0

@Khajio raphinha jest od niego o wiele lepszym piłkarzem xd


1

@Messibestplayerintheworld no i o to chodzi
Liga mistrzów to must have a jeśli nam pomoże to będzie super :D

2

@sebasek99 ale dałeś xD
Ja bym wolał mimo wszystko porozmawiać żeby mieć czyste sumienie

1

@Rust_Cohle mozesz oznaczać :D

2

@DonMatteo901 dlatego tak duzo strzela dla Hiszpanii ;p

1

@BoreekxD no i klasa
miłej zabawy :D

5

@Pawel13sz #teamRaphinha

7

@Pawel13sz ahhh i znowu się rozkleiłem xd

2

@jedrek7000 no i fajnie trochę się już tego zebrało ;)

2

@FafitFCB wiadomo ze nasi ale
Trzeba przyznać że madryckie trio jest drugie po naszym

0

@PatrychoO może wiecie za tego Kante jakiś future star pedri lub gavi ;p

0

@Emhyr lepiej niech go ten gullit nie wkurza bo alemany go zatrudni do koszenia murawy na camp Nou ;p

0

@Janas11224 miłej zabawy ;)

2

@BorzyKrzys prawdziwa magia

Za każdym razem jak widzę takie filmiki denerwuje się jeszcze bardziej jak mogliśmy tak nisko upaść xdd

1

@zadafcb ja zabawę zaczynam od poniedziałku
Chociaz powiem ci że ten i poprzedni tydzień byly gorsze niż ta sesja xd

1

@Pilka_jest_okragla ma fajny drybling jest szybki bardzo dobra technika użytkowa
W sumie to ma wszystko poza liczbami
A bądź co bądź z tego będzie głównie rozliczany xd

1

@Wojtas1080pl fajna
Pierwsza lepsza

1

@Hubsao bieganie ,piłeczka ,kariera w fifce, poleżeć sb i posłuchać muzyki (najlepiej wiosna lato kiedy jest cieplo :D )

1

@kaamil1910 zdania ekspertów są podzielone ;D

2

@Danny Gaucho szacuneczek ;)

0

@Sysia11 nie no 35+ lekko

1

Wylaczyli możliwość komentowania hahahaha XDD

1

@HighestInTheRoomXDD
Ale przypomniałeś XD

2

@Herato Coutinho nie chciałem
Ale Dembele to dla mnie był pewniak
Serio myślałem że teraz będzie najlepszym skrzydłowym na świecie xdd

5

@Dior więcej opcji dialogowych na konferencjach prasowych

2

@PodkarpackiKibic 2010
Jedyne co mi nie pasowała w tym turnieju to brak medalu dla Urugwaju xdd

1

@Khajio prawda ale tak naprawdę wiele zależy od farta niektórzy nie mają zdrowia inni pieniędzy trzecim nie dojeżdża psycha i przez to nie wbijają się na wyższy poziom pomimo większych umiejętności, talentu

1

@Pawel13sz żeby Suárez coś strzelił ;p

3

@patrykzmc2000 to ten ziomeczek grający w 1 lidze angielskiej?

0

@kkbarca wrak młodziak piosenkarz i kulturysta
Taka wybuchowa mieszanka musi zadziałać ;D
Nikt nie wie czego można się spodziewać
Więc będzie element zaskoczenia ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?