kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tommyVERceti de jong u nas ma tylko przebłyski
Rakitić u nas był polkę wyżej
0
@masq w francuzie daj samego trica
(Jeśli chcesz być bardziej rzetelny to możesz sobie podzielić które głowy tricka pracują najbardziej)
Natomiast na płaskiej koniecznie dopisz tego tricka
0
Kylianek noga ułożona ;)
0
@masq barki pełnią stabilizacyjna
Poza tym w wyciskaniu na lawce triceps też dostaje bardzo mocno
1
@pt9 świat należy do odważnych
Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz ;p
0
@Malkey95 szkoda że nie zainteresowalismy się ben Yedderem
Sprawdzony w lidze, gwarancja bramek
Obie nogi dobry technicznie
I stosunkowo niska cena pewnie by była
1
@LucaMancini niestety nie ma serca :D
0
@agaFCB jasne że tak
Przynajmniej byśmy mieli siano na odpowiednie wzmocnienia ;)
2
@Lionel_Messi10@LucaMancini
Nie nie starczy mi alko do następnego weekendu ;D
1
@KrwawiaceoczyVEB piękna sprawa ;)
2
@LucaMancini herbata z miodem i cytryną wleci
i może kakałko :D
0
@BarcaKings965212 valencia ma jeszcze wiekszego imbecyla od bartomeu na stanowisku prezydenta klubu wiec nie dziwne ze im nie wychodzi xd
0
Ale busi przed chwilą dał fajna piłkę na Dembele :o
1
@Essos top totalny kozak
0
@takisobiektos bramek i asyst ma mniej
Ale wchodząc głębiej w staty jest totalnym terminatorem
0
@Encore on Benz albo bernardo
0
@Arnold1234 Soler jest kotem można by było spróbować
Tylko że pewnie nas nie stać xd
2
@Kinginiesta czasami trzeba ;p
0
@kamilo0066 nie prawidłowy karny?
0
@AmigoBlancos 22 bramki 13 asyst
1
@Ojciec5tkidzieci warto obejrzeć ?
0
@Elosek akurat ta fifka jest fajna do grania ;)
0
@Pilka_jest_okragla nw czy się sprawdzi
ale technike uzytkową ma top a ja mam słabosć do takich zawodnikow
dałbym mu szanse :D
0
@Colon piekna sprawa
1
@Sau_Ron my mamy takich wielu wiec mozemy sie podzielic z reszta druzyn ;p
1
@mordini123 bumppppp
0
@Momals11 ale my jestesmy beznadziejni xd
0
@RomanHoffer zdrowia mordo ;)
0
@kulek22 chyba najlepiej idzie de ligtowi
0
@Ewelinax niestety ale nie mozemy czekac az cos mu przeskoczy w glowie
a za pieniadze ze sprzedazy franka bedzie mozna wzmocnic inne pozycje
plus on sam malo nie zarabia
jesli xavi nie będzie go widział w druzynie to niema sensu na sile go trzymac