2

@Pawel13sz godny następcą xD

1

@Zoker możesz oznaczać :D

0

@kazbychu niekoniecznie możliwe że się tak odchylil właśnie dlatego ze juz psychika nie dojezdzala i chciał wbić na siłę pewniaka a wyszło jak wyszło
Sam pewnie wiesz jak to jest jak nie wchodzi to nie wchodzi xD
A wtedy zaczyna się kombinować
Zobaczymy jak to dalej będzie ;)

0

@AachenUzumaki dziękuję za uznanie :D

0

dembele co zagrał :o
a ferran oby wytrzymał
ma łatwosć w dochodzeniu do sytuacji ale brakuje mu szczęscia
trzeba czekać aż sieprzełamie
VEB

1

Jazdaaa
Druga połowa jest nasza :D

0

@Mns21 no to szerokosci xD

1

@Rust_Cohle zielu/insigne
a swego czasu mertens jak był w gazie

0

macie jakieś kuponiki na ddzisiaj ?
co polecacie grać ?

1

@PatrychoO woda/herbata i zrobie sb twaróg na słodko :D

0

@Maker0 ney odpadł też kilka razy z powodu problemów zoladkowych xD

2

@sendesara nie ma co siać pesymizmu
Wiadomo busi jest niezastąpiony ale on też musi odpocząć plus trzeba sprawdzić paru zawodników ;)

1

@BART97 ben arfa

0

@LS przecież to nic złego spróbować samemu coś ogarnąć
A ktoś go może zawsze w jakiś sposób nakierowac ;)

1

@Sau_Ron witaminke D polecam

0

@pyra92 rudy będzie w top 5 lekko

0

@FC1899Barca dobry bait kolego ;)

4

@Hubsao chyba od piłki
I pewnie od internetu
Aa no i aktywność fizyczna jakiś sport coś
Nie mg wytrzymać bez tego

0

@dafik85 jest całkiem spoko
Moim zdaniem warto obejrzeć
Przynajmniej pierwsze sezony

0

@Encore no Mbappe
Od lewego też wyżej stawiam salaha i benzeme

0

@Woland10 możesz mnie oznaczać pod swoimi wpisami?

1

@Sysia11 zejdźcie już z tego lewego xD

1

@Ojciec5tkidzieci z braciakiem zawsze na święta robimy sb rewatch :D

1

@Ogorinho1974 zdrówka ;)

0

@WiernyKibic2012 znajdź sb jakaś zajawkę
Porob to co lubisz
Wyjdź do ludzi
Dasz sb radę ;)

0

@Herato roniego oglądałem jak już był wrakiem xd
Ale liczby ma lepsze Neymar
Na highlightsach też wygląda lepiej
Także mój głos leci na Neya ;p

0

@doc wydaje mi się że raczej dadzą szanse temu chłopakowi z Argentyny co go kupili niedawno

0

@agaFCB gavi ma czas żeby wskoczyć na taki poziom z drugiej strony nie ma 100 procentowej pewności że mu się uda
trzeba wierzyć ;)

0

@FCMichalo piękna brameczka
I seria bez bramek przerwana o to chodzi ;)

0

@vanilla_hajs dwie poszły fajne do neya parę dryblingów ze srodka pola też kilka razy dobrze rozszerzył grę
Wiadomo jego dyspozycja dupy nie urywa i ten zmarnowany karny...
Jednak jakieś pozytywy można wykąpać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?