1

@MesQueUnClub96 tak też sie zawsze grało piękna sprawa :D
albo na kamiennym stole w ping ponga nogami :D

1

@Pawel13sz davidek jak najbardziej
reszcie przydałoby sie wskoczyc do lepszej ligi i pokazać swoje skillsy ;p

0

@AlexDark00 no i w sumie sie zgadza
aktualnie nie mamy do nich podjazdu xd

0

@clyde uczciwie zarobił to jeździ ;p

0

@DonMatteo901 w końcu im się udało kogoś kupić ;D

0

@Coutinho007 Munir z tego co pamiętam miał ciekawe wejście kilka bramek na starcie i już potem jechał na tych początkowych dobrych występach xd

0

@krefi10 coś jak epoka i madagaskar?

1

@AdiKingu96 nie ale sprinterem mógłby być niezłym ;p

8

@Kaziol47 Suárez przed przyjsciem do nas zniszczył ligę angielska xD
Poza tym jemu zaangażowania nie można było odmówić ( może nawet był za bardzo zaangażowany XD)
Natomiast Auba ma wywalone kule

1

@Emhyr troche dużo ttego xD
to śwadczy o naszych wieloletnich zaniedbaniach w budowaniu kadry xdd

1

@Coutinho007 wtedy by kosztował grubo ponad 100 mln xd

2

@jeyx77x to wtedy rzut oszczepem ;p

1

@Kitek1640 ajaj najgorzej ://
zdrówka ;)

0

@BombowiecKrawczyk na rynku
lautaro moze i by pasował tylko ,zę nie jest na sprzedaż xd

4

@Naturopata nie no hazarrd akurat był totalnym kozakiem
moze nie robił liczb ale wiózł chelsea

1

@DonAndrzejos wliczajać traore ?

2

@bartas97 polak w la liga cos pieknego :D

0

@Marcin91fcb źle trafiłeś ;D

0

@Comfortable_ i to i to
Jeśli nie spieprza zakończenia to chyba top1

0

@Comfortable_ zależy jakie
Aot wciąga chyba wszystko co oglądałem

0

@Mr8lack jest to jakiś sposób też o tym słyszałem xD
A ogólnie to masz rację to zależy

1

@Rust_Cohle gra o tron
Breaking bad
Wikingowie
Dark
Prison break

0

@Mr8lack nie no za tyle nadal nie zawijaja xd

1

@Colin94 gratulacje ;)

1

@Kwiatek67 albo od stówy na klate

0

@DonAndrzejos kurdeee
Szkoda
On i Raphinia powinni przyjść do nas
Ale by skrzydła smigaly wtedy :o

0

@PodkarpackiKibic tak trzeba żyć

2

@Mati90fcb on jest od nas
Jest wychowankiem
W BVB nie zrobił kariery ale liga belgijska mu sprzyja ;)
Zobaczymy co dalej pokaże :D

2

@Coutinho007 wspaniały napój
Nie masz czego żałować :D

0

@LionelM95 trochę nawet za mało jesz ale jeśli czujesz się dobrze to rób jak uważasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?