0

@Azi z tego co mówią nie ta pozycja

1

@pacior95 wystarczyło obejrzeć z 3 mecze Liverpoolu żeby zobaczyć jak gra cou i czym się różni od iniesty xD
To jest największe nieporozumienie transferowe w naszej historii
Scouting top XD

1

@Rewolucja123 ćwiczenia warto wprowadzać od początku może trochę waga mniej będzie schodzić (poprzez budowę twoich mięśni) ale przynajmniej twoje ciało będzie wyglądać lepiej plus będziesz miał lepszy start.
Istnieje coś takiego jak rekompozycja czyli spalanie tłuszczu i budowa mięśni a u osoby który nigdy wcześniej nie miała styczności z treningiem silowym będzie to jeszcze bardziej widoczne poprzez szybszy progres .
Waga to tylko liczba lepiej ważyć parę kilo więcej a lepiej wyglądać być szybszym silniejszym.
Niemniej jednak gratulacje to co zrobiłeś to coś wielkiego :D

0

@BombowiecKrawczyk taktyczny
Może obejrzę po rewatchu Peaky ;D

4

@Salchent alves przypomina takiego typowego dzieciaka który cieszy sie kazdą gierka w piłke
patrzać na niego naprawde mozna powiedzieć ,zę wiek to tylko liczba :D

2

@mekston a no rzeczywiście :d
haha no to sorki w takim razie ;p

1

@Comfortable_ jak pedri w tym meczu to był je***ny szef
jakie 6/10 xd

1

Piękna była ta druga połowa
A pedri jest najpiękniejszy :D

0

Klasa klasa
Rezerwowi zrobili swoje :D

1

@Pawel13sz doborowe towarzystwo :D

2

@Janiama 4-1 dla nas

0

@Kretok trzymaj się mordo

1

Wiecie może czy puszcza od razu cały sezon Peaky blinders czy bd wrzucać co tydzień odcinek?

31

@Colon szacun
blondynka top ;p

0

@tbas taktyczny

1

@Freudysta figo z Interu xD
Wtedy jeszcze nie byłem świadomy tego co odwalił XD

1

@Mns21 ja bym chciał
Nadal nasza młodzież może się wiele od niego nauczyć
Plus sposób w jaki odszedł...
Nie tak powinna się skończyć ta historia
Zarówno on jak i barca zasługują na godne pożegnanie

0

@SuperPatsonFCB ponoć wcześniej był spalony

1

@DonMatteo901 właśnie robię rewatch :D

0

@szczehu co robisz?

0

@Pogba one ponoć pochodzą z ukrainy
Przynajmniej kto tu tak pisał :D

1

@IronSanHybrid bardzo dobre to losowanie
bedzie co oglądać :D

0

@PawkoFCB prawda ale z drugiej strony to moze byc najlepszy mundial pod względem poziomu sportowego
zawodnicyy pierwszy raz beda wypoczeci ibd mogli pojść na całość

0

@osa91 z tego co kojarze niemcy nie przepadaja za lipskiem takze pewnie im wszystko jedno xdd

3

@volume4443 idealne na nick w jakieś gierce ;D

0

@Kgorecki2500 ironia nie
to follow up xdd

0

@Transu96 ładnie poleciało :o

3

@Messibestplayerintheworld to cień piłkarza z atleti
i chyba najbardziej spektakularny zjazd ostatnich lat xdd

0

@MesQueUnClub96 to norma xdd
Nic dziwnego

0

rayanek jest defensywnym pomocnikiem ?
czy taki z niego SPD ja franek ?
ktos oglada na co dzień ajax i sie wypowie na jego temat ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?