłkowym
Z cola jakoś mi nie siedzi
0
@KrychaFCB ja wolę o 18 :D
1
@messi564 pedri >gavi
1
@escarabajo Mati kox
Liczę że plotki się sprawdza i przejdzie do Atleti
Fajnie by było oglądać Polaka w lidze hiszpańskiej :D
1
@Pawel13sz no raczej
Co prawda wtedy nie potrzebny nam będzie piękny raphinha
Ale salah jest top 3 piłkarzem na świecie a my kogoś takiego potrzebujemy
Dodatkowo wraz z nim może przyjść wielu fanów z Afryki
3 x tak :D
0
@Kamiloza91 to Benzema choć stawiam ich równo
1
@P33ck nie da się wybrać jednego
Szkoda tego turnieju ://
0
@Kamiloza91 salah albo Benzema
0
@adamt1996 fajna?
0
@PatrychoO przecież busi i alba grali dobrze już przed xavim xdd
1
@Don-Corleone szacun dla Crisa
Trzeba przyznać że jest najprawdopodobniej najlepszym napastnikiem w historii tego sportu
0
@AmigoBlancos ciężko przewidzieć
Liczę na wyrównany meczyk i dużo bramek
0
@Woland10 xDDD
Lecisz z nimi :D
1
@GeneralXavi dzieki za info generale ;)
0
@Messibestplayerintheworld uczciwa cena
nawet promocja bym powiedział xd
5
@KacperVEB jedzie równo w premier league w jednej z gorszych drużyn
potrafi być liderem
bajeczna technika
i istnieje mozliwosć wyciągniecia go za 25 mln jesli leeds spadnie
doskonały transfer ;)
1
@Messibestplayerintheworld no i klasa :D
1
@robimen12345 ten kto go wyzywa po prostu nie rozumie o co chodzi w tej grze ;p
1
@dybson95 najlepszego ;)
2
@Mroziu za darmo to uczciwa cena ;)
0
@szkutnik91 XDDDD
7
@robimen12345 czyli jak zawsze ;p
0
Padło kolano i nie ma co zbierać
Piękny meczyk :D
1
@Janiama 3-1 dla nas :D
3
@Khajio ajaj szkoda chłopaka
W takim razie jest :/)
1
@LionelM95 zdrowia ;)
0
@SamuraJack bardzo fajny ;)
0
@Herato benz salah mbappe/lewy
0
@Vebrol nie zasłużył tak samo jak modric czy snajder xd