kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz zazdro
Ja jeszcze nic dzisiaj nie jadłem xd
1
@WiernyKatalonii ale słodziak :D
0
@Criss18Barca Spartak robi genialna robotę ;DD
1
@Kgorecki2500 obejrzyj sobie Attack on titan mnie to całkowicie przekonało do anime niedługo wychodzi ostatni sezon
Także akurat cała serię sobie walniesz :D
0
@Bartas7VeB ney na spo i jadą :D
2
@Comentateiro czekamy na spektakl :D
0
Jakie jest wasze ulubione piccolo?
0
@Herato wydaje mi się że Neymar patrząc na cala karierę
Dodatkowo ney pewnie jeszcze cos dorzuci ;)
1
@Comentateiro
Również życzę
Dzięki :D
1
@Emhyr to juve sb strzeli vlahovica a my morate ? xD
0
@tomek8756 domoweczka u ziomka :D
0
@Pawel13sz w FMie 20 już był terminatorem
To co dopiero teraz :D
0
@Kusco15 Cuadrado w tym sezonie to totalny szef
0
@VegetaPolska benza szkoda wyrzucać
Genialnie gra
0
@Pawel13sz kto wie
Potencjał jest ;)
0
@Rewolucja123 gratulacje
oby do przodu ;)
0
@kaamil1910 paryski dream team nie ma srodka pola xd
1
@Zoker nie każdy ma możliwośc spotkać się w weekend
Natomiast sylwester to już jest fajna okazja plus następny dzień jest wolny
Szkoda nie skorzystać ;p
0
@MesQueUnClub_87 powodzenia
Ja sobie nie wyobrażam spędzać sylwka samemu
To idealna okazja do spotkania się że znajomymi ;)
Jak ci się będzie nudzić to i tak pewnie jakis ziomek cię przygarnie także nie ma ciśnienia ;p
0
@FC1899Barca robcio top
1
@Pewex HBO >>>>> Netflix
1
@Arkon Cancelo nie gra na lewej obronie?
0
@Medium trochę inny ale jest co wspominać
Szczególnie druga część roku ;D
3
@BarcaInfo jakby nie patrzec on należy do tych roczników którzy oglądali za dzieciaka te największą Barcelonę
Więc może się jeszcze trafi kilku Kozaków których marzeniem jest gra tutaj i pójdą klubowi na rękę
Zobaczymy ;)
1
@norbi77 moim zdaniem święta wykraczają głęboko poza sferę religijną
I to nie istotne kto w co wierzy Bo to już przeniklo całkowicie do naszej kultury
0
@kuz miłego oglądania ;)
1
@Gwyn trzeba myśleć kilka ruchów do przodu ;p
0
@TheNekro94 bywa i tak ;d
powodzenia :D
1
@Arkon zgadzam sie
mysle ze sane moglby byc za robercika
a za salaha bilva /cancelo
0
@patrykzmc2000 azpiego na srodek obrony mozna