kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie widziałem chyba nigdy jak ktoś został tak schowany do kieszeni jak vini przez hakimiego
Masakra
Ogólnie PSG grało jakby było drużyna co najmniej o polkę lepsza
fajnie się to oglądało
Messi parę fajnych podań ney też parę fajnych zagrań dziureczka asysta liczę że w następnych rundach wrócą do optymalnej dyspozycji
Mbappe w tym sezonie to psychol nie ma za bardzo co się rozpisywać
Natomiast Veratti . .. Po prostu poezja
Że nam się go nie udało wyciągnąć...
Mega przyjmie też się patrzylo na wychodzenie z pressingu przez PSG
Fajny meczyk
Czekanko na rewanz :D
3
@Lionel_Messi10 naajak wielki lajonel dziś miażdży real :D
0
@dmcteam logiczne w sumie ;p
A tak serio najważniejsze żeby był dobry meczyk
Nie liczy się nic więcej :D
0
@Dior zależy w tygodniu po 23 a wstaję rano bo na tym polega odpowiedzialnośc ;p
a w weekend zależy od planów ale tak z 4/5minimum a wstaje różnie
ogólnie w tygodniu odsypiam weekend :D
2
@Azacca niestety od 3 lat ma gorszy sezon xd
4
@EsteBlanco jeszcze kiedy grają z Realem
1
@kaamil1910 czemu imprezować to znaczy zmarnować czas?
Poznaje się wieku różnych ludzi z różnych środowisk, potencjalną miłość, poza tym w pewnym wieku trzeba się wyszalec
Nie widzę w tym nic złego
1
@Sau_Ron nie wiedziałem że grał w colo colo
Zawsze brałem ich herb w fifce :D
3
@Pawel13sz ojoj ale zniszczył
piękna sprawa
1
@PatrychoO eda Sheerana :D
2
@ViscaDelFritz1983 piękna walentynka
Gratulacje ;)
0
@Momals11 taktyczny
0
@AmigoBlancos 22 najlepsza a reszta tak samo średnia xd
0
@tomek8756 fizjoterapie
0
@tomek8756 anatomia
0
@tomek8756 nauka na zaliczenie xD
0
@msmsms hazel weź pigułkę
0
@Peciak nie wiadomo w sumie czy by doszedł do tych sytuacji
0
@michal26 pique dobrze grał
wiadomo na koniec odwalił z tą czerwoną ale mimo wszystko dałbym go do tych neutralnych
1
@Ojciec5tkidzieci pięknie to zrobił ;)
0
@arraco z drugiej strony miał hektar wolnego miejsca przed strzałem
Mógł sobie ułożyć piłkę jak chciał
Ciężko żeby profesjonalista w takiej sytuacji nie oddał dobrego strzału xd
1
@Bocheno1 on chyba nie gra na pozycji busiego
0
@DIPENNN on chyba niedawno podpisał nowy kontrakt
0
Reus z dublecikiem ;)
1
@HighestInTheRoom soundtracki z fifki są niesamowite
Niekiedy to jedyne mile wspomnienie po gierce :D
0
@Danny Gaucho ale koks :o
2
@bartas97 walisz tam barti nie ma co się zastanawiać ;D
2
@Rust_Cohle dark jest niesamowite :D
1
@Viajero no i ogólnie to Stoch
Przynajmniej moim zdaniem :D
0
@Viajero wódka czy łycha?