kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 tak też sie zawsze grało piękna sprawa :D
albo na kamiennym stole w ping ponga nogami :D
1
@Pawel13sz davidek jak najbardziej
reszcie przydałoby sie wskoczyc do lepszej ligi i pokazać swoje skillsy ;p
0
@AlexDark00 no i w sumie sie zgadza
aktualnie nie mamy do nich podjazdu xd
0
@clyde uczciwie zarobił to jeździ ;p
0
@DonMatteo901 w końcu im się udało kogoś kupić ;D
0
@Coutinho007 Munir z tego co pamiętam miał ciekawe wejście kilka bramek na starcie i już potem jechał na tych początkowych dobrych występach xd
0
@krefi10 coś jak epoka i madagaskar?
1
@AdiKingu96 nie ale sprinterem mógłby być niezłym ;p
8
@Kaziol47 Suárez przed przyjsciem do nas zniszczył ligę angielska xD
Poza tym jemu zaangażowania nie można było odmówić ( może nawet był za bardzo zaangażowany XD)
Natomiast Auba ma wywalone kule
1
@Emhyr troche dużo ttego xD
to śwadczy o naszych wieloletnich zaniedbaniach w budowaniu kadry xdd
1
@Coutinho007 wtedy by kosztował grubo ponad 100 mln xd
2
@jeyx77x to wtedy rzut oszczepem ;p
1
@Kitek1640 ajaj najgorzej ://
zdrówka ;)
0
@BombowiecKrawczyk na rynku
lautaro moze i by pasował tylko ,zę nie jest na sprzedaż xd
4
@Naturopata nie no hazarrd akurat był totalnym kozakiem
moze nie robił liczb ale wiózł chelsea
1
@DonAndrzejos wliczajać traore ?
2
@bartas97 polak w la liga cos pieknego :D
0
@Marcin91fcb źle trafiłeś ;D
0
@Comfortable_ i to i to
Jeśli nie spieprza zakończenia to chyba top1
0
@Comfortable_ zależy jakie
Aot wciąga chyba wszystko co oglądałem
0
@Mr8lack jest to jakiś sposób też o tym słyszałem xD
A ogólnie to masz rację to zależy
1
@Rust_Cohle gra o tron
Breaking bad
Wikingowie
Dark
Prison break
0
@Mr8lack nie no za tyle nadal nie zawijaja xd
1
@Colin94 gratulacje ;)
1
@Kwiatek67 albo od stówy na klate
0
@DonAndrzejos kurdeee
Szkoda
On i Raphinia powinni przyjść do nas
Ale by skrzydła smigaly wtedy :o
0
@PodkarpackiKibic tak trzeba żyć
2
@Mati90fcb on jest od nas
Jest wychowankiem
W BVB nie zrobił kariery ale liga belgijska mu sprzyja ;)
Zobaczymy co dalej pokaże :D
2
@Coutinho007 wspaniały napój
Nie masz czego żałować :D
0
@LionelM95 trochę nawet za mało jesz ale jeśli czujesz się dobrze to rób jak uważasz