kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rekker niech odpala ;)
1
@tomek8756 trzeba zacząc częsciej ten betis oglądać
to co robi canales i fekir to czysta poezja :D
4
@DLFCB xDDDD
tak trzeba żyć :D
2
@Lionel_Messi10 twoje zdrowie :D
3
@Pawel13sz wszyscy się kiedyś uczylismy tego wymówic na podwórku xDD
0
@BartqRKO tak się nie robi xd
0
@TheNekro94 Mbappe
1
@AllBundy miłej zabawy ;)
0
@GeneralXavi quebo u mnie
1
@Arczinho7 on i fekir to czarodzieje
Liczę że w końcu Betis się dobrze pokaże w Europejskich pucharach
Szkoda marnowac taki potencjał kadrowy
0
@masq myślę że te 4 klocki różnicy przyslonily jakikolwiek wstyd :D
1
@Kgorecki2500 powodzenia ;)
1
@Pawel13sz inna liga
1
@HighestInTheRoom tak jak król powiedział
0
@PatrychoO ziomeczek osatnio wyłapał koszulke villi z euro 2008 piękna sprawa
0
@BorzyKrzys możesz oznaczać :D
4
myślicie że riki poradziłby sobie ze swoją fizycznością w kobiecej pilce ?
0
@Bogan dziękuje :)
0
@Rewolucja123 ogolnie
skręciłem i złamałem kostkę
do tego zerwałem i naderwałem dwa więzadła
narazie na 2 miesiace jestem w takim bucie ortopedycznym
za miesiac ide na kontrole ale lekarz wspominał ze w taką piłeczke to długo sb nie pogram xdd
1
@BART97 prawda
obaj zmiażdzyli :D
0
@FCB24 silva to szef ale nie ma niego hajpu i nie robi jakiś niewiadomo jak dobrych liczb
1
@Dzemix111 jak bawiłem się w ten program 100 pompek to doszedłem do przedziału 46-50 i wtedy na świeżo bylem wstanie zrobić 90
Teraz pewnie z 30 bym zrobił xD ( choć w sumie to żadnej bo nic nie mogę robić przez te pieprzona kostkę xdd)
2
@tomek8756 fajnie ze sie stara na treningach i probuje wywalczyc pierwszy sklad
takich ludzi nam potrzeba
0
@Kurkmen przybliżysz o co chodzi ? xd
0
@HERORICH2 kebs
1
@MysticCat nawet tego za darmo już nie dostaniesz xd
0
@Rewolucja123 na spokojnie xavi też sie jeszcze uczy
najważniejsze ze widać juz jakies zmiany w grze
bedzie tylko lepiej :D
0
@WaFenPrG trochę zasiedzial się w Ajaxie
1
@Encore przyszły skrzydłowy Barcy ;)
0
@tomek8756 ale przypomniałeś o kurcze
Będzie trzeba jakoś zamówić :D