6

Nie widziałem chyba nigdy jak ktoś został tak schowany do kieszeni jak vini przez hakimiego
Masakra
Ogólnie PSG grało jakby było drużyna co najmniej o polkę lepsza
fajnie się to oglądało
Messi parę fajnych podań ney też parę fajnych zagrań dziureczka asysta liczę że w następnych rundach wrócą do optymalnej dyspozycji
Mbappe w tym sezonie to psychol nie ma za bardzo co się rozpisywać
Natomiast Veratti . .. Po prostu poezja
Że nam się go nie udało wyciągnąć...
Mega przyjmie też się patrzylo na wychodzenie z pressingu przez PSG
Fajny meczyk
Czekanko na rewanz :D

3

@Lionel_Messi10 naajak wielki lajonel dziś miażdży real :D

0

@dmcteam logiczne w sumie ;p
A tak serio najważniejsze żeby był dobry meczyk
Nie liczy się nic więcej :D

0

@Dior zależy w tygodniu po 23 a wstaję rano bo na tym polega odpowiedzialnośc ;p
a w weekend zależy od planów ale tak z 4/5minimum a wstaje różnie
ogólnie w tygodniu odsypiam weekend :D

2

@Azacca niestety od 3 lat ma gorszy sezon xd

4

@EsteBlanco jeszcze kiedy grają z Realem

1

@kaamil1910 czemu imprezować to znaczy zmarnować czas?
Poznaje się wieku różnych ludzi z różnych środowisk, potencjalną miłość, poza tym w pewnym wieku trzeba się wyszalec
Nie widzę w tym nic złego

1

@Sau_Ron nie wiedziałem że grał w colo colo
Zawsze brałem ich herb w fifce :D

3

@Pawel13sz ojoj ale zniszczył
piękna sprawa

1

@PatrychoO eda Sheerana :D

2

@ViscaDelFritz1983 piękna walentynka
Gratulacje ;)

0

@Momals11 taktyczny

0

@AmigoBlancos 22 najlepsza a reszta tak samo średnia xd

0

@tomek8756 fizjoterapie

0

@tomek8756 anatomia

0

@tomek8756 nauka na zaliczenie xD

0

@msmsms hazel weź pigułkę

0

@Peciak nie wiadomo w sumie czy by doszedł do tych sytuacji

0

@michal26 pique dobrze grał
wiadomo na koniec odwalił z tą czerwoną ale mimo wszystko dałbym go do tych neutralnych

1

@Ojciec5tkidzieci pięknie to zrobił ;)

0

@arraco z drugiej strony miał hektar wolnego miejsca przed strzałem
Mógł sobie ułożyć piłkę jak chciał
Ciężko żeby profesjonalista w takiej sytuacji nie oddał dobrego strzału xd

1

@Bocheno1 on chyba nie gra na pozycji busiego

0

@DIPENNN on chyba niedawno podpisał nowy kontrakt

0

Reus z dublecikiem ;)

1

@HighestInTheRoom soundtracki z fifki są niesamowite
Niekiedy to jedyne mile wspomnienie po gierce :D

0

@Danny Gaucho ale koks :o

2

@bartas97 walisz tam barti nie ma co się zastanawiać ;D

2

@Rust_Cohle dark jest niesamowite :D

1

@Viajero no i ogólnie to Stoch
Przynajmniej moim zdaniem :D

0

@Viajero wódka czy łycha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?