0

@Rekker niech odpala ;)

1

@tomek8756 trzeba zacząc częsciej ten betis oglądać
to co robi canales i fekir to czysta poezja :D

4

@DLFCB xDDDD
tak trzeba żyć :D

2

@Lionel_Messi10 twoje zdrowie :D

3

@Pawel13sz wszyscy się kiedyś uczylismy tego wymówic na podwórku xDD

0

@BartqRKO tak się nie robi xd

0

@TheNekro94 Mbappe

1

@AllBundy miłej zabawy ;)

0

@GeneralXavi quebo u mnie

1

@Arczinho7 on i fekir to czarodzieje
Liczę że w końcu Betis się dobrze pokaże w Europejskich pucharach
Szkoda marnowac taki potencjał kadrowy

0

@masq myślę że te 4 klocki różnicy przyslonily jakikolwiek wstyd :D

1

@Kgorecki2500 powodzenia ;)

1

@Pawel13sz inna liga

1

@HighestInTheRoom tak jak król powiedział

0

@PatrychoO ziomeczek osatnio wyłapał koszulke villi z euro 2008 piękna sprawa

0

@BorzyKrzys możesz oznaczać :D

4

myślicie że riki poradziłby sobie ze swoją fizycznością w kobiecej pilce ?

0

@Bogan dziękuje :)

0

@Rewolucja123 ogolnie
skręciłem i złamałem kostkę
do tego zerwałem i naderwałem dwa więzadła
narazie na 2 miesiace jestem w takim bucie ortopedycznym
za miesiac ide na kontrole ale lekarz wspominał ze w taką piłeczke to długo sb nie pogram xdd

1

@BART97 prawda
obaj zmiażdzyli :D

0

@FCB24 silva to szef ale nie ma niego hajpu i nie robi jakiś niewiadomo jak dobrych liczb

1

@Dzemix111 jak bawiłem się w ten program 100 pompek to doszedłem do przedziału 46-50 i wtedy na świeżo bylem wstanie zrobić 90
Teraz pewnie z 30 bym zrobił xD ( choć w sumie to żadnej bo nic nie mogę robić przez te pieprzona kostkę xdd)

2

@tomek8756 fajnie ze sie stara na treningach i probuje wywalczyc pierwszy sklad
takich ludzi nam potrzeba

0

@Kurkmen przybliżysz o co chodzi ? xd

0

@HERORICH2 kebs

1

@MysticCat nawet tego za darmo już nie dostaniesz xd

0

@Rewolucja123 na spokojnie xavi też sie jeszcze uczy
najważniejsze ze widać juz jakies zmiany w grze
bedzie tylko lepiej :D

0

@WaFenPrG trochę zasiedzial się w Ajaxie

1

@Encore przyszły skrzydłowy Barcy ;)

0

@tomek8756 ale przypomniałeś o kurcze
Będzie trzeba jakoś zamówić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?