kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aureczek nw jak teraz ale benek w poprzednich fifkach zawsze był psycholem xdd
0
@Rewolucja123 jest szybka noga :D
1
@Rewolucja123 moze nie będziesz widział efektu przez jakis czas ale ogołnie warto ;)
1
@shahman nie jest źle
jednak da rade :D
0
@Sysia11 rudy gra o wiele niżej niż w poprzednich sezonach także ma gorsze liczby ;)
0
@shahman ojjj przeszkadza
Miałem się uczyć xD
0
@PatrykBarca on wtedy był chyba totalnie bez formy
Sam go nie chciałem i teraz można sobie płuc w brodę xD
Niestety bywa i tak
Plus nie ma pewności że u nas by odpalił tak samo jak w city
1
@Rust_Cohle mi bardziej chodzi o styl gry i zawodników bardziej wolę City z tego powodu a Guardiola jako trener to kolejny bonusik
2
@HighestInTheRoom ja wolę city
0
@eckov raczej :D
2
@Nefir norweg
Nunez nie jest sprawdzony w top 5 lig i ostatni sezon miał słaby ( jeśli benfike naprawdę zdegraduja i będzie do wyciągnięcia za drobne to można spróbować)
Isak jest kotem we wszystkim poza strzelaniem bramek ( a to dla nas jest priorytet) plus wysoka klauzula
Schick jest ostatnio na fali ale też odbił sie od ligi włoskiej
Natomiast hohland ma słabe zdrowie więc jest to jakieś ryzyko plus ogromne wymagania ( agent, stary)
Jednak jest już piłkarzem klasy światowej gwarantującym bramki a to jest dla nas najważniejsze.
Raczej nie będzie to zawodnik który spędzi u nas cała karierę ale jak zacznie robić burdel to za te 3 lata może się go sprzeda i nawet zarobi
Mimo wszystko team hohland
Ale jak weźmiemy kogoś innego i wypali to czapki z głów dla dyrka sportowego i naszego skautingu
0
@cris2706 jeszcze Benz
0
@jacobFCB porównywalne jest tylko uderzenie małym palcem w fotel xd
1
@skubi99 nie ale lubię sb pooglądać :D
I mam mnóstwo znajomych trenujących także zawsze coś tam poopowiadaja ;)
Trenujesz mieszane?
1
@eckov moze tak
jednak jakby cały czas biegał do obrony to pewnie nie mogłby nam pomoc w takiej ilości meczy
zwyczajnie nie miałby sił , plus mogłyby wpaść jakieś dodatkowe kontuzje
0
@Pilka_jest_okragla kibicuje
oby mu się udało :D
0
@masq @Azi śledzicie jego występy?
Powiecie cos więcej? ;)
0
@TheNekro94 ja miałem to samo w tamtym roku
Zdrowia ;)
4
@Kwiatek67 w tym sezonie gra fajnie
i jest szansa na degradacje benfiki wtedy mozliwe ze byłby do wyciąggnięcia za drobne
0
@jeyx77x Zieliński gra na specyficznej pozycji która grają tylko we Włoszech
Coś pomiędzy LP a sp przynajmniej tak było jeszcze z dwa sezony temu a raczej nikt nie będzie pod niego ustawiał taktyki w tych topowych klubach
Chyba dobrze mu w tym Neapolu też chciałbym go zobaczyć gdzieś indziej :D
0
@busquets5 tylko sport
0
@OsamaDembele zgodziłbyś się na jego żądania ?
0
@AlicjaFCB w sumie nie wszystkie są xd
poza tym muzyka ma przede wszystkim bujać ,wpadać w ucho a jego nutki właśnie takie są
no i przy niektórych tekstach mozna sie uśmiechnąć
dodatkowo mocno promuję naszą muzyke zagranicą i też wpuszcza ludzi z zagranicy na nasz rynek
0
@HERORICH2 będzie pewność że gryzka wykupią ;D
0
@Clue barca
Lipsk / Bayer
Atalanta
PSG ( ale bardziej lubię to legendarne Monaco ;p
City
1
@Hubsao wiadomo trzeba być dużym chłopem a nie chudym szczurem
0
@P33ck ładnie ich zmiatal ;)
0
@SuperPatsonFCB zapowiada się dobry meczyk :D
0
@Mns21 co za kozak
2
@Pawel13sz godny następcą xD