kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz godny następcą xD
1
@Zoker możesz oznaczać :D
0
@kazbychu niekoniecznie możliwe że się tak odchylil właśnie dlatego ze juz psychika nie dojezdzala i chciał wbić na siłę pewniaka a wyszło jak wyszło
Sam pewnie wiesz jak to jest jak nie wchodzi to nie wchodzi xD
A wtedy zaczyna się kombinować
Zobaczymy jak to dalej będzie ;)
0
@AachenUzumaki dziękuję za uznanie :D
0
dembele co zagrał :o
a ferran oby wytrzymał
ma łatwosć w dochodzeniu do sytuacji ale brakuje mu szczęscia
trzeba czekać aż sieprzełamie
VEB
1
Jazdaaa
Druga połowa jest nasza :D
0
@Mns21 no to szerokosci xD
1
@Rust_Cohle zielu/insigne
a swego czasu mertens jak był w gazie
0
macie jakieś kuponiki na ddzisiaj ?
co polecacie grać ?
1
@PatrychoO woda/herbata i zrobie sb twaróg na słodko :D
0
@Maker0 ney odpadł też kilka razy z powodu problemów zoladkowych xD
2
@sendesara nie ma co siać pesymizmu
Wiadomo busi jest niezastąpiony ale on też musi odpocząć plus trzeba sprawdzić paru zawodników ;)
1
@BART97 ben arfa
0
@LS przecież to nic złego spróbować samemu coś ogarnąć
A ktoś go może zawsze w jakiś sposób nakierowac ;)
1
@Sau_Ron witaminke D polecam
0
@pyra92 rudy będzie w top 5 lekko
0
@FC1899Barca dobry bait kolego ;)
4
@Hubsao chyba od piłki
I pewnie od internetu
Aa no i aktywność fizyczna jakiś sport coś
Nie mg wytrzymać bez tego
0
@dafik85 jest całkiem spoko
Moim zdaniem warto obejrzeć
Przynajmniej pierwsze sezony
0
@Encore no Mbappe
Od lewego też wyżej stawiam salaha i benzeme
0
@Woland10 możesz mnie oznaczać pod swoimi wpisami?
1
@Sysia11 zejdźcie już z tego lewego xD
1
@Ojciec5tkidzieci z braciakiem zawsze na święta robimy sb rewatch :D
1
@Ogorinho1974 zdrówka ;)
0
@WiernyKibic2012 znajdź sb jakaś zajawkę
Porob to co lubisz
Wyjdź do ludzi
Dasz sb radę ;)
0
@Herato roniego oglądałem jak już był wrakiem xd
Ale liczby ma lepsze Neymar
Na highlightsach też wygląda lepiej
Także mój głos leci na Neya ;p
0
@doc wydaje mi się że raczej dadzą szanse temu chłopakowi z Argentyny co go kupili niedawno
0
@agaFCB gavi ma czas żeby wskoczyć na taki poziom z drugiej strony nie ma 100 procentowej pewności że mu się uda
trzeba wierzyć ;)
0
@FCMichalo piękna brameczka
I seria bez bramek przerwana o to chodzi ;)
0
@vanilla_hajs dwie poszły fajne do neya parę dryblingów ze srodka pola też kilka razy dobrze rozszerzył grę
Wiadomo jego dyspozycja dupy nie urywa i ten zmarnowany karny...
Jednak jakieś pozytywy można wykąpać ;)